• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawienie kamer CCTV opartych na przetwornikach Sony
Witam,

przeglądając posty tego forum, zauważyłem moje starsze filmy, porównujące obraz z różnych przetworników Sony IMX. Pomyślałem, że może zainteresuje Was moje kolejne zestawienie. Tym razem porównałem ze sobą 5 kamer, każda oparta na innym przetworniku. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz
Witamy na forum, bardzo ciakwe porownania nie ukrywam, ze znam Twoj kanal i czesto ogladalem Twoje porownania, bardzo Ciekawe dla osob szukajacych Kamer CCTV.

Osobiscie mam 2 kamery Dahua:
IPC-HFW8331E-Z5
IPC-HFW81230E-Z

Do tego NVR5208-8P-4KS2

Bardzo zaawansowane sprzety, bardzo niezawodne,
Szczegolnie kamera IPC-HFW8331E-Z5 (120dB HDR), w nocy robi ogromne wrazenie, porownanie robilem tutaj:

https://youtu.be/g-YFZ6QoDSw

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Cieszę się, że moje porównania się przydają. Zanim zacząłem zabawę z kamerami CCTV wielokrotnie zaglądałem na to forum, ponieważ jest tu sporo informacji o przetwornikach, co generalnie jest rzadkością w internecie. To właśnie brak informacji w tym temacie, pchnął mnie do zgłębienia tematu i tworzenia tych filmów. Branża kamer do monitoringu to istny meksyk. Nikt poza serwisem IPVM nie prowadzi zaawansowanych testów kamer CCTV, a i tak ich testy są bardzo pobieżne. Przez to wśród producentów panuje totalna anarchia. Wymyślają sobie magiczne określenia funkcji, wciskają kity co do aspektów technicznych, lub wręcz ukrywają niewygodne fakty. Gdy 2 lata temu na targach SECUREX chciałem zadać facetowi z firmy Novus kilka technicznych pytań, koleś się spieklił, zaczął się dopytywać kim ja w ogóle jestem i skąd takie pytania. Ostatecznie oskarżył mnie o szpiegostwo na rzecz innej firmy Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości