Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USTAWIENIA DLA 720P HD CAR DVR
#1
Oto ustawienia w mojej kamerce:

Movi Size - 1280x720
Date Stamp - Date&Time
Motion detect - OFF
Loop Rec - On
Loop Time - 5 min
Continue - OFF
Video Sound - On

Sounds:
Shutter - On
Start-up - 1
Beep - On
Volume - 3
Power frequency - 50 hz
Power Save - 1 min
Panel Protect - OFF
Date & Time:
aktualna data
DD/MM/YYYY
Language - English
TV Out - NTSC
Start-up Image - System
Format - formatowanie karty
IR LED - OFF
Reset All - ........
Version: 2011-07-13B
 
Odpowiedz
#2
widzę że na podłączenie do telewizora masz: TV Out - NTSC
NTSC - jest to Amerykański system
 
Odpowiedz
#3
Zostawiłem standardowe ustawie nie bo na razie nie zamierzam podłączać do TV.
 
Odpowiedz
#4
A ja mam pytanko?
czy te ustawienia przetestowałeś - oraz jak w nocy nagrywasz co z diodami led, w czasie nagrywania nocnego masz je włączone czy używasz trybu dziennego/ ja mam oprogramowanie tego ver 005_2.1.3 10/15/20011 bo w moim odczuciu bez tych ledów w czasie nagrywania nocnego obraz jest bez zbędnej poświaty które te diody nadają a jak u Ciebie to nagrywa nocą? może właśnie jakość nagrywania tej kamerki zależy od firmware jakie ona posiada
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
#5
Diody mam cały czas wyłączone.
Także uważam, że bez diod nagrywa lepiej.
 
Odpowiedz
#6
Jeśli ktoś rejestrowałby kabinę, to można się pokusić o włączenie diod. Nagrywając drogę, diody tylko przeszkadzają, bo z pewnością nie pomagają. W innej aukcji internetowej (której przytaczać nie będę, coby reklamy a zwłaszcza wstydu oszczędzić sprzedawcy lejącemu wodę i robiącemu z klienta jelenia, podam jedynie numer i1971941835) wyczytałem info do podobnej kamery, które zwaliło mnie z nóg:

Cytat:Ten typ kamery różni się od podobnych, wystawianych przez innych sprzedawców następującymi elementami:
- Bardzo małyni wymiarami
- obrotowym monitorem
- wysokowydajnymi diodami led oświetlającymi obszar bezpośrednio przed pojazdem

:lmao:

Sprzedawca zapomniał dodać, że kamera się drastycznie różni od innych, robiąc lody, zaraz po wrzuceniu minety. Wink
Pozdor Myjk
 
Odpowiedz
#7
Wiecie co, te diody do nagrywania po ciemku to tylko zbędny bajer , chyba ze ktoś korzysta po ciemku żeby trafić kluczem do zamka. Efekt jest taki że mam jasna plamę na środku wyświetlacz w której jest obraz, do jazdy na pewno się nie nada.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości