Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OMEGA DVR HD 720P CZARNY OM202 BOX 2,4" TFT
#12
Kamerka na prawdę jest bardzo dobra jestem z niej bardzo zadowolony a mam ją od 2 miesięcy Big Grin a kupiłem ją w Real za 189 zł jak była w tedy promocja. Big Grin
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#13
Micell napisał(a):Kamerka na prawdę jest bardzo dobra jestem z niej bardzo zadowolony a mam ją od 2 miesięcy Big Grin a kupiłem ją w Real za 189 zł jak była w tedy promocja. Big Grin

Też mam z Reala za 189 zł w promocji Tongue
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#14
rowniez posiadam taka kamerke (przed chwila zakupiona) ale moj zestaw jest okrojony z instrukcji :/ jest w niej cos pozytecznego? do czego sluzy opcja kontynuowania (mozliwosc wyl, 10min i 20min) ktore najlepiej ustawic?
 
Odpowiedz
#15
gurtaz napisał(a):rowniez posiadam taka kamerke (przed chwila zakupiona) ale moj zestaw jest okrojony z instrukcji :/ jest w niej cos pozytecznego? do czego sluzy opcja kontynuowania (mozliwosc wyl, 10min i 20min) ktore najlepiej ustawic?

Pewnie chodzi o to, że po wyłączeniu silnika kamerka może nagrywać obraz jeszcze przez 10 lub 20 minut. Czy to jest potrzebne? Kwestia własnego widzimisię Smile
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#16
brombrała napisał(a):
gurtaz napisał(a):rowniez posiadam taka kamerke (przed chwila zakupiona) ale moj zestaw jest okrojony z instrukcji :/ jest w niej cos pozytecznego? do czego sluzy opcja kontynuowania (mozliwosc wyl, 10min i 20min) ktore najlepiej ustawic?

Pewnie chodzi o to, że po wyłączeniu silnika kamerka może nagrywać obraz jeszcze przez 10 lub 20 minut. Czy to jest potrzebne? Kwestia własnego widzimisię Smile

Potwierdzam,ja tą funkcję mam wyłączoną.
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#17
Ja także, w momencie wypadku lub stłuczki często mże się przydać to, co siędzieje przed autem (przejeżdżajace auta których kierowcy są potencjalnymi świadkami czy próby fizycznego zmuszenia nas do przyznania siedo winy przez) Ustawilem sobie 10 minut i powinno wystarczyć.
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#18
A ja takiej funkcji nie mamSad Ale trajano dobrze radzi, zawsze można wyłączyć ręcznie (ja i tak zawsze kamerę zabieram ze sobą). Tylko z tego co oglądam na forum to po większym puknięciu kamera odpada na ziemięBig Grin
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#19
Jak zwal tak zwal panowie ale moje oko jest nie do oszukania. Np jako przyklad kiedys byly telewizory 50hz i ludziom to nie przeszkadzalo a mi wyraznie (zreszta nie tylko dla mnie) 50hz migalo. Pozniej wyczytalem ze dopiero 60hz oszukuje reakcje oka ludzkiego i nie widac migawek. Dodatkowo modrze napisali ze sluch i wzrok nie wszyscy maj tak samo wycwiczony i jednego zadowoli te 50hz a innego rozboli glowa. Tak jak ze sluchem jeden bedzie slyszal 30hz basu a 28hz juz nie a inny uslyszy bez problemu 20hz.

Wrazajac do kamer. Widac wyraznie ze jednak gubia conajmniej 20 klatek na sekunde. Proponuje skupic sie na nagraniu a wyraznie to zobaczycie ze jak na wielkosc obiektywu i calej elsktroniki to efekt jest rpzerostem nad trescia a cena juz wogole...

Co do asertywnosci to ja tez slyszalem okreslenie na ludzi ktorzy chwala to co maja i chwala to co jest dostempne a nie oceniaja obiektywnie jakie faktycznie jest.

Z 10 kup zawsze jedna najmniej smierdzi ale nie zmienia to faktu ze wciaz smierdzi a nie pachnie.

Kamerki owszem jedne minimalnie lepiej inne minimalnie gorzej nagrywaja, ale wciaz ich jakosc jest (przynajmniej dla mnie jako amatora audio i video) ponizej akceptacji cenowej.

Np tego tylu kamerka kosztuje od 10F na ebay ale prezentuje saba jakosc gorsza od stareko sony ericsona K700 ktory mozna wylapac za 4F :lol:

Dziwi mnie tylko ze nie potraficie ocenic z perspektywy jakosci a nie w porownaniu do innych.

To tak jak z autami. Dajmy na to Audi a6 kombi jest duze w porownaniu do innych...ale nie jest na tyle duze zeby 4 osoby wygodnie przejechaly nim europe jak w audi a8 ktore faktycznie w porownaniu do rozmiarow czlowieka jest duze.

Kamerki i odtwarzacze tez ocenia sie w odniesieniu do mozliwosci oka ludzkiego a nie innych sprzetow na polce.

To tyle ode mnie.

Bez urazy panowie.

Ja poprostu czekam na lepszy sprzet ktory juz jest, ale jego cena jest kpina.
 
Odpowiedz
#20
pablo napisał(a):A ja takiej funkcji nie mamSad Ale trajano dobrze radzi, zawsze można wyłączyć ręcznie (ja i tak zawsze kamerę zabieram ze sobą). Tylko z tego co oglądam na forum to po większym puknięciu kamera odpada na ziemięBig Grin


Moze trzeba umyc tlusta szybe i docisnac przy montowaniu uchwytu?? Ja mialem dzwona (jako pasazer) kolegi autem ktore juz sie nie nadaje i (on tez jak wy nagrywa codziennie) kamerka mu nie odpadla a szyba pekla w kilku miejscach wiec sila przjeta przez karoserie byla nie kiepska.
 
Odpowiedz
#21
Stavros napisał(a):Jak zwal tak zwal panowie ale moje oko jest nie do oszukania. Np jako przyklad kiedys byly telewizory 50hz i ludziom to nie przeszkadzalo a mi wyraznie (zreszta nie tylko dla mnie) 50hz migalo. Pozniej wyczytalem ze dopiero 60hz oszukuje reakcje oka ludzkiego i nie widac migawek. Dodatkowo modrze napisali ze sluch i wzrok nie wszyscy maj tak samo wycwiczony i jednego zadowoli te 50hz a innego rozboli glowa. Tak jak ze sluchem jeden bedzie slyszal 30hz basu a 28hz juz nie a inny uslyszy bez problemu 20hz.

Wrazajac do kamer. Widac wyraznie ze jednak gubia conajmniej 20 klatek na sekunde. Proponuje skupic sie na nagraniu a wyraznie to zobaczycie ze jak na wielkosc obiektywu i calej elsktroniki to efekt jest rpzerostem nad trescia a cena juz wogole...

Co do asertywnosci to ja tez slyszalem okreslenie na ludzi ktorzy chwala to co maja i chwala to co jest dostempne a nie oceniaja obiektywnie jakie faktycznie jest.

Z 10 kup zawsze jedna najmniej smierdzi ale nie zmienia to faktu ze wciaz smierdzi a nie pachnie.

Kamerki owszem jedne minimalnie lepiej inne minimalnie gorzej nagrywaja, ale wciaz ich jakosc jest (przynajmniej dla mnie jako amatora audio i video) ponizej akceptacji cenowej.

Np tego tylu kamerka kosztuje od 10F na ebay ale prezentuje saba jakosc gorsza od stareko sony ericsona K700 ktory mozna wylapac za 4F :lol:

Dziwi mnie tylko ze nie potraficie ocenic z perspektywy jakosci a nie w porownaniu do innych.

To tak jak z autami. Dajmy na to Audi a6 kombi jest duze w porownaniu do innych...ale nie jest na tyle duze zeby 4 osoby wygodnie przejechaly nim europe jak w audi a8 ktore faktycznie w porownaniu do rozmiarow czlowieka jest duze.

Kamerki i odtwarzacze tez ocenia sie w odniesieniu do mozliwosci oka ludzkiego a nie innych sprzetow na polce.

To tyle ode mnie.

Bez urazy panowie.

Ja poprostu czekam na lepszy sprzet ktory juz jest, ale jego cena jest kpina.

Czasami po prostu człowiek cieszy się z tego co ma i na co go stać. Ja uważam że faktycznie kamery pozostawią wiele do życzenia jeśli chodzi o ich parametry. No ale jest to temat raczkujący i zapewne za niedługo konkurencja ruszy i będzie się działo w temacie poprawy jakości przy obniżeniu kosztów. To tak jak z tabletami, 2 lata temu wow, co to jest super extra, cena 3000zł i w górę, dziś tablet firmy "małe chińskie rączki company" 10 cali 400zł z parametrami porównywalnymi z czymś za 1000zł. No i nawet coś z górnej półki już za 1500zł.
A wracając do kamerek to mają nagrać sytuację, udowodnić winę kierowcy. A nie ma być to film pełnometrażowy puszczany na 50 calowej plazmie w 3 D??
A co do czekania, to tak można całe życie, bo zakupiony nowy sprzęt po miesiącu będzie miał już lepszego następcę.

Ja tam wolę mieć 30 klatek na sekundę i spokój podczas podróży. A za 2-3 lata kupię 100klatek/s HD :mrgreen:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#22
Stavros napisał(a):Nawiazujac do innego tematu gdzie sie wypowiadales. Nie wiem jakiej karty uzywasz, ale i tak widze wyrazne skoki i braki klatek. Kamerka nie nadarza nagrywac tego co widzi.

Skoki może i są, ale nie na tyle duże żeby przeszkadzały w analizowaniu materiału wideo.

No, ale tak jak napisałeś:

Stavros napisał(a):Jak zwal tak zwal panowie ale moje oko jest nie do oszukania. Np jako przyklad kiedys byly telewizory 50hz i ludziom to nie przeszkadzalo a mi wyraznie (zreszta nie tylko dla mnie) 50hz migalo. Pozniej wyczytalem ze dopiero 60hz oszukuje reakcje oka ludzkiego i nie widac migawek. Dodatkowo modrze napisali ze sluch i wzrok nie wszyscy maj tak samo wycwiczony i jednego zadowoli te 50hz a innego rozboli glowa. Tak jak ze sluchem jeden bedzie slyszal 30hz basu a 28hz juz nie a inny uslyszy bez problemu 20hz.

Moje oko też nie jest do oszukania, ale mając w posiadaniu sprzęt za około 200 zł. nie powinniśmy spodziewać się Bóg wie, czego dlatego, mimo iż tak samo jak Ty widzę skoki i brak klatek akceptuję całe nagranie, bo to nie kamera do nagrywania urodzin 5 letniego synka czy domówki a kamerka samochodowa.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości