• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co jest dla Was najważniejsze w rejestratorach
cena
jakość nagrywania oraz oczywiście samego sprzętu
wbudowany moduł GPS
podwójna rejestracja (przód, tył)
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda - jakiego typu kamery potrzebujesz?
Jestem za jakością dobrego nagrania ale dodatki w kamerce są też mile widziane zwłaszcza wielkość. Właśnie taką kamerkę którą tu przedstawiliście powyżej chcę kupić. Szkoda że jest problem z kupnem w kraju. Na którymś forum czytałem że jest już podróba tej kamerki o gorszych osiągach dlatego przymierzam się do zakupu tutaj http://dod-tec.us/dod-gs600-car-camera-d...h-gps.html

Odpowiedz
Po nowym roku tak jak napisałem pojawią się nowe model kamer i z tego co widzę zdecydowana większość poszukuje kamer oferujących najlepsze parametry obrazu. Przymierzam się do sprowadzenia kamer DOD które są moim zdaniem najlepsze jakie do tej pory miałem - w swoim czasie posiadałem w ofercie model F600HD który teraz został zastąpiony modelem F900HD (http://www.dod-tec.com/product.php?cat_1st=4&cat_2nd=4) ta kamera wtedy powaliła mnie na kolana swoimi możliwościami. Kamera radziła sobie bardzo dobrze w każdych warunkach - jedynym minusem było to że brakowało mi stabilizacji obrazu która przy tak dużej rozdzielczości i nagrywaniu w Full HD znacznie poprawiłaby jakość nagrywania na naszych polskich drogach.

Ponieważ było to jakieś pół roku temu chętnych na wydatek około 800-900 PLN na taki sprzęt było mało wycofałem się z tego modelu. Teraz widzę, że jednak dla wielu osób jakość nagrania ma znaczenie dlatego kolejne modele będą wyszukiwane właśnie pod tym kątem.

Odpowiedz
No to super, no cóż jak sonda sama pokazuje czego oczekujemy. Pozdrawiam

Odpowiedz
naisnet napisał(a):Po nowym roku tak jak napisałem pojawią się nowe model kamer i z tego co widzę zdecydowana większość poszukuje kamer oferujących najlepsze parametry obrazu. Przymierzam się do sprowadzenia kamer DOD które są moim zdaniem najlepsze jakie do tej pory miałem - w swoim czasie posiadałem w ofercie model F600HD który teraz został zastąpiony modelem F900HD (http://www.dod-tec.com/product.php?cat_1st=4&cat_2nd=4) ta kamera wtedy powaliła mnie na kolana swoimi możliwościami. Kamera radziła sobie bardzo dobrze w każdych warunkach - jedynym minusem było to że brakowało mi stabilizacji obrazu która przy tak dużej rozdzielczości i nagrywaniu w Full HD znacznie poprawiłaby jakość nagrywania na naszych polskich drogach.

Ponieważ było to jakieś pół roku temu chętnych na wydatek około 800-900 PLN na taki sprzęt było mało wycofałem się z tego modelu. Teraz widzę, że jednak dla wielu osób jakość nagrania ma znaczenie dlatego kolejne modele będą wyszukiwane właśnie pod tym kątem.

No to zachęcamy do ściągania takich sprzętów, może to nam pomóc w wielu sprawach. Pozdrawiam

Odpowiedz
naisnet napisał(a):Po nowym roku tak jak napisałem pojawią się nowe model kamer i z tego co widzę zdecydowana większość poszukuje kamer oferujących najlepsze parametry obrazu. Przymierzam się do sprowadzenia kamer DOD które są moim zdaniem najlepsze jakie do tej pory miałem - w swoim czasie posiadałem w ofercie model F600HD który teraz został zastąpiony modelem F900HD (http://www.dod-tec.com/product.php?cat_1st=4&cat_2nd=4) ta kamera wtedy powaliła mnie na kolana swoimi możliwościami. Kamera radziła sobie bardzo dobrze w każdych warunkach - jedynym minusem było to że brakowało mi stabilizacji obrazu która przy tak dużej rozdzielczości i nagrywaniu w Full HD znacznie poprawiłaby jakość nagrywania na naszych polskich drogach.

reflektował bym na tą kamerke F900HD tylko są podróbki w wyglądzie nie odbiegające od oryginału, a reszta to już porażka

pisze że ma 1920*1080 a max co wyciąga to 1440*1080 i tylko 15fps
kompresja H.264 to też mit 10min (nagrany równocześnie dwiema kamerami) plik w porównaniu z omegą z reala różni sie tylko 3MB może dla tego że dzwięku praktycznie nie ma
a jakość jak w omedze tylko kolory troche lepsze

Odpowiedz
Jeśli już pojawią się kamery DOD w naszej firmie to tylko oryginały, podróbki zostawiamy konkurencji Smile
Niestety znalezienie dobrej jakości kamery w przystępnych cenach nie jest takie proste, jeśli już coś się pojawia to cena jest kosmiczna doliczając koszty odprawy i transportu + jakaś minimalna marża to w większości przypadków cena robi się poza zasięgiem dla zwykłego śmiertelnika. W każdym razie szukam i mam nadzieję, że niebawem będę mógł pochwalić się ofertą z rejestratorami w dobrej jakości i przystępnych cenach.

Odpowiedz
Witam. To mój dziewiczy post na tym forum. Smile
Ale do rzeczy. Dla mnie, jak do większości przedmówców ważna jest jakość nagrania, dalej możliwość nagrywania z tyłu a cena :roll: Ja wolę kupić raz a dobrze. 8-)

Odpowiedz
Dla mnie najbardziej liczyły się gabaryty i cena. Dzisiaj już tanie kamerki potrafią przyzwoicie nagrywać... w sumie to nawet moja kupiona z 1,5 roku temu za marne pieniądze daje w większości przypadków ładnie radę (w nocy przy braku oświetlenia mogłoby być lepiej) Nawet jak sobie gopro zawieszę to cudów nie będzie, numerów w nocy i tak nie przeczytam, a tylko problem, bo niebezpiecznie trzymać drogie rzeczy za szybą Smile
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
wystarczy tylko by kamera nagrywala nie musi miec wysokiej jakosci bo to niepotrzebne , musi nagrywac plynny obraz by bylo widac sytuacje .. kiedys testowalem samsunga galaxy s3 na full hd nagrywajac z auta niestety tablicy w pojezdzie oddalonym o 20m juz i tak sie nie dalo odczytac tablicy Sad

Odpowiedz
KierowcaZawodowyx napisał(a):wystarczy tylko by kamera nagrywala nie musi miec wysokiej jakosci bo to niepotrzebne , musi nagrywac plynny obraz by bylo widac sytuacje .. kiedys testowalem samsunga galaxy s3 na full hd nagrywajac z auta niestety tablicy w pojezdzie oddalonym o 20m juz i tak sie nie dalo odczytac tablicy Sad

Pozwolę się nie zgodzić. Jeżeli ktoś urwie Ci lusterko czy zepchnie z drogi to bez numeru rejestracyjnego ma dużą szansę uniknięcia odpowiedzialności.
[Obrazek: bErt89d.jpg]

Odpowiedz
s3kawek napisał(a):
KierowcaZawodowyx napisał(a):wystarczy tylko by kamera nagrywala nie musi miec wysokiej jakosci bo to niepotrzebne , musi nagrywac plynny obraz by bylo widac sytuacje .. kiedys testowalem samsunga galaxy s3 na full hd nagrywajac z auta niestety tablicy w pojezdzie oddalonym o 20m juz i tak sie nie dalo odczytac tablicy Sad

Pozwolę się nie zgodzić. Jeżeli ktoś urwie Ci lusterko czy zepchnie z drogi to bez numeru rejestracyjnego ma dużą szansę uniknięcia odpowiedzialności.

w tym wypadku tak ale dasz rade przeczytac Smile osobiscie kiedys uzywalem samsunga galaxy s 3 jako kamery nawet tam nie dalo sie odczytac tablic z wiekszej odleglosci

Ps: kiedys nie bylo kamer i trzeba bylo sobie poradzić Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości