• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
Tylko po przez wejscie AV da sie to zrobic, po przez HDMI kamera nie moze jednoczesnie nagrywac.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(14-09-2017, 22:21:13)pizdys napisał(a): 1GB karta nie bedzie dzialac, musi byc min 8GB class 10.
Co do najnowszego loadera, po co Ci najnowszy? Fw DOD ls388w ma 15mbps i wszystko co trzeba aby bylo super.

Co do karty 1GB, to tylko próby. Włączałem na kilka sekund zasilanie, potem odłączałem i potem ponownie kilka sekund aby sprawdzić, czy jest ok na innym FW. Nie wiedziałem, że bateria może robić takie problemy. Tak jak wspomniałem wyprowadzę na zewnątrz baterię od telefonu i wrzucę FW DOD. Dzięki.

Odpowiedz
(15-09-2017, 00:41:29)pizdys napisał(a): Tylko po przez wejscie AV da sie to zrobic, po przez HDMI kamera nie moze jednoczesnie nagrywac.

A poprzez USB? Spróbowałem i kamera ma zasilanie, nagrywa ale radio jej nie widzi, pewnie potrzebne jest jakaś aplikacja żeby to mogło ruszyć. Są kamerki na których to działa np. Xiaomi Yi Dash Cam ale ona ma właśnie swoje oprogramowanie do tego.

Odpowiedz
(14-09-2017, 13:52:34)pizdys napisał(a): [...]takie urywanie sie nagrywania w 99% spowodowane jest padnieta bateria, jej wymiana szczegolowo jest opisana tutaj:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid108095

-jak kamera nie jest w stanie dzialac 10sek na baterii to jej wymiana jest juz b.konieczna (chodzi tu o uruchomienie kamery z przycisku Power ON/OFF bez podlaczonego zasilacza, nie o czas po ktorym sie wylacza od momentu odlaczenia zasilania- bo ten czas jest zawsze taki sam, czyli okolo 3-5sek).
-jak w ogole nie dziala (i byc moze swieci sie na kilka sek czerwona tylko dioda) to oznacza ze stan baterii jest "agonalny" i wasza karta pamieci tez niedlugo padnie od urywania sie zapisywanych danych.
Dzięki raz jeszcze, myślałem, że bateria mimo zgonu nie ma aż takiego wpływu na działanie. Zrobiłem tak, jak wcześniej wspominałem. Na zewnątrz wyprowadziłem baterię od starego phona ok. 700mAh (zakryłem nią  który i tak miałem wygaszony, więc nawet za bardzo jej nie widać), wrzuciłem FW DOD LS380 i jest git. Niemniej jednak muszę się zastanowić nad nowszym sprzętem, a G1 powędruje na tył.

Odpowiedz
(10-09-2017, 01:38:57)lukasz111222 napisał(a): Jakie to są karty pamięci? Ja mam też taką kamerkę i przy karcie Goodram 32 GB M1AA też miałem takie problemy. Nagrywało do zapełnienia karty i był problem z nadpisywaniem plików. Czasem to robiło ale częściej nie. Pomogła zmiana na kartę Samsunga EVO. Od tamtej pory zero problemów. A zmieniona data to może przez to jak się rozładował kondensator po kilku dniach nieużywania, bo ta kamera nie ma baterii podtrzymującej datę.

jedna to rekomendowana niby Kingston 32GB Class 10 (SDC10G2/32GB) https://www.morele.net/karta-microsd-kingston-karta-microsd-kingston-32gb-sdc10g2-32gb-779693/ , druga to zdaje się ta https://www.morele.net/karta-microsd-kin...gb-705506/ . testowałem jeszcze na jakimś trzecim Kingstonie 16GB i to samo. trochę mi się nie widzi kupowanie nowych kart :/

Odpowiedz
@coper, kamera zdaje sie ma uszkodzona baterie, przez co pliki nie sa prawidlowo sortowane datami bo zawsze po wylaczeniu kamery data jest inna.

Inna kwestia to uszkadzanie kart pamieci ktora nie znosi naglego urywania transferu, to dobije kazda karte pamieci dlatego musisz sprawdzic:

Stan karty pamieci
Stan baterii w kamerze.
(Priorytetowo)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Warto baterię do G1WH ściągać z ChRL czy gdzieś w Polsce np w TME kupię?

Bo ori jest Li-Jon a w PL sa Li-pol, które nie sa do końca kompatybilne

wysłane przez tapatalk

Odpowiedz
(22-10-2017, 16:48:37)pizdys napisał(a): @coper, kamera zdaje sie ma uszkodzona baterie, przez co pliki nie sa prawidlowo sortowane datami bo zawsze po wylaczeniu kamery data jest inna.

Inna kwestia to uszkadzanie kart pamieci ktora nie znosi naglego urywania transferu, to dobije kazda karte pamieci dlatego musisz sprawdzic:

Stan karty pamieci
Stan baterii w kamerze.
(Priorytetowo)

raczej zakładam, że to nie bateria, bo problem występuje na dwóch kamerkach i obie to CB, więc na kondensatorze. zostają karty pamięci - coś do testowania kart możesz polecić, czy też żaden soft tego raczej nie wykryje i nie pozostaje nic innego, jak zakup nowych?

Odpowiedz
Zakupilem kamerke g1wh na allegro, sygnowana przez viofo. Odnosze wrazenie, ze obraz podczas ogladania jest bardziej plynny niz podany na stronie "reklamujacej" produkt https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...viofo-g1wh , ale po zatrzymaniu w odtwarzaczu jest rozmazany, nie daje ostrosci (przez to nieczytelne tablice samochodow wymijanych, znakow itp itd) Czy moze byc to spowodowane wersja firmware? bo pierwotnie firmware byl z lutego 2017 r i jego bitrate wynosil 18mbit/s. Moj jest z czerwca 2017 i bitrate wynosi 16 mbit/s  a odpowiedz z viofo przyszla nastepujaca: "Możemy podesłać dla Pana wersje starsza kamery - w nowszej wersji poprawiona została jakość dźwięku i przy zmniejszeniu BITRATE jakość praktycznie pozostała bez zmian". Podsylam rowniez link do zarejerejestrowanego brazu przez moja kamerke https://youtu.be/0OfIUFt3PLc

Odpowiedz
Witam, ma do Was pytanie - dawno temu zmieniałem oprogramowanie na LS388W 1307111SC2E00 i coś mnie wzięło na uaktualnienie softu. Czy mogę wgrać oprogramowanie podane przez kolegę @ggregorii opisanym przez niego sposobem, na str. 318, czy mogę coś uwalić? Jest w ogóle sens zmiany mojego obecnego oprogramowania, da to coś? Z góry dziękuję za informacje, pozdrawiam.

Odpowiedz
WITAM , MA KTOS MOZE INSTRUKCJE W J.POLSKIM ?G1WH ,czy podłaczenie zasilania na stale to dobry pomysł ?

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 6 gości