Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
#34
możesz też inaczej niż programem sprawić a mianowicie zapełnić kratę plikami po czym ją odłączyć od komputer podłączyć ponownie i sprawdzić czy wszystko co było na karcie uruchamia się poprawnie. Krótko mówiąc czy nie gubi ona danych.
Jeśli by gubiła dane to raczej ma mniejszą powierzchnie niż pokazuje. Jest to związane z tym w jaki sposób ona działa. A dokładniej posiada ona sterownik w którym są zapisane miedzy innymi adresy bad sektorów jakie maja być ominięte przy zapicie i jest tam też zapisana wielkość pamięci. Komputer podając wielkość pamięci jej nie sprawdza ale odwołuje się do ww. sterownika i zwraca wartość jaką od niego otrzymał. Jak nie trudno się domyślić jeśli będziemy w stanie dostać się do sterownika możemy np. zmienić 16GB na 32GB.

pizdys jak byś mógł to napisz jaka był to karta o mniejszej powierzchni. dzięki
 
Odpowiedz
#35
motorniczy napisał(a):możesz też inaczej niż programem sprawić a mianowicie zapełnić kratę plikami po czym ją odłączyć od komputer podłączyć ponownie i sprawdzić czy wszystko co było na karcie uruchamia się poprawnie. Krótko mówiąc czy nie gubi ona danych.
Jeśli by gubiła dane to raczej ma mniejszą powierzchnie niż pokazuje. Jest to związane z tym w jaki sposób ona działa. A dokładniej posiada ona sterownik w którym są zapisane miedzy innymi adresy bad sektorów jakie maja być ominięte przy zapicie i jest tam też zapisana wielkość pamięci. Komputer podając wielkość pamięci jej nie sprawdza ale odwołuje się do ww. sterownika i zwraca wartość jaką od niego otrzymał. Jak nie trudno się domyślić jeśli będziemy w stanie dostać się do sterownika możemy np. zmienić 16GB na 32GB.

Szybkie wnioski. Zawaliłem kartę samymi plikami video (wszystkie po ok 300MB) i niektóre pliki tóż po skopiowaniu pomimo swojej wagi nie wyświetlały obrazu. Początkowo 3 pliki skopiowane jako pierwsze działały gdy kopiowanie trwało sprawdzałem czy sie otwierają inne pliki (nie otwierały sie) i wrocilem do tych 3 pierwszych... Okazało się że już się nie otwierają.

Jednym słowem ktoś sprzedał mi podróbkę Kingstona?
Napisałem do sprzedawcy z allegro zobaczymy czy zwróci kase. MASAKRA!!

Wygląd mojej karty i opakowania -> http://s30.postimg.org/cybznftv5/20140212_003458.jpg
 
Odpowiedz
#36
Proszę o powrót do tematu wątku
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#37
Peter napisał(a):Zrobiłem dzisiaj mały teścik porównawczy G1 WH i DOD LS 330W

Zobaczcie sami, ale wydaje mi się, że tańsza jest lepsza :nabity: Lepiej wygląda obraz, natomiast ma dużo bardziej czuły od DODy mikrofon. Czy to lepiej nie wiem ? Przy włączonym radiu przesterowuje nagranie audio.
Filmiki pokroiłem bez ulepszaczy.

czyli G1WH w tej cenie RZĄDZI! cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu ode mnie ;-)
 
Odpowiedz
#38
Jezeli chodzi o G1WH to polecam kupować do tego kolesia co sprzedaje oryginalne G1W (ja tak zrobilem).
Vatu nie zaplaciłem chociaz nie wiem dlaczego. Czytałem ze moje woj łodzkie często jest zwalnianie z VATu jezeli chodzi o zakupy z Chin
 
Odpowiedz
#39
ntn napisał(a):Jezeli chodzi o G1WH to polecam kupować do tego kolesia co sprzedaje oryginalne G1W (ja tak zrobilem).
Vatu nie zaplaciłem chociaz nie wiem dlaczego. Czytałem ze moje woj łodzkie często jest zwalnianie z VATu jezeli chodzi o zakupy z Chin

czyli od jakiego kolesia? jak rozpoznajesz, że to jest ori / podróbka?

z tym vatem miałeś po prostu szczęście
 
Odpowiedz
#40
Od tego: estore009 http://www.ebay.com/itm/Full-HD1080P-G1 ... 0830749213
 
Odpowiedz
#41
Ciesze sie, ze trafilem na to forum w ten wlasnie watek bo malo braklo a kupilbym GoClever'a Mini na allegro za 99zl Big Grin i pewnie plulbym sobie w brode za 2 dni jak bym dostal paczke Big Grin

Zamawiam sobie taka G1WH - jak by ktos byl chetny z okolicy to moge zamowic 2 sztuki ponad moja Smile

I dolaczam sie do pytania... skad wiadomo czy to ori czy podrobka ?? Nie wydaje mi sie, zeby "juz" robili podrobki czegos co tyle co wyszlo na rynek, czy nie tak ??
 
Odpowiedz
#42
ntn napisał(a):Od tego: estore009 http://www.ebay.com/itm/Full-HD1080P-G1 ... 0830749213

skąd wiesz, że to jest ori?
 
Odpowiedz
#43
Bo ją otwierałem i środek jest praktycznie taki sam jak na zdjęciach G1WH z foxoffer
Bo jakość jest taka sama jak w filmikach G1WH na youtube
Bo nie rozmazuje lewej strony
Bo kupowana była od sprzedawcy o dobrej opinie na dashcamtalk

Big Grin
 
Odpowiedz
#44
banan87 napisał(a):
ntn napisał(a):Od tego: estore009 http://www.ebay.com/itm/Full-HD1080P-G1 ... 0830749213

skąd wiesz, że to jest ori?

http://dashcamtalk.com/g1w/ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

[Obrazek: out.php?i=723373_untitled.jpg]

od niego masz pewniejsze kamery niz TV Sony ze sklepu RTV Euro AGD...


po za tym sprzedal ich wiecej niz wszystkie sprzedane kamery na allegro w calym roku, zachowujac przy tym niemal zadnych negatywnych komentarzy, jeden ze bateria slabo trzyma (od goscia ktory widac o tym fakcie nie wiedzial...)

[Obrazek: out.php?i=723379_rr.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości