• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestrator + PowerBank + Gniazdko Zapalniczki?
Witam. Ma ktoś może pomysł czy jest jakiś przełącznik do Gniazda Zapalniczki, żeby zasilanie było z dwóch źródeł (taki przycisk, na 0 np. gniazdo zapalniczki z samochodu, na 1 z PowerBanka?)

Bo mam PowerBanka (który ładuje się podczas włączonej stacyjki) i rejestrator też działa podczas włączonej stacyjki. Ale nie chce drenować mojego akumulatora na postoju, dlatego mam dodatkowy PowerBank na Gniazdko Zapalniczki i jak zostawiam gdzieś samochód to przełączam wtyczki manualnie z zasilnia Akumulatora na PowerBank. Teraz pytanie czy jest jakiś rozgałęźnik czy coś, gdzie po prostu mógłbym jednym kliknięciem zmienić źródło zasilnia? 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
(27-07-2020, 14:27:26)rejestrator napisał(a): Witam. Ma ktoś może pomysł czy jest jakiś przełącznik do Gniazda Zapalniczki, żeby zasilanie było z dwóch źródeł (taki przycisk, na 0 np. gniazdo zapalniczki z samochodu, na 1 z PowerBanka?)

Bo mam PowerBanka (który ładuje się podczas włączonej stacyjki) i rejestrator też działa podczas włączonej stacyjki. Ale nie chce drenować mojego akumulatora na postoju, dlatego mam dodatkowy PowerBank na Gniazdko Zapalniczki i jak zostawiam gdzieś samochód to przełączam wtyczki manualnie z zasilnia Akumulatora na PowerBank. Teraz pytanie czy jest jakiś rozgałęźnik czy coś, gdzie po prostu mógłbym jednym kliknięciem zmienić źródło zasilnia? 

Pozdrawiam.

Zakładam, że masz zwykły powerbank z wyjściami usb do ładowania różnych urządzeń.
Warto poczytać wątek - gdzie podane są różne informacje, m.in. na temat zwykłych powerbanków pracujących w samochodzie

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14314
A129G DUO GPS + EVO 256GB + Powerbank 10Ah DIY
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013

Odpowiedz
@rejestrator a jaką masz kamerę? Bo może da się to ogarnąć kablem Viofo Hardwire Kit albo innym adapterem parkingowym. . Jeśli zapalniczka jest zasilana tylko podczas jazdy podłącz pod nią kabel ACC a pod power bank BAT.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości