• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Street Storm CVR-A7810-G Ambarella A7 +OV4689 ciekawa kamera
Truecam - ostrzejszy, bardziej kontrastowy obraz.
[Obrazek: bErt89d.jpg]

Odpowiedz
pizdys napisał(a):Matryca/Sensor: OmniVision OV4689 //4.0MPx (malo znana matryca, zakres swiatla 64,6dB ale ma jedna ogromna przewage nad Aptina oczym pozniej)

Myślę o zakupie G90. Jednak u sprzedawców na Aliexpress w specyfikacji tej kamery na ogół sensor opisany jest jako 5.0 MP COMS. Czy to jest nowsza wersja tego OV4689? Warto to kupić?

Odpowiedz
W specyfikacji rzadko chwalą się modelem sensora.

Odpowiedz
s3kawek napisał(a):W specyfikacji rzadko chwalą się modelem sensora.

To inaczej. Czy każdy sensor w G90 jest w porządku czy szukać takiego modelu który zawiera ten OV4689?
Znalazłem egzemplarze z OV4689 na Foxoffer, ale tam jest o 10$ drożej.

Odpowiedz
Mister napisał(a):
s3kawek napisał(a):W specyfikacji rzadko chwalą się modelem sensora.

To inaczej. Czy każdy sensor w G90 jest w porządku czy szukać takiego modelu który zawiera ten OV4689?
Znalazłem egzemplarze z OV4689 na Foxoffer, ale tam jest o 10$ drożej.

O ile mi wiadomo wszystkie mają Omnivision pod warunkiem że to oryginał, tzn nie jest tam upchane coś innego. Dlatego musisz szukać polecanych sprzedawców.

Odpowiedz
Witam Smile

czy w Mistral Motorcam MC-141 oraz REDAR G90 można wyłączyć wyświetlacz podczas nagrywania?

Odpowiedz
z tego co wiem to tak, z reszta wszystkie kamery maja taka mozliwosc, chyba ze to pytanie z rodzaju "podchwytliwych" i cos jest na rzeczy?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Plastiche napisał(a):czy w Mistral Motorcam MC-141 oraz REDAR G90 można wyłączyć wyświetlacz podczas nagrywania?

W tych konkretnie kamerach nie wiem, ale jeszcze nie spotkałem się z kamerą, która nie miałaby opcji automatycznego wygaszania ekranu po XX minutach nieaktywności podczas nagrywania, więc bardzo bym się zdziwił, gdyby było inaczej.
Dawid Lorenz

WR24.PL - najlepsze rejestratory jazdy i kamery sportowe
Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
Ambarella A7
choc wszystkie przetwarzaja obraz tak samo warto wiedziec co powinna posiadac kamera majaca odpowiednia wersje A7:

[html]
Typ chipsetu Rozdzielczosc i ilosc klatek na sekunde Skanowanie Pasow (LDWS) Wsparcie 2 kanalow Wi-Fi HDR WDR
A7LA30 1080P30 TAK TAK
A7LA50 1080P30 TAK TAK TAK
A7LA55 1080P30 -1296P30 TAK
TAK TAK
A7LA70 1080P60 -1296P30 -2x1080P30 TAK TAK TAK TAK
A7LA75 1080P60 -1296P30 TAK TAK TAK TAK
A7LA85 1080P60 -1296P30 -2x1080P30 TAK TAK TAK TAK TAK
[/html]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
dzięki za odpowiedzi Smile
pytanie nie było podchwytliwe, planuję zakup pierwszej kamery i po prostu pytam bo nie wiem Wink
druga sprawa to czy warto dołożyć ok 150 zł do MC-141 i nagrywać w 2304x1296 czy wystarczy mi 1920x1080 w G90?
pozostałe parametry chyba podobne

Odpowiedz
lepsze jest fhd ale prawdziwe, nizeli jakies wynalazki ktore nawet jakosci fhd nie maja.. Big Grin wiem to po mojej pierwszej probie za 500 zl kamerki prestigio multicam hehe nie warta byla nawet polowy ceny Big Grin a do jakosci fhd duzo jej brakowalo a co dopiero wyzsza rozdzielczosc Big GrinBig Grin
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości