Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Format zapisu TS vs H265
#1
Przepraszaam jezeli zdublowałem temat, ale nie znzlazłem odpowiedzi na to nurtujace mnie pytanie czy o ile format TS pozwala na odtworzenie przerwanego zapisu, to jak to wyglada w przypadku formatu H265,H264
 w Viofo A129Plus nie ma mozliwości ustawienia formatu TS
 
Odpowiedz
#2
O ile mi wiadomo kamery Viofo maja zaktualizowane oprogramowanie dla NTK SDK 2.0 co oznacza, ze w przypadku uszkodzenia nagrania H.264 oraz H.265 np wypadkiem/uszkodzonym kondensatorem (ale nie wynikajacym z uszkodzenia karty pamieci), kamera naprawi plik po przed wejscie do odtwarzacza i podswietlenia danego pliku (jak dobrze pamietam plik zostaje automatycznie zreanimowany). Kilka osob z forum potwierdzilo ta metode jeszcze w A129 DUO.

W przypadku uszkodzenia nagrania po przez karte pamieci, sprawy sie komplikuja...
Kamera ma co prawda algorytm pozwalajacy na "sprawdzanie" nagrania na zywo i w przypadku wykrycia bledu zapisu podczas nagrywania kamera bedzie odpowiednio dla oprogramowania informowac o bledzie (komunikat/jakis dzwiek), ale kamera nie moze nic z tak uszkodzonym nagraniem zrobic bo kiedy karta pamieci nie daje sie zapisywac nie daje tez mozliwosci naprawiac plikow...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Bardzo dziekuje @pizdys, uszkodzenia karty pamieci pomijam, bo to w zasadzie oczywiste,siła wyższa i wyjatkowy pech chodziło mi głównie o prawidłowość która zachowuje nagranie w przypadku uszkodzenia rejestratora, zasilania etc tak jak to było w przypadku formatu TS bo przy uszkodzeniu karty format TS tez nic by nie poradził
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości