Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój montaż. Viofo A129 DUO + Cellink NEO9 + Extended w Ford Galaxy 2007
#12
Tylko czemu mierzysz wszystkich wg swojej miary? Choćbym miał raz w miesiącu zostawić auto na cały weekend, to jest to przydatne. A w ogóle kto bogatemu zabroni? Smile

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
#13
Tak dla rozluźnienia atmosfery w wersji V16 Viofo planuje wprowadzić możliwość wyłączenia lampek z poziomu Menu oraz możliwość wyłączenia OSD na wyświetlaczu, żeby na LCD był sam obraz z kamery bez dla niektórych zbędnych informacji jak data, godzina, GPS itd ....
 
Odpowiedz
#14
@slayer, z cellinkiem jest jak z silnikiem,
Wieksza moc/pojamnosc zawsze znajdzie zastosowanie i szybko sie to doceni Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#15
(27-11-2018, 09:18:34)slayer napisał(a): Neo9 + dodatkowy to chyba już przesada Wink Aż takie długie masz postoje? Mi wystarczy Neo6 spokojnie, przy codziennej jeździe.

No nie zgodzę się, mój samochód ostatnio bardzo często stoi 2-3 dni z uwagi używania drugiego. Dlatego dla mnie zestaw jaki ma @marekelb jest optymalny.  I wciąż czekam na Mikołaja Tongue
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
#16
@High to może lepiej zainwestuj w Cellink Pro ? Może nawet wyjdzie taniej niż Neo9+Ext ?
 
Odpowiedz
#17
Wiadomo, że wszystko zależy od charakterystyki użytkowania auta :-) Osobiście widzę raczej konfiguracje Cellinków w schematach Neo6 lub Neo6+Ext lub Neo9 lub Pro

 
Odpowiedz
#18
Czy posiadacie może obrazki z pierwszego postu? Niestety ponad połowa z nich nie jest już dostępna, przez co post jest trochę bezużyteczny. A chciałbym podpatrzeć jak w Fordzie to ułożyć.
 
Odpowiedz
#19
Wszystkie obrazki na forum, które zostały zamieszczone poprzez forumowy hosting nie wyświetlają się, gdyż hosting ten z jakiegoś powodu nie działa od dłuższego czasu. Zaraz popatrzę co mi jeszcze zostało z tego.

Tutaj screen posta
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
#20
Wynikly pewne powazne problemy,
Jestem w kontakcie z Administracją forum.
Wiem, ze forumowy hosting zdjec utrzymywal duzo waznych zdjec w wielu waznych tematach, licze, ze uda sie nasza wspolna prace uratowac i przywrocic dzialanie forum.

Moge tylko zapewnic, ze cala administracja forum jest wam bardzo wdzieczna za wasze wsparcie, pomoc, udzielanie sie, promowanie forum, wiedze jaką sie dzielicie, a podnoszenie poziomu bezpieczenstwa na drogach jest bezcenne.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości