• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagłuszacz kamer
Niedawno miałem dziwny przypadek, spojrzałem na ekran kamerki i nie było na nim widać samochodu, który jechał przede mną. Podobne zjawisko wystąpiło gdy chciałem go sfotografować smartfonem. Co ciekawsze na karcie pamięci brakowało nagrań z chwil gdy jechałem za tym samochodem. Słyszałem o tym, że montując sobie w daszku czapki diody LED emitujące odpowiednią częśtotliwość uniemożliwia się identyfikację twarzy na nagraniu, ale żeby całe auto znikło.
Czyżby wynaleziono zagłuszacze obrazu do kamer?

Odpowiedz
(22-08-2019, 11:42:50)krimar napisał(a): nie było na nim widać samochodu, który jechał przede mną.
Gdybyś się  uszczypną to byś się obudził Big Grin

Odpowiedz
@krimar, to troche Sci-Fi
przypominam, ze mamy 21wiek, w Polsce energie elektryczna pozyskuje sie ze spalania wegla Smile
a samochody jezdza nadal na rope... (spalanie gowna dinozaurow).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Pliki zaznaczone do zabezpieczenia przez kierowcę lub sensor są w niektórych kamerkach przenoszone do odrębnego katalogu, dlatego w nagraniu mogą powstać przerwy.

Odpowiedz
(25-08-2019, 19:37:13)robin2003 napisał(a): Pliki zaznaczone do zabezpieczenia przez kierowcę lub sensor są w niektórych kamerkach przenoszone do odrębnego katalogu, dlatego w nagraniu mogą powstać przerwy.

Nie w nagraniu, tylko w liście plików w katalogu głównym.
Nagranie trzeba traktować jako wszystkie pliki, czy to w katalogu głównym czy to w innym, zabezpieczonym przed skasowaniem, bo faktycznie wszystkie te pliki stworzą Ci "nagranie bez przerw"
A129G DUO GPS + EVO 256GB
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości