Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xblitz TRUE 4K [Hi3559v200 +Omnivision OS08A10]
#1
Ktoś może ma już Xblitz TRUE 4K? Jaki tam jest tryby parkingowy? Pewnie tylko detekcja ruchu? Przepływność ma ok 100mb/s więc 128GB wystarczy na 3h. Więc nawet 256GB będzie zbyt mała by nagrywać non stop bez trybu parkingowego.
Nie wiem czy warto dopłącać 130zł do 4k czy brać 70mai pro. Tu bym nie używał trybu parkingowego tylko by działała non stop. Karta 128GB wystarczy na jakieś 14h.

[Edit: @pizdys]
Dodalem specyfikacje sprzetową w nazwie tematu.

Jest to: [Hi3559v200 +Omnivision OS08A10]
 
Odpowiedz
#2
Ale skąd w ogóle pomysł na zakup Xblitz? Jesteś już trochę na forum, @pizdys wielokrotnie już opisywał te kamery.

Daj sobie spokój z Xblitz i weź albo 70mai pro albo Viofio A119/A129.
 
Odpowiedz
#3
Jest teraz za 419zł i po filmach z różnych testów widać że jest lepszy obraz niż w 70mai pro.
Xblitz to zawsze był popularny tani chińczyk tylko dodawali swoją nazwę. Teraz zobaczyłem że dali tam bardzo dobry procesor ale wiadomo że reszta ma też znaczenie.
https://drive.google.com/drive/folders/1...IMSmuUJ3f6
 
Odpowiedz
#4
@misda, unikaj tego, ta kamera to jednorazówka, jest to bardzo slabo wykonany skladak z sensorem na tasmie,
kamera bedzie tracic ostrosc, bo sensor nie jest stabilnie zainstalowany,


oryginalnie jest to produkt firmy szdome pod nazwa:
GS63E-W1 (jest tez wersja W2 z 2-kanalowa z kondensatorami, ale nie ma ona jeszcze atestu i nie wiem jakie krzaki sie tam kryja (albo moze bedzie ok?)...

kiedys SZDOME mialo kilka mocnych kamer [najlepsze z serii to DOME D201(DAB201/202/205)], ale obecnie szdome szuka jakiegos pomyslu aby sie znowu wybic i pojawic na rynku, stad ich nowosc czyli 4K (sama nazwa 4K dla wielu jest wystarczajaca aby bez zbednych doszukiwan sie dokonac zakupu, no bo 4K to nie FullHD, prawda?), oczywiscie ta kamera Xblitz True 4K (SZDOME GS63E-W1), ma mocny CPU HI3559 + omnivision OS08A10 wiec konfiguracja pod jakosc nagrywania jest jak BLACKVUE DR900S, ale na tym podobienstwa sie koncza, bo reszta jest bardzo slaba, juz sam fakt zainstalowania baterii sprawia ze kamera staje sie "malo pewna", a sensor 4K na tasmie to brak ostrosci niemal juz od wyjecia z pudelka.

Sensor, jest klejony z objektywem, na warstwie typu flex (nie PCB), sensor sam w sobie bedzie sie nagrzewac, a wraz z warunkami z zewnatrz beda niesamowite utraty ostrosci.

nizej kilka zdjec z FCC ID:
https://fccid.io/2ASWV-GS63E-W1/Internal...HO-4388468

[Obrazek: ihN5co0.png]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
Wielkie dzięki. Znalazłem kolejny film z recenzją i tam była mowa że strasznie się to grzeje. Co do baterii to moja kamera RR500 ma 6 lat i nie mam problemów z baterią. Anytek A3 ma prawie 4 lata i bateria działa ale tylko kilka sekund. W A7810 bateria padła po 2 latach i trzeba było ją wymienić bo kamera nie startowała. Wszystko zależy od jakości baterii.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości