• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
Z moim Xblitz po zmianie softu nie ma problemów POZA bardzo, ale to bardzo za bardzo luźnym gniazdem zasilania. Niestety jak bym nie puścił kabla to na najdrobniejszej nierówności rozłącza, stąd wymiana na inny egzemplarz (po wpakowaniu z powrotem oryginalnego softu).

@jacet1: Bóg zapłac.

Odpowiedz
Dzięki za porównanie. Ja właśnie się zastanawiam nad kupnem G1W .Twój post pomoże mi w dokonaniu wyboru.Piwko poleciało. :okman:

Odpowiedz
super porownanie,
Pizdys wlasnie to mowil na poprzedniej stronie, ze roznica jest prawie zadna, widac sie nie mylil.
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa

Odpowiedz
Innymi słowy jak komuś nie zależy na GPS to śmiało brać G1WH lub G1W-C za ok 60$ Jeśli z GPS to GT680w, RX300 za 106$ juz z GPSem. Ew. GT550ws za 129$

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Peter fajne porównanie ale dałoby radę żebyś gdzieś wrzucił te filmiki w normalnej wielkości do ściągnięcia?
Wtedy można byłoby naprawdę porównać oba filmiki Big GrinD

Odpowiedz
Witam. Stałem sie wczoraj szczęśliwym posiadaczem G1WH.
Jednak dzisiaj zauważyłem niepokojące błędy.
Otoz po nagrywaniu jakies 20-30min kamera nagrywa dalej ale plikow z tego okresu nie moge odworzyc. Nagrywając dalej kamera zawiesila sie, albo inaczej przestała nagrywać a jedynie pokazywała obraz bez żadnych ikonek. Zmiana karty narzazie pomogła. Używałem karty 32GB class4 Kingstone. Obecnie włożyłem 8GB class4 Toschiba i zobaczymy jak będzie. Miał ktoś podobny problem?

Odpowiedz
ntn napisał(a):Witam. Stałem sie wczoraj szczęśliwym posiadaczem G1WH.
Jednak dzisiaj zauważyłem niepokojące błędy.
Otoz po nagrywaniu jakies 20-30min kamera nagrywa dalej ale plikow z tego okresu nie moge odworzyc. Nagrywając dalej kamera zawiesila sie, albo inaczej przestała nagrywać a jedynie pokazywała obraz bez żadnych ikonek. Zmiana karty narzazie pomogła. Używałem karty 32GB class4 Kingstone. Obecnie włożyłem 8GB class4 Toschiba i zobaczymy jak będzie. Miał ktoś podobny problem?

ja tak mialem, 100% takie same objawy, problemem byla karta pamieci,
mialem karte 16gb class 4,

zmienilem na 32gb class 10,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
Problem ustąpił? Specjalnie nie kupilem class 10 zeby bylo dobrze ( tak zalecali do G1W )

Odpowiedz
ntn napisał(a):Problem ustąpił? Specjalnie nie kupilem class 10 zeby bylo dobrze ( tak zalecali do G1W )

tak, problem ustapil.

podczas gdy G1W nie lubi kart Class 10 to z kolei do G1WH sa wrecz zalecane,
mysle ze dzieje sie tak z uwagi ze podniesiony jest biterate do ~15Mbps (moze dlatego ze przy 140stopniach widzenia slaby biterate bylo by bardziej widac)...

a jestes pewny ze twoja karta jest sprawna? bo w moim przypadku karta nie miala takiej pojemnosci jaka byla wykrywana.
sprawdz tym programem (test trwa kilka godzin ale da Ci 100% pewnosci czy dziala poprawnie):
http://www.pendriveapps.com/test-for-fa ... s-h2testw/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
pizdys napisał(a):
ntn napisał(a):a jestes pewny ze twoja karta jest sprawna? bo w moim przypadku karta nie miala takiej pojemnosci jaka byla wykrywana.
sprawdz tym programem (test trwa kilka godzin ale da Ci 100% pewnosci czy dziala poprawnie):
http://www.pendriveapps.com/test-for-fa ... s-h2testw/
A ja ma takie pytanie ile mniej ta karta miała pojemności i gdzie kupowałeś? I jeszcze jaką masz teraz

Ja ze swoje strony raczej odradzam allegro do zakupu karty, masa podróbek odbiegających parametrami. Lepiej sięgnąć po sprawdzone źródła.

Odpowiedz
Kupowałem jako nową ale teraz to juz nic nie jestem pewien :/ Windows wykrywa 32GB, kamera tez pokazuje w trybie FullHD 1080 - czas nagrywania ponad 5 godz...Wiec niby dobrze pokazuje. Po formacie znowu kamera ją wykrywa i zachowauje się normalnie tylko ciekawe do kiedy. Przeskanuje ją tym programikiem i dam znac.

Zobaczymy jak jutro na 8GB Class 4 bedzie działać G1WH

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości