• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO a119 czy a119s czy a119 PRO
Witam
Już mam metlik w głowie, zalezy mi na dobrej jakosci w dzien(80%) 
Miałem wybrac 119s, ale znalazłem jeszcze a119 pro... za duzo tego wszystkiego
szkoda ze s i pro nie maja mozliwosci przesunieca obiektywu w bok
Po odpaleniu auta sama sie wlacza i wylacza po zgadzeniu ?

aaa i jeszcze mi zalezy zeby byla przyssawka, a nie tylko naklejka

ps. zamawialiscie moze z aliexpress ?

Odpowiedz
Po co zakładasz kolejny temat " bez końca" było juz takich pytań mnóstwo, a odpowiedzi jeszcze wiecej.
Nikt za Ciebie nie wybierze. musisz zrobić to sam, materiałów porównawczych mnóstwo, oglądaj i decyduj.
W sklepie WR24 mozna dokupić przyssawkę do szyby która pasuje do wszystkich wymienionych przez Ciebie kamer

https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/...-A119x/752

Odpowiedz
czy warto dolozyc do s ?

Odpowiedz
jeżeli masz ograniczone fundusze to bierz A 119 bedziesz zadowolony to sprawdzony w boju rejestrator a przepaści jakościowej w nagraniach pomiedzy "S" a Pro nie ma. "S" najlepiej spisuje sie w zupe`lnych ciemnosciach, na oświetlonej drodze w nocy jej przewaga maleje Smile

Odpowiedz
pieniadze nie graja roli, ale na niektorych nagraniach ta bez s wydaje mi sie ze jest lepsza, a na innych w s jest lepszy obraz, glupieje

Odpowiedz
Jest wiele czynników które maja wpływ że ta sama kamerka instalowana w róznych samochodach inaczej nagrywa, min stan szyby, odległośc obiektywu od szyby, warunki oswietleniowe na zewnatrz etc.....Filtr CPL brak filtra, ustawienia opcji w kamerze..... temat rzeka. Jak masz kase to bierz A 129 jak nie potrzebujesz duala to co nie wezmiesz z serii A119xx i tak bedziesz zadowolony

Odpowiedz
no nie potrzebuje dwoch kamer, jedynie przednia
a warto dokupowac filtr ?

Odpowiedz
Cześć, podłączę się pod post kolegi - rozważam 2 opcje:

A129 (z uwagi na low bitrate i możliwość podłączenia WIFI)
A119 PRO z uwagi na rozdzielczość 2K

Niestety lepsza jakość nagrań w nocy mnie nie przekonuje bo i tak nie ma szans na odczytanie tablic - natomiast jakość nagrań i odczytywanie tablic porzez A119 PRO z uwagi na 2k jest o wiele lepsze moim zdaniem niż A129 i różnica jest wyraźna.

To co zniechęca mnie do A119 PRO to brak możliwości zgrania nagrania przez WiFi...

Jak wy sobie z tym radzicie gdy np. potrzeba na szybko pokazać coś policjantowi? Odtwarzacie nagrania na wbudowanym wyświetlaczu czy wozicie ze soba laptopa i czytnik karti zawsze?

Miałem wcześniej NAVITEL R1000 fajna kamerka z WiFi i GPS - musiałem na szybko odtworzyć nagranie przy policjancie (kwestia przejazdu na czerwonym świetle) - zgrałem nagranie w 2 minuty i po sprawie udało się przekonać Smile

A może istnieje jakas inna alternatywa?
wymagania niezbędne:
rozdzielczość 2k
wifi
GPS

mile widziane:
low bitrate

Odpowiedz
(30-01-2019, 16:18:27)neoxxx4 napisał(a): Jak wy sobie z tym radzicie gdy np. potrzeba na szybko pokazać coś policjantowi? Odtwarzacie nagrania na wbudowanym wyświetlaczu czy wozicie ze soba laptopa i czytnik karti zawsze?
Co prawda nie miałem okazji jeszcze takiej potrzeby ale mam w schowku takie ustrojstwo za grosze https://allegro.pl/oferta/czytnik-kart-m...7688195818 i jezeli smartfon obsługuje OTG to mozna ogladac filmy do woli

Odpowiedz
Ja radzę sobie w ten sposób, że mam w samochodzie praktycznie zawsze w czasie podróży  tablet z wbudowanym czytnikiem kart microSD (chyba, że mi się go zapomni, ale to zdarza się naprawdę sporadycznie)
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO + EVO 128GB / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2 + EVO+ 64GB

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości