Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 PLUS DUO [Novatek NT96670 + MX335 + IMX307]
Pytanie czy ten firmware 1.6 jest tylko dla kamer z opcją "16GB EMMC Version" czy dla tych bez też ?
I jak sprawdzić którą wersję się kupiło ? Kupowałem niedawno - w listopadzie.
Chyba mam zwykłą, na pudełku nic nie ma n/t EMMC.

Odpowiedz
w wątku o Viofo 119v3 ktos sprawdził ze przy aktywacji kodeka h265 temperatura pracy rejestratora wzrasta o kilka stopni w stosunku do pracy na H264, czy podczas upałów te kilka stopni wiecej nie jest zbyt ryzykowne dla podzespołów rejestratora? i co moze spowodowac pogorszenie jakosci nagrywanego materiału?

Odpowiedz
Ryzyko jest takie że kamera się wyłączy i tyle.

Odpowiedz
(16-12-2021, 08:33:58)Maverick09 napisał(a): Mam pytanko do @evad   , czy zasilacz  do VIOFO A129-G Plus Duo jest tej samej mocy co ten od VIOFO A119 Pro, pytam bo przymierzam się do zakupu VIOFO A129-G Plus Duo .i nie wiem czy bede musiał bawic sie w montaz nowego zasilacza, czy  moze zostać zasilacz od Pro?
z góry dziekuję za informacje

Niestety nie mam konkretnej informacji na ten temat, a sprawdzić też nie do końca mam jak, bo modeli A119 PRO już nie mamy od przeszło 2 lat.

Ale obstawiałbym, że są to te same zasilacze.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Pytanie czy wam też podgląd przez wifi nagrania na telefonie strasznie przycina? u mnie dosyć długo trzeba czekać żeby płynnie oglądać a mam WIFI 5GHZ i oczywiście ustawiono w kamerze

Odpowiedz
Support Viofo bez problemu udostępnia wersję beta softu z obsługą HDR. Po załadowaniu mamy wersję 1.5 Build2: 20210906 z widocznym HDR w ustawieniach. Czy jest lepiej z HDR, tego jeszcze nie wiem. Za parę dni jak znajdę trochę czasu to porównam nagrania nocne. Fabrycznie była wersja 1.5 Build2: 20211020.

[Obrazek: IMG-4020.jpg]

Odpowiedz
gdzie namierzyłeś ten soft?? do pobrania. czy w ustawieniach pojawiła sie również automatycznego właczania i wyłączania HDR , podobnie jak w a119v3?

Odpowiedz
(17-01-2022, 16:24:22)Maverick09 napisał(a): gdzie namierzyłeś ten soft?? do pobrania. czy w ustawieniach pojawiła sie również automatycznego właczania i wyłączania HDR , podobnie jak w a119v3?

Robisz ticketa w supporcie Viofo i piszesz, że chcesz potestować ten firmware. Dostaniesz bez problemu. Jest tylko opcja aby włączyć lub wyłączyć HDR. Nie widzę możliwości automatycznego sterowania tym.

Jak admin forum się zgodzi, mogę dodać ten plik do swojego posta.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości