• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa seria MIO Mivue C312, C540, C570, jak to nagrywa ?
Chodzi mi głównie o model C312 wyceniony na 199 zł. Pytanie jak to nagrywa, strzelam że raczej słabo bo inaczej wycenili by go na więcej. Dysponujecie jakimiś nagraniami ? Nie ma żadnego filmu. Żółci mają ten sprzęt najszybciej i czekają aż biali przetestują jako pierwsi. Nie mam pojęcia czemu oni nie potrafią recenzji robić.
Viofo A119 3.4b HDR EV-1/3

Odpowiedz
(24-04-2019, 01:36:44)speeder napisał(a): Chodzi mi głównie o model C312 wyceniony na 199 zł. Pytanie jak to nagrywa, strzelam że raczej słabo bo inaczej wycenili by go na więcej. Dysponujecie jakimiś nagraniami ? Nie ma żadnego filmu. Żółci mają ten sprzęt najszybciej i czekają aż biali przetestują jako pierwsi. Nie mam pojęcia czemu oni nie potrafią recenzji robić.

C312 to budżetówka z sensorem SOI JX-F22. Jakość obrazu powinna być porównywalna z C320/C330, które mają sensory SOI JX-F02 (ciut starszy model matrycy, ale parametry z grubsza te same). Ponadto C312 ma obiektyw F/2.2, podczas gdy cała reszta (C320/330/540/570 itp.) mają F/1.8. Reasumując, ja tego modelu do WR24 raczej nie planuję wprowadzać.

Ogólnie z nowych modeli zdecydowanie najciekawiej wypada model C570 z sensorem IMX307 Starvis, możliwością dokupienia/podłączenia tylnej kamery Mio A30, modułem GPS, bazą fotoradarów, trybem parkingowym (aktywnym!) - całość w cenie 449 zł. Oczywiście standardowo dla Mio jest chipset AIT (bardzo specyficzny sposób przetwarzania obrazu, lekko przesycony i spikselizowany) oraz akumulator zamiast kondensatora. Ale ogólnie jestem zdania, że ten model będzie hitem w ofercie Mio.

Testowe klipy video z nowych kamer na kanale WR24 na YT, zapraszam:
Mio C540
Mio C570
Mio 798 (DUAL)

Ponadto lada dzień będzie bezpośrednie porównanie C540 vs C570, a także planuję też porównać C570 z Viofo A119S/A129 oraz prawdopodobnie z 70mai PRO.
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
O super dzięki. Faktycznie pewno bardzo ciemny obraz będzie.
Viofo A119 3.4b HDR EV-1/3

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości