Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam rejestratorów do wyposażenia floty samochodów osobowych
#1
Cześć, piszę tutaj z nadzieją na rzeczową i fachową pomoc i poradę.

Poszukuje rejestratorów (około 40 sztuk) do wyposażenia floty samochodowej. Kamera ma nagrywać dobrze, oczywiście w Full HD minimum, być mała i kosztować miliony monet Smile Sam prywatnie użytkuję urządzenie Navitel MR250NV (lusterko) i jestem zadowolony, dlatego znalazłem urządzenie R600 https://navitel-poland.pl/pl/devices/dvr/navitel-r600 Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat powyższego?

Ktoś może użytkuje? Będę wdzięczny za opinie Smile Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#2
No cześć  Smile

Obecne kamerki miażdżą te wspomniane przez Ciebie.
Zainteresuj się modelami od Viofo - znajdziesz na forum filmowe testy porównawcze z innymi i wówczas będziesz wiedział co Cię powinno zadowolić.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#3
Dokładnie. Popieram przedmówce. Viofo to nr1. Ewentualnie 70mai pro. Zajrzyj na strone wideorejestratory24 lub na ich kanał na yt. Tam wszystkiego się dowiesz.
 
Odpowiedz
#4
Siema Panowie, 

Thoomeck pytanie pierwsze i najważniejsze ile chcesz wydać na jedną sztukę ? 

Koledzy podali modele których co prawda nie widziałem na własne oczy ale postaram się porównać technicznie Smile , ale z tego co napisałeś to R600 mieści się za +/- 280 zł 

Z Viofo masz  https://www.ceneo.pl/53836793#tab=spec

tylko jak mamy być obiektywni to 

R600 ma IMX 323 tak samo jak Viofo 
R600 ma większy kat 170* a viofo 160 * na plus R600 
R600 ma wyświetlacz ,  Viofo nie ma, ma wi-fi ale moim zdaniem ekran na plus R600
R600 czyta karty do 256 gb   Viofo do 128 Gb - na plus R600 

Moim zdaniem możesz zobaczyć jeszcze r650 NV kolega ma i i chwali sobie, to jest to chyba jakaś inna seria R600, ale ma mocniejszy procesor 


Navitel R650 NV  IMX 335 vs R600 IMX 323 vs Viofo 323 wiec technicznie jest lepiej Smile

W sumie sam zobacz Smile

https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery...vitel-r650


Co do strony wideorejestratory24.pl to jak widzę że sprzedają tylko viofo to zapala mi się lampka, że coś tu jest nie tak  Smile ale to moje zdanie Smile  

Na pewno przy takiej ilości łapniesz jakiś rabat Smile
 
Odpowiedz
#5
(26-03-2020, 16:49:40)Piećkaaaa napisał(a): Siema Panowie, 

Thoomeck pytanie pierwsze i najważniejsze ile chcesz wydać na jedną sztukę ? 

Koledzy podali modele których co prawda nie widziałem na własne oczy ale postaram się porównać technicznie Smile , ale z tego co napisałeś to R600 mieści się za +/- 280 zł 

Z Viofo masz  https://www.ceneo.pl/53836793#tab=spec

tylko jak mamy być obiektywni to 

R600 ma IMX 323 tak samo jak Viofo 
R600 ma większy kat 170* a viofo 160 * na plus R600 
R600 ma wyświetlacz ,  Viofo nie ma, ma wi-fi ale moim zdaniem ekran na plus R600
R600 czyta karty do 256 gb   Viofo do 128 Gb - na plus R600 

Moim zdaniem możesz zobaczyć jeszcze r650 NV kolega ma i i chwali sobie, to jest to chyba jakaś inna seria R600, ale ma mocniejszy procesor 


Navitel R650 NV  IMX 335 vs R600 IMX 323 vs Viofo 323 wiec technicznie jest lepiej Smile

W sumie sam zobacz Smile

https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery...vitel-r650


Co do strony wideorejestratory24.pl to jak widzę że sprzedają tylko viofo to zapala mi się lampka, że coś tu jest nie tak  Smile ale to moje zdanie Smile  

Na pewno przy takiej ilości łapniesz jakiś rabat Smile

Tak sobie czytam te posty i zainteresowałem sie tym r600 . ogladam sobie na yt Stop Cham i zwróciłem uwage ,ze co drugi film to nagrany Navitelem.
 
Odpowiedz
#6
(26-03-2020, 16:49:40)Piećkaaaa napisał(a): Co do strony wideorejestratory24.pl to jak widzę że sprzedają tylko viofo to zapala mi się lampka, że coś tu jest nie tak  Smile ale to moje zdanie Smile  

Wideorejestratory24.pl sprzedają też produkty innych producentów, np. BlackVue. 

@evad , @pizdys możecie się ustosunkować do pozostałych twierdzeń ?
 
Odpowiedz
#7
@thoomeck

1. Nie interesuj się kamerkami sprzed wielu lat- no chyba, że cena będzie ogranicznikiem wyboru
2. Nie pakuj się czasem w kamerki z akumulatorem - kondensator odwdzięczy się bezusterkowością.
3. szerszy kąt widzenia = gorsza czytelność szczegółów - w motocyklu mam ustanowione na 70 i niewiele węziej widać niż przy 140, za to czytelność szczegółów ekstra.

=======================================

Obejrzyj dość liczne filmiki porównujące jakość zapisu (szczególnie nocą) i wybierz kamerkę z kondensatorem (zamiast akumulatora)

p.s.: nie psioczcie na WR24 na podstawie samych (nieuzasadnionych) podejrzeń.
Obsługa gwarancyjna wymiata zapewne całą konkurencję - wiem o czym mówię.
Ich asortyment zawiera tylko modele kamerek sprawdzonych jakościowo - jeśli trafiła się słabsza, to nie będzie jej w przyszłości
VIOFO - nie słyszałem o rzadszej usterkowości.

TYLE ode mnie.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#8
WR24 oczywiście nie handluje tylko Viofo, ale faktem jest, że stanowią one znaczny udział w sprzedaży, bo są zwyczajnie dobre i de facto jedne z najlepszych w relacji możliwości/cena.

Natomiast co do zasady, w WR24 sprzedawane są kamery przede wszystkim sprawdzone, które sam w mniejszym lub większym stopniu przetestowałem - bo głównie ja się tym zajmuję w firmie. Jeśli określone modele nie przejdą "subiektywnych testów jakości", to po prostu nie wchodzą do oferty sklepu. Proste. Z drugiej strony zupełnie świadomie ograniczam wybór asortymentu w sklepie (stąd brak m.in. Navitel czy Xblitz), bo zbyt duży wybór też nie jest do końca "zdrowy". Być może kiedyś zmienię taktykę, albo otworzę drugi sklep, gdzie będę sprzedawał też inne kamery - zobaczymy. :)

A jeszcze na marginesie dyskusji nt. Navitel - drobna anegdota. Jakoś ok. 2 lata temu otrzymałem propozycję wprowadzenia pełnej oferty Navitel do sklepu WR24. Powiedziałem "OK, ale najpierw przyślijcie kamery na testy". Dostałem i przetestowałem chyba 5 różnych modeli, z których tylko jeden - i był to R600 właśnie - ostatecznie zaakceptowałem i przez jakiś czas można go było nabyć także w WR24. Ale szału sprzedażowego nie zrobił.

To było dłuższy czas temu i od tamtego czasu w ofercie Navitel mogło się wiele zmienić. Nie śledziłem dokładnie rozwoju ich oferty, więc na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie obiektywnie określić czy są to kamery dobre / złe / takiesobie i jak się porównują z innymi kamerami dostępnymi na rynku. Dostanę do ręki, sprawdzę i wtedy się wypowiem. 
Na podstawie samej specyfikacji oraz dotychczasowych doświadczeń mniej więcej wiem czego mogę się spodziewać. Są to raczej klasyczne OEM'y z własnym brandem, co wsparte duuuuużym budżetem marketingowym odnosi założony skutek, jak widać powyżej.

A tak w ogóle, to w cenie do 300 zł to bym wybrał i polecam 70mai, a nie Navitel czy nawet Viofo ;)


PS. Kąt widzenia w wideorejestratorach jest kompletnie przereklamowany i sugerowałbym się tym nie sugerować. :)
PS2. Dzięki za pozytywne słowa na temat supportu w WR24.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#9
Przypominam, ze marka Navitel to jakis Ruski brand na Chinskich tanich kamerach ktore z latwoscia dostaniecie za 1/3 ceny na aliexpress bez napisu "Navitel",

Na forum pojawilo sie kilka porownan Naviteli, kilka negatywnych uwag, ale nigdy nie bylo slychac o tych kamerach nic pozytywnego, sa to zwykle kamery z bateriami ktore moglyby konkurowac z kamerami sprzed 4lat... ale i nawet dobra kamera z kondensatorem sprzed 4lat dzisiaj nadal moglaby smialo dzialac podczas gdy Navitel po 1-2latach niestety sie rozpadnie na 2 czesci.

Navitel robi cos co swego czasu robil Xblitz, a dokladniej brandowanie najtanszych kamer, wyselekcjonowanych tak, aby wygladaly ladnie i nagrywaly dobrze nie kladac uwagi na "dlugowiecznosc", a dokladniej kamera ma dzialac tyle ile trwa gwarancja (glownie za sprawa baterii), brak aktualizacji, czy w ogole liczenia sie z prosbami, chocby w sprawie trybu parkingowego.

I takim wlasnie sposobem, zaden Navitel, zaden Xblitz od ponad 5lat nie ma zadnego przydatnego trybu parkingowego, brak pre-rec, brak Low_bit.
Wiec z czym oni chca do ludzi?
Kupi to tylko osoba ktora nie jest w temacie, i ktora nie zrobi podstawowej weryfikacji w internecie (unikajac sponsorowanych recenzji z podstawionymi komentarzami, jak np tu: https://youtu.be/reBMu0hCJEE )
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#10
Wielkie dzięki wszystkim za pomocne opinie i poglądy. Forum jest chyba popularne, bo skontaktował się ze mną przedstawiciel Navitela, przygotował fajną ofertę, na którą przystałem i kupię bezpośrednio od nich R600.

Nawiązując jeszcze do kwestii Viofo i 70Mai, nie jestem specem w tej dziedzinie, wiem, że często pojawiają się nagrania z tych urządzeń na róznych kanałach na YT, z tym, że w wolnej sprzedaży (sklepy elektro itp.) nigdy się z nimi nie spotkałem w przeciwieństwie do Navitela. Być może tak jak ktoś napisał - marketing, ale jednak jakoś wzbudza to moje zaufanie.

Jeśli natomiast nie będę zadowolony z powyższego urządzenia będę miał podstawy zgodzić się z Waszymi negatywnymi opiniami Smile

Raz jeszcze dziękuję za pomoc i życzę zdrówka w tych nieciekawych czasach. Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
#11
Profesjonalnego sprzętu do firmy nie kupuje się w sklepach elektro. Szukając sprzętu dla firmy powinieneś o tym wiedzieć. Słabo wyszła ta podpucha z Navitelem.

PS
Jeśli chcesz udawać zakupowca, to nie pisz nigdy, że oferta jest fajna, bo się od razu ujawniasz Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości