Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Co jest dla Was najważniejsze w rejestratorach
cena
jakość nagrywania oraz oczywiście samego sprzętu
wbudowany moduł GPS
podwójna rejestracja (przód, tył)
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda - jakiego typu kamery potrzebujesz?
#34
KierowcaZawodowyx napisał(a):w tym wypadku tak ale dasz rade przeczytac Smile

Nie wydaje mi się że ktoś kto ucieka w pole żeby uniknąć czołówki, myśli o tym żeby przeczytać i zapamiętać rejestrację auta które napiera z przodu.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#35
takiej ktora mnie nie zdradzi.
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
#36
:helou:

Ja już "swoją" odpowiednią znalazłem Smile Ale zaczynając od początku, nie szukałem informacji na temat wideo rejestratorów, kupiłem sugerując się ceną i kupiłem omegę om 68. Miała to być zabawka zbędny bajer. Ale gdy zaczęła się zawieszać i między sekcjami "znikały" sekundy, wtedy najważniejszym kryterium okazało się by kamera nie gubiła cennych sekund, nie wieszała się (jakość sprzętu) a na końcu okazała się cena. A po kupnie RR 300 jakość nagrania okazała się zadowalająca lepsza od omegi.

Cytat:EDIT
Teraz wpadłem na pomysł Smile fajnie jak by wymyślili automatyczne nagrywanie w parametrach nocnych od godziny X do godziny Y W zależności jak to ustawimy, bo jak mam mieć kamerkę z tyłu i tam włazić i przełączać za każdym razem, a biorąc pod uwagę, że z tyłu nie mamy za mocnych świateł to nocne nagrywanie zawsze chociaż troszkę poprawi jakość Wink
Cytat:EDIT
 
Odpowiedz
#37
@okoniowaty, twoj podpis bardzo mi sie podoba:

"Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa"

przywoluje lzy i skrajne emocje, pozwole go sobie "przejac" i dolaczyc do tej "akcji".

aby nie byl Off-Top:
potrzebuje takiej kamery ktora dziala bez zasialania, a najlepiej nie na prąd bo prądu bardzo sie boje :/
mechaniczna jak zegarek byla by idealna...sa np. takie zagraki ktore podczas ruchu sie nakrecaja...
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
#38
Jakość, bezosobowość i funkcja "parking", która w mieście bywa niestety bardzo przydatna Sad
 
Odpowiedz
#39
Szukam rejestratora:

(priorytety od najważniejszego do najmniej ważnego)

-z szerokokątnym obiektywem
-full hd (koniecznie)
-kompatybilnego z kartami różnych class (nie tylko 10)
-wykonanego z przynajmniej średniej jakości materiału (aby plastik nie wyginał się ani nie odkształcał w lecie w upałach)
-kosztującego poniżej 500 pln (idealnie by było, ale 600 pewnie bym przeżył wiedząc, że posłuży np 6 lat)
-łatwo demontowalnego (chociaż garażuję, ale na parkingu też kusi a wiadomo - okazja czyni złodzieja)

Będę wdzięczy za propozycje i sugestie tutaj jak również PW. Inwestować 500 czy może na pierwszy sprzęt wystarczy 300-400?
Wiem, że w dobie chińszczyzny za jakość się PŁACI . Ale być może różnica w modelu za 1k a tym za 600 pln nie powala a nie mam wujka prezesa-sponsora Smile
 
Odpowiedz
#40
Zacznij od ostatniej strony. Poza tym ten wątek to sonda.
viewtopic.php?f=28&t=433
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#41
s3kawek napisał(a):Zacznij od ostatniej strony. Poza tym ten wątek to sonda.
viewtopic.php?f=28&t=433

ok, przejrzałem i poczytałem.

Jestem zdecydowany i zawęziłem wybór do GS9000 lub GT550WS.

Nie specjalnie zależy mi na GPS, ale myślę, że w razie potrzeby jest to dodatkowy atut i jeśli daję 400 to mogę dać 450 i mieć z GPSem.

Proszę o opinię/sugestię.
Czy jest ktoś kto używa obu rejestratorów?
Jest jakaś przewaga któregoś? Są podobne/zbliżone/porównywalne?

Oba są na allegro.
( w tej aukcji http://allegro.pl/kamera-samochodowa-ful...69449.html sprzedający twierdzi , że jest 60 fps przy 1080p . Czy to prawda czy kit? )
 
Odpowiedz
#42
snwptest napisał(a):Jestem zdecydowany i zawęziłem wybór do GS9000 lub GT550WS.

A skąd pomysł na GS9000?
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#43
s3kawek napisał(a):A skąd pomysł na GS9000?

a ma jakiś feler? zły psujący się chipset? wiesza się? długo pliki nadpisuje?
coś z nią nie tak ? sory , nie wczytywałem się aż tak w forum, zaraz poszukam jeszcze...

możesz opisać dlaczego NIE GS9000?
 
Odpowiedz
#44
Duża awaryjność.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości