Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jakiej kamery używasz
DOD serii LS (300, 330, 400, 430, 360, 460)
G1W, G1WH, Seezeus GT, XBLITZ Platinum i inne klony tego typu na NT96650 i Aptina, wyłączając DOD.
VicoVation
Prestigio
Mobius
Transcend
SJ4000
Mio
Inne
Telefon
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONDA - Jakiej kamery używasz
#12
s3kawek napisał(a):Podbijam. Pizdys, możesz podwiesić temat żeby nie spadał?
zrobione :okman:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#13
Dzisiaj dotarła do mnie SJ 4000 WIFI SJCAN - w Sondzie jestem pierwszym użytkownikiem tego modelu,na razie testowanie,mam już G1WH a to chyba te same procesory.Rejestrator G1WH jest '''Ekstra'' a SJ-ka będzie zamontowana na Quadzie.
 
Odpowiedz
#14
Którą odpowiedz ankiecie wybrać jak używam kamerkę Blacksys?
[Obrazek: widget?nr=115839]
 
Odpowiedz
#15
:ojej2: :ojej2:
on wrócił
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#16
VampirePL napisał(a):Którą odpowiedz ankiecie wybrać jak używam kamerkę Blacksys?

Jak sama nazwa wskazuje, Mio.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#17
I co dobra jest? Poleciłbyś ją dalej?
 
Odpowiedz
#18
Mam ja już 1,5 roku i może są kamery o lepszej jakości nagrań ale ta naprawdę jest niezawodna. Przez ten czas (tj wrzesień 2013) nie było z nią żadnych problemów poza tym cały czas posiada wsparcie producenta poprzez aktualizacje firmware i odtwarzacza http://www.blacksys.co.kr/eng/support/download.php.
[Obrazek: widget?nr=115839]
 
Odpowiedz
#19
W ankiecie można, a nawet powinno dodać się opcję inne Smile Osobiście używam dwóch rejestratorów, I nie podróba ani No Name Smile
 
Odpowiedz
#20
okoniowaty napisał(a):W ankiecie można, a nawet powinno dodać się opcję inne Smile Osobiście używam dwóch rejestratorów, I nie podróba ani No Name Smile

Zmieniłem na "Inne"
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#21
GS90C - przód
MT-4048 - tył
Wszystko jest gó...m oprócz moczu.
 
Odpowiedz
#22
G1WH!
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości