Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Viofo A119 V3 [Novatek NT96670 + Sony Starvis IMX335]
Mam juz zaktualizana kamerke do ostatniej aktualizacji i widze ze mi powylañczala pewne opcje jak parking. Jakie najlepsze optymalne ustawienia moge poustawiac ? Mam podlaczona kablem 3 zylowym od viofo.

Odpowiedz
Witajcie użytkownicy Viofo. Czy ktoś z Was miał możliwość porównania Viofo z 70mai 500M? Czy systemy wspomagające w Viofo (asystent pasa ruchu, ostrzeżenie o kolizji) faktycznie działają czy są tylko dokładką która nic nie daje?

Odpowiedz
Viofo ma jedynie powiadomienie o tym, że samochód stojący przed Tobą ruszył. Działa to całkiem sprawnie, choć czasem jest zbyt nachalne Smile

Odpowiedz
Witam ponownie.
Stałem się posiadaczem Viofo V119 V3 z GPS. Zaktualizowałem oprogramowanie do wersji 2.6 i mam pytanie do Was. Pojawiła się możliwość nagrywania z H265. Jak waszym zdaniem najlepiej ustawić kamerę aby osiągnąć najlepsze rezultaty? Pchać się w rozdzielczość 2880x2160 30fps aby H265 było aktywne, pliki TS i cały czas aktywny HDR + maksymalne bitrate czy dla kamery będzie to już za dużo i może dojść do przegrzewania?
Dziękuję za pomoc.

Trochę doczytałem:

Cytat:pizdys@

rozdzielczosc sensora IMX335 w A119 V3 to: 1592 x 1944 wiec kazda wieksza rozdzielczosc od tetj jest sztucznie rozciagnieta i stratna... zalecana jest 1600p

Rozumiem zatem, że H265 nie jest w tym wypadku cudownym rozwiązaniem, chyba że się mylę. Jak coś proszę o info.

Odpowiedz
Witam
Chyba mam jakis problrm z aktualna godzina nagrywania . Roznica jest dokladnie 2 godzin tzn wzgledem aktualnego czasu widze ze na nagraniach jest opoznienie dokladnie 2 godzin . Poprawiam godzine ale pozniej znowu sa 2 godziny roznicy. Co moze byc ?

Odpowiedz
@ UP
- Ustawienia :
- czas środkowoeuropejski letni

Polska jest w strefie GMT+2

Odpowiedz
Dzieki 
Mialem ustawione na 0
Juz skorygowane .

Odpowiedz

Skocz do: