Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mio 618 szatkuje nagranie.
#1
Sad 
Po trzech latach bezawaryjnej pracy, moje mio 618 zaczęło niszczyć nagrania. Wyglądają jak by zostały skompresowanie słabym kodekiem z niskim bitrate. 

Przywracałem ustawienia fabrycznie, zmieniałem karty pamięci, ładowarki, kable i bez rezultatu. Wgrałem nowe oprogramowanie ze strony producenta (VMR0.03.D9.BE1OS) i nadal to samo. 
Zauważyłem że im dłużej kamera pracuje, tym bardziej jest poszatkowanie nagranie.  

Ma ktoś jakieś pomysły , co się uszkodziło ? 




Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#2
Ciezko powiedziec, wyglada to jakby CPU byl czyms zajety lub przegrzany?
A czy rozdzielczosc da sie zmniejszyc, co wtedy?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
(28-05-2019, 22:41:04)pizdys napisał(a): Ciezko powiedziec, wyglada to jakby CPU byl czyms zajety lub przegrzany?
A czy rozdzielczosc da sie zmniejszyc, co wtedy?

Zmiana rozdzielczości nie pomaga, wyłączyłem też WDR, w poprzednich wersjach powodował przebarwienia i pikseloze. Obstawiam baterie, może padła i się nagrzewa powodując niestabilną pracę, albo padła w niej elektronika i  sieje.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#4
Moje mio 618 zakończyło żywota Sad
Kamera coraz bardziej szatkowała nagrania i zawieszała się .  Rozkręciłem ją i okazało się że bateria ma spuchniętą jedną stronę. Testowo nagrywałem materiał bez akumulatora, ale efekt był ten sam. Prawdopodobnie bateria uszkodziła elektronikę kiedy napuchła .  Dziś próbowałem ją uruchomić , ale za każdym razem zawiesza się po 5-7 sekundach.

[Obrazek: 594a0aa5d4c1c762.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#5
Klasyka... tak to jest z bateriami pod plyta glowna.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości