• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamerka mocowanie i demontaż
Witam, przymierzam się do kupna jakiegoś wideorejestratora. Poza jakością obrazu i ceną dość istotne jest dla mnie mocowanie kamerki oraz możliwość jej demontażu. Po prostu obawiam się kradzieży i na noc oraz np. w upalne lub mroźne dni bym ją zabierał z auta. Czy to oznacza, że powinienem kupić taką na przyssawkę? Czy te mocowane taśmami klejącymi nie mają możliwości demontażu bez rozklejania? Bo akurat te szczegóły są bardzo słabo wyjaśnione we wszelkich opisach i recenzjach kamerek. Podoba mi  się np. chwalony Navitel R650 NV, ale mocowany taśmą, czy tam jest możliwość pozostawienia tej podstawki przyklejonej do szyby i demontaż samej kamerki czy jest to trwale połączone?

Odpowiedz
Navitel nie jest chyba nigdzie polecany... Zobacz jak to jest rozwiązane w polecanych kamerach Viofo A119/A129. Można odmontować samą kamerkę, podstawa zostaje na szybie. Trochę bardziej kłopotliwe jest to gdy masz również tylną kamerę, ale również możliwe...

Odpowiedz
Raczej wszędzie jest, a na Allegro miał najwyższą sprzedaż w tej półce cenowej. Czyli są modele montowane na taśmę i możliwe to łatwego demontażu, dobrze wiedzieć. Viofo też ma dobre opinie, ale jest jednak prawie 2 razy droższy, Navitel chyba bezkonkurencyjny w stosunku jakość/cena, a ja jestem skłonny wydać tak gdzieś do 300zł max. W teście MOTORa Viofo miał 35pkt za jakość obrazu, a Navitel 34pkt, znaczyłoby, że są to zbliżone parametry.

Odpowiedz
(22-02-2020, 19:34:35)zdzichu napisał(a): (...) Navitel chyba bezkonkurencyjny w stosunku jakość/cena, (...)

Co do ceny, to się zgodzę, choć widziałem kamerki z podobnie bladym obrazem (jakby 720p) po 50 zł lub nawet mniej i też dają 2 lata gwarancji.
Oczywiście lepsza (nawet) taka, niż żadna ...
Jakościowo zaś, Viofo miażdży ten wynalazek w każdym detalu.

Cenna (prywatna) porada: chcesz niezły sprzęt, to nie pchaj się w 'tanie' wynalazki, których nie ma śladu na Wideorejstratory24
Chcesz Navitel, obejrzyj filmiki z Navitel R600
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !

Odpowiedz
@hsurim dzięki za pochlebną opinię o WR24. Faktycznie dokładam starań, żeby nie wpuszczać do sklepu kiepskich kamer. Ale to nie znaczy, że wszystkie te, których tam nie ma, są kiepskie :-)

Modelu R650 NV nie miałem okazji poznać osobiście, ale patrząc na specyfikację w necie, to jakiegoś szału tam nie widzę. Ot, taki budżetowy klasyk, który z "night vision" jako takim wiele wspólnego nie ma.

Trzeba pamiętać, że Navitel ma ogromne środki na marketing i dokłada wszelkich starań, żeby jak najwięcej poczytnych portali i kanałów na YT zachwalało ten model. Trzeba brać na to poprawkę.

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(23-02-2020, 18:46:17)evad napisał(a): @hsurim dzięki za pochlebną opinię o WR24. Faktycznie dokładam starań, żeby nie wpuszczać do sklepu kiepskich kamer. Ale to nie znaczy, że wszystkie te, których tam nie ma, są kiepskie :-)

Modelu R650 NV nie miałem okazji poznać osobiście, ale patrząc na specyfikację w necie, to jakiegoś szału tam nie widzę. Ot, taki budżetowy klasyk, który z "night vision" jako takim wiele wspólnego nie ma.

Trzeba pamiętać, że Navitel ma ogromne środki na marketing i dokłada wszelkich starań, żeby jak najwięcej poczytnych portali i kanałów na YT zachwalało ten model. Trzeba brać na to poprawkę.

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka

Bardzo podoba mi się Wasz ostatni filmik na YT, właśnie tego potrzebowałem, bo jest dokładnie pokazany sposób montażu, do tego 70mai to kamerki, które również biorę pod uwagę, bo na stopchamie często prezentują bardzo ładną jakość obrazu.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości