Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DODMT D99 vs Marcus 4 [dluuugo oczekiwana walka]
Niestety nadal nie działają Sad Ani te, ani z innego tematu (fotoradary z IGO czy jakoś tak) - czekam po 10 min i nic, dalej zawieszony... jak dotąd jedyne działające to te z linku w pomocy od wideorejestratory24, ale niestety w moim mieście (Tarnów i okolice) są beznadziejne, pokazuje nieistniejące fotoradary, na nowym odcinkowym pomiarze pokazuje ograniczenie 50km/h (jest to obwodnica z dwoma pasami na kierunek oddzielona pasem i jest tam ograniczenie do 100km/h, jeżdżę tam codziennie do pracy i wkurza ciągłe pikanie o przekroczeniu prędkości...).
Niestety póki co jestem zawiedziony tą funkcją i z niej na razie rezygnuję, dopóki nie będzie poprawiona Sad
 
Odpowiedz
grzeste napisał(a):PS.
Jak macie ustawiony standard obrazu PAL czy NTSC? Dla PL napewno PAL? Przy NTSC podobno światła się nie swiecą tylko pulsują, ale nigdy tego nie sprawdzałem organoleptycznie - mam PAL.

Ja mam ustawione NTSC.
Przy ustawieniu PAL nagranie w trybie 1920x1080x60fps realnie zakodowane jest w 50 klatkach/s.
Przy NTSC jest to 59,940 klatek/s (60000/1001).
Jeśli zatem odbiornik TV nie obsługuje trybu NTSC (choć większość obecnych powinna), wówczas może pojawić się efekt, o którym wspomniałeś. Odtwarzając na komputerze nie ma to znaczenia.
Do sprawdzenia jakie parametry A/V posiada nagranie polecam programik Mediainfo z wyświetlaniem informacji w trybie tekstowym (do wybrania w menu "Widok").

Przykład:
| CVR-A7810-G + SD ADATA Premier 32GB class 10 | Firmware SS 7.0.1 + MOD v.2 |
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości