Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xblitz Move 4K, uciążliwy tryb 1080p/60fps po wł WiFi
#12
Ta kamera nie moze modulowac glosu, zla jakosc mikrofonu winikac moze:
- zle zainstalowany, w zlym miejscu
- slabo odseparowany
- slabej jakosci sam mikrofon
- przesterowany...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#13
Przy nagraniu bez trybu nurkowania ten dźwięk tak nie "bulgocze" czyli coś się zmienia.
 
Odpowiedz
#14
Witam
@6182: sprawdziłem - u mnie obojętnie czy tryb nurkowania dam na On, czy Off, dźwięk jest bez różnicy. Przynajmniej ja jej nie słyszę. Kolory owszem się zmieniają, potwierdzam, że przy włączonym nurkowaniu są bardziej naturalne, aczkolwiek trochę przesycone (ale za to filmiki robione nawet w szare dni wychodzą kolorowo Wink ). Fonia ogólnie jest kiepska, zapewne to "zasługa" mikrofonu. Kiedyś gdzieś czytałem, że w niektórych kamerkach można podpiąć zewnętrzny mic bodaj przez złącze USB. Nie drążyłem tematu, nie wiem czy w tym modelu to zadziała.
Wersja 20171017 V3.0 jakby co.

Przy okazji, a'propos tytułu tematu. Czy Twój egzemplarz też zawsze się przełącza na rozdzielczość 1080p/60fps po włączeniu wifi?
 
Odpowiedz
#15
Na dniach nagram filmik porównawczy, z tym wifi też sprawdzę - nigdy nie używałem.
U mnie soft 20180717 v4.0 - kamera była w serwisie niedługo po zakupie - nie dało się ustawić ekspozycji (po wybraniu żądanej w ustawieniach i tak wracał do +2,0).
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości