Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza kamerka na rynku - 06.2021 - cena nie gra roli.
#1
Panowie (i być może Panie) przepraszam za nowy wątek w tym temacie. Ale potrzebuję podjąć decyzję do dzisiaj, max jutra. Sprawa wygląda tak, że pół rodziny chce się zrzucić dla mnie na wymarzoną kamerę samochodową. Cena więc nie gra roli, bo oni dają tyle ile mogą a ja resztę dopłacam. Dlatego chciałbym kupić najlepsze co w tej chwili jest na rynku. Sorry! || Przeczytałem już mnóstwo wątków z forum i wydaje mi się, że wiem mniej niż przed przeczytaniem. Czy może jest jakaś kamera która jest sztosem nad sztosami i nie brak jej niczego? Chciałbym kamerę na przód i tył. Z niesamowitą jakością nagrań w dzień i w nocy! HDR, WDR, sony starvis... obojętnie... żeby działała #ogień. Kiedyś miałem dwóch faworytów: VIOFO A139 albo VANTRUE N4, w obwodzie była jeszcze VIOFO A129 oraz 70mai Dash Cam Pro Plus+ A500S + RC06 lub 70mai A800. Oczywiście wszystkie w wersjach z kamerą tylną. Niestety, przy niektórych słyszałem, że się zawiesza tylna, przy innych, że w trybie parkowania coś tam nie działa. Jest jakaś gdzie wszystko działa bez zarzutu? A jeśli cena nie gra roli, to może jest coś jeszcze lepszego niż te co wymieniłem? Co myślicie? Tak w jednym zdaniu... najlepsza jest...:
 
Odpowiedz
#2
Któraś z wymienionych Viofo a jeśli cena nie gra roli to weź jeszcze dedykowany power bank do tego Smile
 
Odpowiedz
#3
Kup Viofo A129 Duo i DR750X-2Ch LTE do tego powerbank Cellink Neo9 i zabezpieczony w 100%
 
Odpowiedz
#4
(23-06-2021, 15:52:44)luk4as napisał(a): Kup Viofo A129 Duo i DR750X-2Ch LTE do tego powerbank Cellink Neo9 i zabezpieczony w 100%

Dzięki za odpowiedź! Smile Yyy... ale po co dwie kamery na przód? I jeszcze pytanko, dlaczego lepiej A129, niż A139? Smile
 
Odpowiedz
#5
(23-06-2021, 15:52:44)luk4as napisał(a): Kup Viofo A129 Duo i DR750X-2Ch LTE do tego powerbank Cellink Neo9 i zabezpieczony w 100%
 Zastanawia mnie ten trend na kamery 2-kanalowe. Rozumiem, że w taksówce może być wygodniej mieć kamerę nagrywającą to co z przodu i to co w środku , ale w samochodzie prywatnym czy służbowym musi być koniecznie dual na przód i tył? A nie jest lepszym rozwiązaniem zainstalowanie dwóch niezależnych? Jeśli jedna ulegnie uszkodzeniu, niezależnie kamera czy karta, zostajemy bez niczego. Przy dwóch niezalenych taka niedogodność jest znacznie mniejsza. Gdy stoimy na parkingu  też nie zawsze musimy mieć zabezpieczone obie strony, bo np od strony muru nikt nam nie wjedzie w samochód. Osobiście miałem awarię jednej z kamer ale druga działała bo jest niezależna.  Mylę się w swoim rozumowaniu? Czy tylko sprawa zasilania jest tak kluczowa, że koniecznie musi być dual?
 
Odpowiedz
#6
Vantrue N4 - pobór prądu połowe mniejszy jak w Viofo, mniej kabli i możesz regulować obiektyw gór dół oraz boki a nie tylko góra dół
poza tym tutaj masz porównanie odnośnie jakości obrazu http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...751&page=6

(23-06-2021, 16:10:42)wlodekm napisał(a):
(23-06-2021, 15:52:44)luk4as napisał(a): Kup Viofo A129 Duo i DR750X-2Ch LTE do tego powerbank Cellink Neo9 i zabezpieczony w 100%
 Zastanawia mnie ten trend na kamery 2-kanalowe. Rozumiem, że w taksówce może być wygodniej mieć kamerę nagrywającą to co z przodu i to co w środku , ale w samochodzie prywatnym czy służbowym musi być koniecznie dual na przód i tył? A nie jest lepszym rozwiązaniem zainstalowanie dwóch niezależnych? Jeśli jedna ulegnie uszkodzeniu, niezależnie kamera czy karta, zostajemy bez niczego. Przy dwóch niezalenych taka niedogodność jest znacznie mniejsza. Gdy stoimy na parkingu  też nie zawsze musimy mieć zabezpieczone obie strony, bo np od strony muru nikt nam nie wjedzie w samochód. Osobiście miałem awarię jednej z kamer ale druga działała bo jest niezależna.  Mylę się w swoim rozumowaniu? Czy tylko sprawa zasilania jest tak kluczowa, że koniecznie musi być dual?

ta wewnętrzna nagrywa boczne szyby więc jak ktoś w bok wjedzie albo obije drziwami drzwi na parkingu to masz nagranie Smile
www.KameraSamochodowa.com
Z kodem autowrzuta extra zniżka¯\_(ツ)_/¯
 
Odpowiedz
#7
Chyba się nie zrozumieliśmy, ja nie neguję kamery wewnętrznej, Nie neguję równie kamery tylnej.  Sam mam taką również. Zastanawiam się tylko nad przewagą pewności działania lub brakiem takiej pewności w rozbiciu na instalację kamer niezależnych i wielokanałowych. jeśli to było nie do końca jasne w treści mojego poprzedniego wpisu to mam nadzieję, że doprecyzowałem
 
Odpowiedz
#8
@wlodekm ... to tak jak z telefonami komorkowymi. Jeden nosi 2 telefony drugi dla wygody dual sim. Kazdy ma jakies zboczenia. Tyle + co -
 
Odpowiedz
#9
No i dalej nie wiem Big Grin
Jedni mówią Viofo inni Vantrue n4 Wink
No i ktore lepsze? Wink
 
Odpowiedz
#10
Jak nie wiesz czego chcesz (czego wymagasz od kamery), to kup sobie najlepiej taką za 25 zł (z dostawą) - będziesz zachwycony
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#11
(23-06-2021, 22:10:34)hsurim napisał(a): Jak nie wiesz czego chcesz (czego wymagasz od kamery), to kup sobie najlepiej taką za 25 zł (z dostawą) - będziesz zachwycony

Dzięki za cenną radę. Bardzo mnie cieszy, że tracisz swój i mój czas na takie komentarze! Kto Ci dał te 5 gwiazdek to nie wiem. Nie odpisuj więcej i się nie pogrążaj!
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości