Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mio j85 + a30 - ktoś zadowolony?
Cześć,

W kwietniu 2022 zakupiłem zestaw mio j85, a30, smarbox III. Wybór padł z powodu braku wyświetlacza, dyskretnych wymiarów. Od początku użytkowania były problemy z poprawnym działaniem i nagrywaniem obrazu z obu kamer. Ok, wina słabej karty i wymieniłem na Samsung Pro Endurance o specyfikacji U3 V30 128GB. Problem pozostał. Wina kabla łączącego a30 z j85? Ok, wymieniłem na nowy (z allegro). Problem pozostał. Zestaw wysłany do serwisu mio. Wrócił z nowym kablem "Y" - serwis stwierdził, że oryginalny był uszkodzony i dał krótszy. Problem pozostał. Pisałem równolehle z kimś z wideorejestratory24.pl Kontakt super, duża wiedza. Na odległość ciężko pomóc. Ostatnia rzecz jaką testuję to ponowna wymiana kabla z a30 do j85 - tym razem zakupiłem z wideorejestratory24.pl. Po formacie karty z początku zawsze jest ok. Testuję i zobaczymy co będzie. Czy ktoś też walczy z tym zestawem? Ciekawią mnie doświadczenia innych. Ewidentnie Mio dało ciała i już mnie zrazili do siebie. Nie zaufam im więce,j a znajomym będę odradzał. Wracając do pytania, jest ktoś zadowolony? Przewrotnie pytam bo może znajdę rozwiązanie sowich problemów.

Odpowiedz
(10-05-2024, 00:19:14)czan-el napisał(a): Po formacie karty z początku zawsze jest ok.

Po jakim czasie zaczynają występować problemy? Może trzeba często robić formaty karty?

Odpowiedz
Tak dobrze nie jestem w stanie stwierdzić. Zaryzykowałbym, że od momentu kiedy wideorejestrator zaczyna nadpisywać najstarsze pliki. Potestuje jeszcze kilka dni i dam znać jakie wyniki. Muszę zapełnić kartę.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości