Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi 70mai A800 4K DUAL [Sony Starvis IMX415 + Hi3559 V200]
(11-05-2022, 12:18:22)mad napisał(a): Może ktoś powiedzieć odnośnie nadzoru parkowania, po wyłączeniu zapłonu komunikat oznajmia, że nadzór włączy się po 5 minutach, można to gdzieś przestawić, skrócić ten czas?
I drugie pytanie, pojawił mi się komunikat, cytuję z pamięci, karta pamięci działa za wolno, należy ją wymienić. Po sformatowaniu karty i ponownym uruchomieniu kamerki komunikat niknął, jest się czym martwić?
Nikt, nic?
 
Odpowiedz
@mad
Cytat:I drugie pytanie, pojawił mi się komunikat, cytuję z pamięci, karta pamięci działa za wolno

  U mnie   rózwnież   wyskakuje  ale  tylko w trybie   timelabs ze karta   za wolna   mimo  ze jest włożona
 biała Samsung Evo 256

   Kamerka  też  bardziej sie   grzeje w  tym trybie

Zauważyłem (  tak mi  sie   wydaje  ze   po  ostatniej aktualizacji  1.0.13ww  bo wczesniej   tego nie  było  )
kamera podłaczona przez  adapter KIT   nagrywa   po  wylaczeniu   auta   .

 Ostatni zauwazony dzien    do caly 
 a  wczesniejsze   po przegladnieciu karty pamieci    to  pare godzin - 

Wrzuca   nagrania   do folderu NORMAL 

Przed aktualiazacjia   nie widziałem by kamera była uruchomiona .
 
Odpowiedz
Do @evad
Cytat:09-02-2022,
(03-02-2022, )mad napisał(a): napisał(a):Powiem, że wszystko działa ok, po podłączeniu kamerki przez adapter.

A zapytam jeszcze, czy jest w Polsce przedstawiciel firmy 70mai, do którego mógłbym się zwrócić z sugestią odnośnie zmiany oprogramowania?

Chodzi mi dokładnie o funkcję odbicia lustrzanego kamerki tylnej. Ze względu na to, iż tak było mi lepiej puścić kabel do kamerki tylnej, została ona tak przyklejona do szyby, że nagrywa obraz "do góry nogami" i tu mi brakuje funkcji odbicia lustrzanego, aby obraz był poprawnie nagrywany, tylko do kogo mogę się zwrócić z taką sugestią?

Pisałem do nich https://70mai.pl/ ale oni właściwie tylko sprzedają kamerki.


Przekażę komu trzeba u autoryzowanego przedstawiciela 70mai w Polsce. To nie gwarantuje, że funkcja zostanie dodana, ale wiem, że przekazują oni uwagi do centrali i część z nich jest wdrażana (ztcw język polski w oficjalnym firmware kamer 70mai i aplikacji to właśnie ich zasługa).

Dawid Lorenz
I udało się uzyskać jakąś odpowiedź odnośnie odwrócenia nagrywanego obrazu z tylnej kamery o 180st?
 
Odpowiedz
@evad
Powtórzę pytanie, czy udało się uzyskać jakieś informację odnośnie odwrócenia ekranu do góry nogami w tylnej kamerce w A800S?
 
Odpowiedz
Niestety nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej w tej kwestii. Sad
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Ok, dzięki za informację.
 
Odpowiedz
Witam,
Nie wiem czy to dobre miejsce na taki post ale napiszę.
Mam w pełni sprawną dwuletnią kamerkę A800s wraz z kamerką tylną i adapterem zasilania. Ile można cenić za taki zestaw, ewentualnie czy może ktoś z użytkowników forum jest chętny, to mogę zarezerwować do czasu sprzedaży?
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości