Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo G1WS problem
#1
Witam.

Zakupiłem taką kamerkę jak w tytule. Pierwszy egzemplarz odklejający się panel przedni w okolicy obiektywu. Reklamacja i powrót z naprawy.Kamera zawiesza się na logo Viofo, a potem nie włącza się. Kolejna reklamacja i wymiana na nowy egzemplarz.
Znowu niespodzianka i po jednym dniu używania ponownie rozklejający się panel przedni. Ponadto jakość nagrań słabsza w porównaniu z pierwszym egzemplarzem - problem z ostrością. Czy macie podobny problem z panelem przednim? Czy to jest jakaś wada fabryczna ?
 
Odpowiedz
#2
Cześć,
Jeśli chodzi o panel przedni to mam to samo, ale moja kamera działa dobrze, a jakość nagrań jest ok. Z tego też powodu olałem sprawę, a gwarancji już i tak nie mam i mi nie zależy, czy panel odpadnie, czy nie.

Czytając lub szukając informacji o tej kamerce nie natknąłem się jeszcze w ogóle na żadną informację o odklejającym się panelu przednim.
Na chwilę obecną to dwa przypadki.
 
Odpowiedz
#3
Jestem bardzo zawiedziony. Wysoka temperatura bardzo wpływa na jakość nagrań. Takich kwiatków nie miałem w poprzednim rejestratorze noname. Odklejający się panel przedni to jakaś porażka.
 
Odpowiedz
#4
Ta kamera jest produkowana przez kilka roznych fabryk/producentow.
Jakosc wykonania jest rozna, i moze odbiegac od tej wersji ktora odniosla ogromna popularnosc, mowa o G1W oraz G1WH.

Dobrze, ze piszecie o tych problemach, pokazuje to aby trzymac sie z daleka od tej wersji i zastapic kamere czyms niewiele drozszym i mniej awaryjnym,
Mysle ze dobrym nastepca bylaby tu Xiaomi 1080p car dvr
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
Dobrze napisane.

Niestety ja planowałem przejście na inny lepszy model kamerki, ale sytuacje życiowe i finansowe pokrzyżowały mi jak na razie plany. Dlatego też, "po paru przejściach" z tą kamerką musiałem się z nią "przeprosić" i jeszcze jakiś dłuższy czas musi mi wiernie służyć Sad
 
Odpowiedz
#6
Zweryfikowane. Viofo G1WS ma problem z ostrością przy wysokich temperaturach. Porażka.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości