• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamera Przód + Tył (z Cofaniem)?
Witam! Poszukuję dobrego, niedrogiego zestawu na przód i na tył + najlepiej jakby to była kamera cofania (czyli wrzucam wsteczny bieg - to na ekranie mam obraz z tyłu) - ale niekoniecznie. Chodzi mi o nagrywanie przodu + tyłu (w samochodzie raczej będę te 2 kamerki) - to też się zastanawiam czy taka z cofaniem ma sens przed tylną szybą w środku auta? No i te zestawy mogą być też osobne, nie musi być wszystko w jednym. No i cena... Do 300-400zł za dobry sprzęt mogę dać, ale jak będzie coś dobrego i tańszego też OK... 

Ktoś coś poleci?

Odpowiedz
Fajna kamera lusterkowa z wyświetlaczem LCD na całej powierzchni lusterka i funkcją kamery cofania właśnie wchodzi nam do WR24.PL. Miałem ją w testach od kilku tygodni. Jest to naturalnie chiński OEM z polskim logo, ale biorąc pod uwagę funkcjonalność i możliwości - ogólnie ta kamerka jest bardzo OK moim zdaniem, a funkcja kamery cofania na dużym wyświetlaczu LCD wygląda dość imponująco.

Kamera jest dostępna na WR24.PL, jeszcze dziś na YT pojawią się road testy a na Google Drive surówki z kamery:
https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...-hs900-pro
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Taką samą kamerę widziałem od Xiaomi. Tylko nie potrafię odnaleźć modelu.
Proszę czytać regulamin i nie umieszczać w podpisie linków do stron.

Odpowiedz
70mai Mirror D07 + kamerki tylne RC04 / RC05. Proszę bardzo:
https://www.wideorejestratory24.pl/pl/se.../5?url=D07

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Właśnie nie ta. Tamtą wyglądała jeden do jednego jak ta pierwsza
Proszę czytać regulamin i nie umieszczać w podpisie linków do stron.

Odpowiedz
[Obrazek: 9504b1a88d71bc0603ae77dcb3778525.jpg][Obrazek: 8314bced229e5acfc5568da273b55d9a.jpg]

Ja jestem ze swojej zadowolony... Mam również kamerkę która nagrywa obraz z tyłu, ale pomimo tego że posiada Wi-Fi nie spełniała dobrze roli jako kamerka stricte do cofania. Ta ze zdjęcia w połączeniu z elektromagnetycznym czujnikiem cofania w 100% spełnia swoją rolę. Obraz (u mnie na nakładce lusterka wstecznego) po wrzuceniu biegu wstecznego, pojawia się obraz.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości