Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z Policją nie wygrasz . . . Prawo na drodze
#12
moim zdaniem problem polega na tym, że utożsamia się czynność nagrywania z czynnością publikowania. o ile to drugie w większości krajów ma solidne obwarowania o tyle pierwsze już nie bardzo. jak widać kilka państw idzie na "łatwiznę" i utożsamia obie czynności. w polsce można na przykład rejestrować ogólnie wszystko w czym się uczestniczy chociaż są pewne wyjątki, głównie związane z miejscami o znaczeniu strategicznym. zastanawiam się, czy w takiej austrii, która chyba ma najsurowsze reguły, można wygrać proces przed trybunałem w strasburgu w sprawie przedstawienia dowodu uniewinniającego na podstawie nagrania. sprawa jest trochę dziwna, bo jakby nie patrzeć nadrzędnym celem prawodawstwa jest przede wszystkim ustalenie prawdy i na jej podstawie orzeczenie kary. jeśli nie można przedstawiać dowodów pozwalających na ustalenie prawdy to na jakiej podstawie można orzec sprawiedliwy wyrok...?
 
Odpowiedz
#13
Tak powinna działać policja: reagować na łamanie prawa i być zdecydowana



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#14
(07-03-2017, 09:20:09)Szofer napisał(a): Tak powinna działać policja: reagować na łamanie prawa i być zdecydowana



Tak powinno być, to mi się podoba...(mam na myśli zachowanie policjantki)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
#15
Chamstwo i łamanie przepisów trzeba tępić.
Szkoda że u nas tak nie jest ... :/
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#16
Nie potrzebnie się stawiał, może by odpuścili
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości