• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
Tylko po przez wejscie AV da sie to zrobic, po przez HDMI kamera nie moze jednoczesnie nagrywac.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
(14-09-2017, 22:21:13)pizdys napisał(a): 1GB karta nie bedzie dzialac, musi byc min 8GB class 10.
Co do najnowszego loadera, po co Ci najnowszy? Fw DOD ls388w ma 15mbps i wszystko co trzeba aby bylo super.

Co do karty 1GB, to tylko próby. Włączałem na kilka sekund zasilanie, potem odłączałem i potem ponownie kilka sekund aby sprawdzić, czy jest ok na innym FW. Nie wiedziałem, że bateria może robić takie problemy. Tak jak wspomniałem wyprowadzę na zewnątrz baterię od telefonu i wrzucę FW DOD. Dzięki.

Odpowiedz
(15-09-2017, 00:41:29)pizdys napisał(a): Tylko po przez wejscie AV da sie to zrobic, po przez HDMI kamera nie moze jednoczesnie nagrywac.

A poprzez USB? Spróbowałem i kamera ma zasilanie, nagrywa ale radio jej nie widzi, pewnie potrzebne jest jakaś aplikacja żeby to mogło ruszyć. Są kamerki na których to działa np. Xiaomi Yi Dash Cam ale ona ma właśnie swoje oprogramowanie do tego.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości