Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestrator Xblitz
#1
Witam, czy ktoś z Was posiada rejestrator tej marki?? Szczególnie interesuje mnie model park view.
 
Odpowiedz
#2
Xblitz nie robi kamer tylko swoje nadruki na kamerach....

Park View to bardzo slaba kamera, jakosc nagran na poziomie starego navateka NT96220:

http://trajano.webd.pl/pliki_aw/tematy_ ... 220/1.html
http://trajano.webd.pl/pliki_aw/tematy_ ... 220/2.html


http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28 ... 157#p51149
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Hmmm... znalazłem dosyć pozytywne opinie o tej kamerce i cena dosyć zachęcająca.
 
Odpowiedz
#4
kelso napisał(a):Witam, czy ktoś z Was posiada rejestrator tej marki?? Szczególnie interesuje mnie model park view.

Witaj, jeśli chodzi o markę Xblitz to ja mam doświadczenie z Xblitz GO, bardzo fajna, mała i podręczna kamerka. Obraz dobrej jakości, wykonanie też dobre. Możesz śmiało o tym też myśleć. Pozdro
 
Odpowiedz
#5
jak juz wspomnialem a o czym osoby sledzace forum doskonale wiedza, xblitz to tylko nazwa nie producent...
czasem nazwá cos dobrego czasem gorszego...

ich najbardziej trafiony produkt to Xblitz Platinium, a to dlatego ze jest to wlasnie kamera G1W (ze znaczkiem xblitz) w przyzwoitej nawet cenie, i przyzwoicie mozna wgrac fw. H200+/G1W a i LS388W na sile sie czasem dalo... :wink:
,
@Zygmunto, Twoja Xblitz GO to sprzetowo Xblitz platinium (NT96650+AR0330) tyle ze cena 2x wieksza i nie masz pewnosci co z kartami 64GB (pomijajac fakt ze G1W zyskuje wiecej jak sie wgra fw. DOD LS388W)....

nizej przyklady (LEWA - Xblitz /// PRAWA - oryginalne znane kamery):

[Obrazek: gsgs.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#6
Dzięki za wypowiedzi, okazało się, że jeden mój kumpel ma tę kamerkę to obczaję u niego jak ona się sprawuje.
 
Odpowiedz
#7
Jakbys sie zdecydowal mysle, ze moglbym "zalatwic" kamery Xblitz w cenach lepszych niz na allegro Smile Polecic nie moge, bo nie znam Smile ale kilka groszy pomoge zaoszczedzic Smile
 
Odpowiedz
#8
Szkoda, że nie wchodziłem wcześniej na forum, bo już zamówiłem sobie tego xblitza parę dni temu, ale będę pamiętał na przyszłość bo może na prezent będę kupował też.
 
Odpowiedz
#9
Możesz przecież skorzystać z prawa zwrotu towaru (zakupionego zdalnie).
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#10
Jak najbardziej tak. Wracając do marki Xblitz to warto rozważyć zakup rejetratora Black Bird. Jakość obrazu Full HD również w nocy, detekrtor ruchu i korzystna cena.
 
Odpowiedz
#11
Rejestrator przyszedł, wrażenia ok, na razie podłączyłem do ładowania i jak wrócę z pracy mam w planach w końcu go podłączyć i wtedy wrzucę filmik.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości