• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Street Storm CVR-A7810-G Ambarella A7 +OV4689 ciekawa kamera
wyglada na to ze Street Storm CVR-A7810-G (pierwsza kamera z A7+OV4689) bije wszystko na glowe co wymyslono na polaczeniu A7+OV4789 mysle ze nawet marcus 4 moze miec problemy (no moze oprocz tego ze nie ma trybu smart parking).

niestety nie pytajcie mnie gdzie kupic to w polsce...

polecam zdjecia z nowym mini 0806 tutaj:
Kod:
http://trajano.webd.pl/pliki_aw/testy_kamer/Streetstorm_vs_0806/mini0806-streetstormzip.zip
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Obraz w SS jest wg mnie trochę przeostrzony, co nie zmienia faktu że jakość bardzo dobra. Ciekaw jestem porównania SS z M4.
[Obrazek: bErt89d.jpg]

Odpowiedz
tez jestem ciekawy,

ta kamera to odpowiednik kamery DODMT D99, ktora uzywa optyki 8 layer Carl Zeiss lens:
(prawdopodobnie to jest odpowiedz dlaczego obraz jest ostry w kazdym "rogu")

wlasnie czytam, ze kamera ma jednak Parking Mode oraz tryb detekcji ruchu wiec jest niemal pewne, ze nagrywa z wyprzedzeniem, ma tez cos o czym slysze pierwszy raz (a przynajmniej taka nazwa) "intelligent Anti-Vibration" jest przyklad nizej:

na mnie kamera robi wrazenie - juz jak tylko sie pojawila Big GrinD

[Obrazek: htb1wgnen.jpg]

[Obrazek: 1aea.jpg]
[Obrazek: hsh.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]
[Obrazek: 4.jpg]
[Obrazek: 5.jpg]
[Obrazek: 6.jpg]
[Obrazek: 7.jpg]
[Obrazek: 8.jpg]
[Obrazek: 9.jpg]
[Obrazek: 10.jpg]
[Obrazek: 11.jpg]
[Obrazek: 12.jpg]
[Obrazek: 13.jpg]
[Obrazek: rr.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
fajnie wyglada, a do tego dla osob czesto ja chowajacych nie trzeba wpinac kabla Big Grin zasilanie podpina sie do uchwytu Smile to powinien byc juz standard Big Grin
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile

Odpowiedz
Tak tylko przez to nie można jej obracac na boki zwalniając uchwyt, a jak wypniesz na chwile zeby co snagrac z boku to tracisz zasilanie.
Ale z tego co widze zasilanie mozna podac bezposrednio do kamery.
Ja sie zastanawiam wlasnie pomiedzy g90, a nowoscia eroda x800 - ale malo o niej na razie

Odpowiedz
Miałem G90 i dwa razy urwała się przyssawka. Jakoś słabo wykonane jest to mocowanie do szyby. Teraz szukam kamery z solidniejszym mocowaniem... Co polecacie?

Odpowiedz
Plastiche napisał(a):Miałem G90 i dwa razy urwała się przyssawka. Jakoś słabo wykonane jest to mocowanie do szyby. Teraz szukam kamery z solidniejszym mocowaniem... Co polecacie?

Ja własnie pisałem o x800 - zupełnie inny patent na mocowanie kamery do szyby.
http://www.aliexpress.com/item/2013-New-Arriva ... 62061.html

Odpowiedz
no ciekawy wynalazek z wygladu Smile
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile

Odpowiedz
mocowanie X800 tak jak w B40 / A118 - sprawdza się
reszta natomiast już do mnie nie trafia (szczególnie w złotej obudowie)
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]

Zamowilem DODMT D99 (czyli kamere z obrazka) :yes:
porownanie z marcus 4 bedzie nieuniknione, zobaczymy ktora sie okaze lepsza, :hehe:

robi sie goraco :yahoo:

to pierwsza kamera na polaczeniu A7LA + OV4689, polaczenie okazalo sie tak dobre ze obecnie kamer stosujacych takie DUO jest juz bardzo duzo w tym Marcus 4, Marcus 2, G90, G90C/s

DODMT D99 ma przewage nad Marcus 4 w kwerstiach:
+ pierwsza kamera A7+OV4689,
+ optyka 8 layer Carl Zeiss,
+ ma A7LA70D (w marcus 4 jest A7LA55 bez D) D oznacza wbudowana pamiec DDR/NAND (co jest szybszym rozwiazaniem)

Odpowiedz
można wiedzieć gdzie i za ile? Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości