• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dome G90-7S - ktoś posiada?
coobah napisał(a):poproszę linka do tego FW...
Sprawdź wiadomość na PW

Odpowiedz
siwyjac napisał(a):Kuba całkowity koszt zakupu to ??

Jacek, kamera + przesyłka = 104$

do tego nieszczęsny Vat - 99 pln :/

Dla cierpliwych polecam opcję z darmową przesyłką ze sklepu. Wtedy istnieje bardzo duża szansa na zamknięcie się w 86$ bez vat'u.
Następnym razem będę mądrzejszy Wink

Odpowiedz
ale przesyłka nie ma wpływu na cenę towaru od której będzie naliczany Vat
zwolnienia celne to jak pamiętam kwota w UE do 150euro po za UE 45 euro
czyli na nasze w chwili obecnej jakieś do 190-200zł (ok 50$ może nieco ponad) sprowadzając od chińczyka.

wracając do tematu na Banggood znalazłem G90 (łącznie z tylną kamerką) za niecałe 200zł. Tylko jakoś dziwnie wygląda obudowa na zdjęciach odróżnia sie od standardowej (wykonanie jak by też kamerek tańszych choć niby trochę podobna). Niestety na stronie bardzo okrojony opis i nie wiem jaki ma Chipset. Jest też standardowa G90 za 260zł (ale tu możemy sie załapać na opłaty)

Odpowiedz
Kupując z Gearbest można poprosić o zaniżenie deklarowanej wartości, ewentualnie poprosić jako oznaczenie paczki jako "gift".
Tak zamawiałem odtwarzacz multimedialny do TV, przesyłka darmowa (szło 3 tygodnie), ale obyło się bez opłat dodatkowych Wink

Jeszcze jeden kawałek filmu.
Pogoda kiepska...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TTkrEQIgdNs[/youtube]

Odpowiedz
co prawda inny rejestrator, ale także zamawiana od "majfrendów"
kwota zakupu - 65$

kwota zadeklarowana przez majfrenda - 10$
oznaczenie na liście przewozowym: GIFT

a celnicy i tak poprosili o dokumenty zakupowe (potwierdzenie przelewu, paypal, etc)

końcowo: 50zł VAT + ok 7 zł kosztów dodatkowych

przesyłki kurierskie (DHL, UPS) sprawdzają w 99%, paczki pocztowe sprawdzają wyrywkowo
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
dokładnie tak...
A kiedy zamawiałeś?
Wiem z innego forum, że z okazji Świąt trzepali paczki ostro.... Może budżet trzeba było wyrobić do końca roku i nadrabiali... Wink

Odpowiedz
na długo przed świętami
jakoś w okolicach listopada
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
Zamawiałem dwa razy, w obu przypadkach wartość g1wh zaniżona do $25-30, raz jako other, drugi jako gift i obyło się bez dopłat.

Tapatalked

Odpowiedz
maxdebesciak napisał(a):Zamawiałem dwa razy, w obu przypadkach wartość g1wh zaniżona do $25-30, raz jako other, drugi jako gift i obyło się bez dopłat.

Tapatalked

Czyli udało Ci się Wink

Odpowiedz
coobah napisał(a):Jeszcze jeden kawałek filmu.
Pogoda kiepska...

W czasie 0:24 słychać cichy głos szepczący "wymień nas". To chyba wycieraczki.

Co to dodatkowych kosztów to była kiedyś o tym dyskusja, że przesyłki zamawiane kurierem są prawie zawsze clone i podatkowane.
[Obrazek: bErt89d.jpg]

Odpowiedz
Nic się nie musiało udać, G1wh nie ma takiej wartości by pobierać opłaty, nawet jak zostanie zatrzymana na cle wystarczy przesłać dowody zakupu i nie będzie kłopotu. G90 to juz inna cena i trzeba liczyć na szczęście.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości