• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
no nie dam rady przebrnąć przez 320 stron, więc wybaczcie jak powielam problem Wink nabyłem drogą kupna dwie sztuki (GW1-CB jak mnie pamięć nie myli) i tak se chodziły kole roku nie szkodząc nikomu. z dwa miesiące temu zauważyłem, że nie nagrywa i że przestawiona jest data. nie nagrywanie zwaliłem na karb przestawionej daty, a jako że leniwy jestem, to z miesiąc tak jeździłem. w tak zwanym międzyczasie zauważyłem, że taki sam problem wystąpił u mojej lubej, co mi już zapaliło czerwoną lampeczkę. ale poustawiałem daty na obu kamerkach i już się witałem z gąską w ogródku, kamerki nagrywają, jest OK, tylko że zapełniają kartę i nie nadpisują, co jakby nie jest do końca pożądanym działaniem Wink w sumie to jak u lubej teraz jest nie wiem - może u niej się poprawiło (sprawdzę przy okazji), ale u mnie lipa, a sprawdzałem na dwóch kartach SD, formatowałem je różnymi sposobami, więc raczej to nie tam wina, choć kto to tam wie... radźcie panowie Smile

Odpowiedz
Jakie to są karty pamięci? Ja mam też taką kamerkę i przy karcie Goodram 32 GB M1AA też miałem takie problemy. Nagrywało do zapełnienia karty i był problem z nadpisywaniem plików. Czasem to robiło ale częściej nie. Pomogła zmiana na kartę Samsunga EVO. Od tamtej pory zero problemów. A zmieniona data to może przez to jak się rozładował kondensator po kilku dniach nieużywania, bo ta kamera nie ma baterii podtrzymującej datę.

Odpowiedz
Witam.
Aktualizowałem oprogramowanie w swoim G1WH z https://wr24support.freshdesk.com/suppor...a-firmware i niestety kamera się nie uruchamia (czarny ekran). Da się to naprawić, czy muszę kupić nową kamerę?

Odpowiedz
Da sie naprawic musisz tylko wgrac jej prawidlowy Fw.
Co do problemow:
- sprawdz karte pamieci,
- jak karta jest wieksza niz 32gb (64gb, 128gb) to wykonaj format na FAT32
- zanik daty sugeruje ze bateria padla co ciagnie za saba dodatkowe problemy:
@ostatnie nagrania sa uszkodzone
@istnieje zwiekszone ryzyko uszkodzenia karty pamieci
@padnieta bateria czesto puchnie uszkadzajac plyte glowna kamery
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Właśnie format karty na fat 32 raczej rozwiązał problem z moją .Co prawda wcześniej nie było problemu kartą 64 gb gdzie format był robiony w kamerce ale po formacie z exFat na fat 32 działa bezproblemowo .W życiu bym się nie spodziewał że kamera zrobi format do exFat .Kolega @pizdys ma rację jak zawsze .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Panowie, zaczęły się problemy z moją G1WH. Wykończyła mi już dwie karty (64 GB i 16 GB). Prawidłowo odtwarza się tylko 1-wsze nagranie, reszta uwalona. Miałem FW DOD LS388, wróciłem do starego 2014.0108, jest chyba jeszcze gorzej. Tego najnowszego (FWS1088) nie chce mi przyjąć, prawdopodobnie musę wrzucić ten loader LDS1088, ale za nic nie mogę go znaleźć. Może mi ktoś podlinkować? Dzięki.

Odpowiedz
[Obrazek: g1wh_plyta.jpg]

oprogramowanie G1WH oraz DOD LS388W jak i loader jest na 1st. stronie tego temat (dla wersji G1WH. v1088 jak wyzej)

jak kamera uwala karty pamieci to oznacza ze koncowy zapis "urywal sie" czego karta pamieci juz nie wytrzymala...

takie urywanie sie nagrywania w 99% spowodowane jest padnieta bateria, jej wymiana szczegolowo jest opisana tutaj:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid108095

-jak kamera nie jest w stanie dzialac 10sek na baterii to jej wymiana jest juz b.konieczna (chodzi tu o uruchomienie kamery z przycisku Power ON/OFF bez podlaczonego zasilacza, nie o czas po ktorym sie wylacza od momentu odlaczenia zasilania- bo ten czas jest zawsze taki sam, czyli okolo 3-5sek).
-jak w ogole nie dziala (i byc moze swieci sie na kilka sek czerwona tylko dioda) to oznacza ze stan baterii jest "agonalny" i wasza karta pamieci tez niedlugo padnie od urywania sie zapisywanych danych.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Dzięki Pizdys za odpowiedź. Tę paczkę z softami z 1-wszej strony ściągnąłem, ale tam nie ma tego najnowszego loadera LDS1088. Szukam go już dwa dni i im dłużej szukam, tym bardziej jestem ślepy i wq...iony. Bateria u mnie na 100% jest uwalona. Chyba zamiast niej wrzucę kondensator, lub wyprowadzę na zewnątrz aku od telefonu. Testuję teraz na takiej starej karcie 1 GB. Na początku 1-wszy plik był OK, teraz już nawet 1-wszy jest uwalony.
Jak ktoś może, to niech wrzuci mi ten loader na PM lub podlinkuje, bo ja naprawdę nie mogę go odnaleźć. Dzięki

Odpowiedz
(14-09-2017, 11:30:23)pizdys napisał(a): Da sie naprawic musisz tylko wgrac jej prawidlowy Fw.
Co do problemow:
- sprawdz karte pamieci,
- jak karta jest wieksza niz 32gb (64gb, 128gb) to wykonaj format na FAT32
- zanik daty sugeruje ze bateria padla co ciagnie za saba dodatkowe problemy:
@ostatnie nagrania sa uszkodzone
@istnieje zwiekszone ryzyko uszkodzenia karty pamieci
@padnieta bateria czesto puchnie uszkadzajac plyte glowna kamery

Nie, ten firmware jest popsuty. Ściągnięty z 1 strony rejestrator odżywa.

Odpowiedz
1GB karta nie bedzie dzialac, musi byc min 8GB class 10.
Co do najnowszego loadera, po co Ci najnowszy? Fw DOD ls388w ma 15mbps i wszystko co trzeba aby bylo super.

Odpowiedz
Witam,

próbował ktoś podłączać G1WH bezpośrednio pod radio z androidem? Tak żeby można mieć pogląd live z kamerki na ekranie radia a także odtwarzać nagrane filmy?  jest szansa że będzie to działać?

Posiadam takie radio https://pl.aliexpress.com/item/For-Audi-...0903195c8a

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości