• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Street Storm CVR-A7810-G Ambarella A7 +OV4689 ciekawa kamera
Dla zainteresowanych podaję linka do baterii, która pasuje do naszej kamerki (kolega @Jacent potwierdził ten fakt w jednym ze swoich postów)

http://allegro.pl/akumulator-bateria-gps-psp-pda-rc-052025-180mah-i7036197057.html?reco_id=062b2b76-f313-11e7-8d3f-246e967802d0&ars_rule_id=201
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz
dzieki @michal , za info,
a czy ma ktos moze baze radarow (w miare aktualna +/- 8mcy) na Europe, najwazniejsze kraje to PL/DE/UK ?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(06-01-2018, 23:01:37)pizdys napisał(a): dzieki @michal , za info,
a czy ma ktos moze baze radarow (w miare aktualna +/- 8mcy) na Europe, najwazniejsze kraje to PL/DE/UK ?

pizdys
taką znalazłem jak by coś nie tak to pisz bo nie sprawdzałem. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

http://uploadfile.pl/pokaz/1321587---9wtv.html

Odpowiedz
Cześć. I u mnie przyszedł czas na wymianę baterii. Zamówiłem tą co wrzucaliście z allegro. Teraz pytanko: prośba o jakiś tutorial jak ją rozebrać. Przeczytałem 20 ostatnich stron temuatu i były tylko zdjęcia rozebranych, ale nic nie znalazłem na temat jak rozebrać z najmniejszym uszczerbkiem. Prośba o mini tutorial Smile

Odpowiedz
Wykręcasz 2 wkręciki przy mocowaniu do uchwytu. Reszta jest na zatrzaskach, ja delikatnie paznokciem podważyłem i poszło.

Odpowiedz
(01-02-2018, 03:32:34)wojtekS napisał(a): Wykręcasz 2 wkręciki przy mocowaniu do uchwytu. Reszta jest na zatrzaskach, ja delikatnie paznokciem podważyłem i poszło.

Ja również jeszcze nie rozbierałem swojej kamerki, więc dzięki za info, będzie ono bardzo pomocne.
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz
Ja znalazłem gdzieś opis jak rozebrać ale już nie pamiętam gdzie. Bateria 20x25mm i grubość 5 mm jest ok ale o tym już kiedyś pisałem. Te co ja miałem były 210mAh. W każdym razie zatrzaski mocno trzymały i bałem się że coś złamię ale udało się bez strat.

Odpowiedz
Odkręciłem te dwie śrubki, ale coś nie idzie mi rozebranie tego, czuję jakby miało za chwilę pęknąć, nie mam pojęcia gdzie podwadzać. A bateria czeka... Sad

Odpowiedz
Gdy ktoś potrzebował nowe radary z lutego na EU to pisać to podeślę linka

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości