Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B40 / A118
#23
ja używam
SanDisc Ultra 32GB
microSDHC UHS-I
class 10
SDSDQUAN-032G-G4A

przy ustawieniu FHD nagrywa 4h20min
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#24
Mam już kamerę. W dzień nagrywa rewelacyjnie, w nocy rzeczywiście trochę ciemno (w mieście przy oświetlonych ulicach jest dobrze, ale na całkiem ciemnej drodze już słabo), mam na stałe ustawioną korekcję ekspozycji na + (aktualnie na +5/3, ale jeszcze testuję).
Jedyny problem, to zbyt szybkie wyłączanie się kamery po zaniku zasilania - ok 13 sek. bez względu na ustawienia funkcji Auto Power Off. Wasze też tak działają?
Mam firmware: B40.20140917.001
 
Odpowiedz
#25
Na całkiem ciemnej drodze zawsze będzie ciemno więc nie oczekuj widoczności w podczerwieni.
Auto power off nie służy do nagrywania tylko do wyłączenia w czasie czuwania. Po wyłączeniu zasilania zawsze kamera się wyłączy.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#26
po odcięciu zasilania (w pełni naładowany aku) wyłącza się podobnie 13-15sek
wersja FW - ta sama
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#27
s3kawek napisał(a):Auto power off nie służy do nagrywania tylko do wyłączenia w czasie czuwania. Po wyłączeniu zasilania zawsze kamera się wyłączy.
Masz rację, doczytałem, że służy do opóźnienia wyłączenia, ale niestety tylko wtedy, gdy kamera nie nagrywa, szkoda...

Przy okazji zaktualizowałem firmware do: A118.20141204 (można teraz wyłączyć wyświetlanie numeru rejestracyjnego).
 
Odpowiedz
#28
Kambol napisał(a):Przy okazji zaktualizowałem firmware do: A118.20141204 (można teraz wyłączyć wyświetlanie numeru rejestracyjnego).

tylko to się zmienia? czy jeszcze jakieś zmiany?
lepiej/gorzej nagrywa czy bez zmian?
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#29
Dopiero co zaktualizowałem i tak wstępnie tylko to. Jeszcze nic nie nagrywałem na nowym.
 
Odpowiedz
#30
juz prawie kazda kamera ma funkcje wykrywania zasialania, po wpieciu/wypieciu do zasilania kamerka sama sie wlacza/wylacza Smile
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile
 
Odpowiedz
#31
nowy FW: A118.20150104

https://dashcamtalk.com/b40-a118/#Firmware

działa
obecnie szukam różnic
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#32
Witam
Posiadam kamerkę od tygodnia miała już wgrany najnowszy soft i pytanie czy u Was też się czasami tak dzieje że pokazuje się żółty trójkąt z wykrzyknikiem na górnej belce? I co on oznacza? I czasami dioda rec zamiast mrugać ciągle świeci się na czerwono a na ekranie czerwona kropka oznaczająca nagrywanie mruga. Dzięki za info
 
Odpowiedz
#33
gosmatn napisał(a):czy u Was też się czasami tak dzieje że pokazuje się żółty trójkąt z wykrzyknikiem na górnej belce? I co on oznacza? I czasami dioda rec zamiast mrugać ciągle świeci się na czerwono a na ekranie czerwona kropka oznaczająca nagrywanie mruga. Dzięki za info

ozncza to ze nastepuje zapis filmu jako "Emergency",
a dokladniej kamera wykryla wstrzas/uderzenie i automatycznie zabezpiecza obecne nagranie przed usunieciem czyli "Emergency",
jezeli tak sie czesto dzieje to oznacza ze czujnik G-Sensor jest za czuly i trzeba zmniejszyc jego czulosc.

nagrnie mozna tez recznie oznaczac jako "Emergency" specjalnie przypisanym przyciskiem (bedzie w instrukcji),

...lub jak kilka osob humorystycznie podalo wystarczy kamere "pstryknac palcem" lub "dac z liscia" podczas pracy :wink: Big GrinD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości