• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przegląd auta przed wakacjami
Moja kobieta wpadła w szał przedwakacyjny, jedziemy autem na Chorwację z dzieckiem. Oczywiście wysyła mnie na przegląd auta, ma to sens? Robicie w ogóle takie przeglądy?

Odpowiedz
Na pewno nie zaszkodzi. Lepiej jakby miało teraz coś wyskoczyć, niż w trasie. A i żonka będzie spokojniejsza i nie będzie Ci truła. A teraz wyobraź sobie sytuację, że nie pojedziesz na przegląd, a w trasie coś się wydarzy niemiłego z autem i reakcję swojej lubej. Nie chciałbym być na Twoim miejscu Smile
[Obrazek: bez2.png]

Odpowiedz
Mi się wydaje że to jest tylko podstęp, coś zrobiła i myśli że na przeglądzie to wyjdzie Big Grin

Odpowiedz
(27-06-2019, 12:18:00)cebeks napisał(a): Moja kobieta wpadła w szał przedwakacyjny, jedziemy autem na Chorwację z dzieckiem. Oczywiście wysyła mnie na przegląd auta, ma to sens? Robicie w ogóle takie przeglądy?

Ma to sens, trochę na tę Chorwację macie. Ja sie zapisałem na promocyjn przegląd w aso forda https://akcjaserwisowa.pl/wakacje cena nie jest wygórowana.

Odpowiedz
Na takie wyjazdy samochód musi być 100% sprawy technicznie. Moim zdaniem warto nawet wykupić dodatkowe ubezpieczenie...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości