Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Ktora Ty bys kupil?
G1WH
ANYTEK A3
DOD LS470W
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1WH vs ANYTEK A3 vs DOD LS470W [Novatek + AR0330 // IMX322]
@lou, tutaj jest to opisane:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid252721
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(11-12-2016, 18:50:28)pizdys napisał(a): xblitz rozne "robi" kamery, czasem lepsze czasem gorsze, wiele z nich, to juz znane na rynku "hiciory",
xblitz ceni sobie dobre kamery to tez cena za kamere ze znaczkiem Xblitz jest czesto spora, nizej przyklad takich HITow:

[Obrazek: dddogo.jpg]

[Obrazek: gsgs.jpg]

[Cena 239zl za G1WH /Xblitz Platinuim to dobra cena, z reszta przy zmianach kursu waluty nawet super cena.]

Nowy Xblitz P500 wyglada bardzo przyzwoicie, z reszta on tez mi cos przyponina (Nello NX A1)?:
http://www.nello.cn/index.php?mod=action...a=en&la=en
oczywiscie Nello tez ma Ionizator....

[Obrazek: Nello1.png]

nizej Xblitz P500:

[Obrazek: wideorejes.jpg]


Specyfikacja Nello NX-A1 jest znana i d.bobra bo to klasyk NTK+IMX322, nie ma do czego sie przyczepic po za faktem ze cenowo takie kamery mozna juz kupic za troche mniej....nie wspominajac ze inne sa juz bardziej znane i sprawdzone.

Discovery to tylko przyklad ze cena za produkt z innym nadrukiem wcale nie oznacza, ze musi ona byc wyzsza, nie tylko Discovery ma swoj brand na produktach Anyteka i nie tylko discovery branduje Anyteki (ceny sa niemal zawsze podobne), gdyby Xblitz w PL trzymal ceny jak za oryginalne kamey (a tak bylo z Xblitz platinium czyli HIT kamera G1W) to niemal zawsze byli by TOP firma w PL majaca dobrze wybrane kamery w dobrych cenach (cenach jak za oryginal z fabryki) wraz z PL gwarancja i wsparciem ktorego wielu oczekuje, dlaczego tak sie nie dzieje? Przeciez Xblitz Platinium kosztowal prawie tyle samo co G1W (w zaleznosci od kursu waluty)? czemu wiec Anytek A3 (Xblitz P100) nie moze kosztowac porownywalnie z oryginalem? Czemu inni potrafia?

(12-12-2016, 00:58:54)pizdys napisał(a): @lou, tutaj jest to opisane:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid252721

a co z kwestią serwisu? jak zamówię sobie z aliexpress takiego anyteka A3 to jaką mam gwarancję, że będzie działał że dojdzie to samo co zamawiam? ostatnio na próbę zamówiłem parę rzeczy z ali i wyszło że zaledwie 1 przedmiot był zgodny z opisem i ze zdjęciem? czasami cena nie jest jedynym wyznacznikiem
 
Odpowiedz
@up
Normalnie. Kontaktujesz się że sprzedawca w sprawie usterki i nie powinno być problemu. Mnie niedawno b40 odmówił posluszenstwa. Napisałem, przestałem zdjęcie nadania paczki (18zl do Chin) i następnego dnia sprzedawca wysłał mi nowa kamerę.
To samo z kamerą z gearbest - myślałem że popsuta, wysłałem info że zdjęciami to nawet nie musiałem odsyłać kamery. Sprzedawca oddał kasę a uszkodzona kamera okazała się sprawna (wina karty). Tym sposobem g1w juz do mnie leci a w gratisie mam "kamerkę hd" Wink
Także zależy od sprzedawcy/sklepu w którym kupujesz. Często jest lepiej niż przy zakupie u nas w kraju

I nie wiem co i gdzie zamawiales na Ali że przychodziły Ci inne towary niż zakupione ale uważam zakupy na Ali co najmniej tak samo bezpieczne jak na Allegro. A ile taniej Wink


Edit
Btw, tyle kasy za tytułowego Philipsa a konfiguracją za 35$
 
Odpowiedz
(20-05-2017, 20:41:14)Petru23 napisał(a): @up
Normalnie. Kontaktujesz się że sprzedawca w sprawie usterki i nie powinno być problemu. Mnie niedawno b40 odmówił posluszenstwa. Napisałem, przestałem zdjęcie nadania paczki (18zl do Chin) i następnego dnia sprzedawca wysłał mi nowa kamerę.
To samo z kamerą z gearbest - myślałem że popsuta, wysłałem info że zdjęciami to nawet nie musiałem odsyłać kamery. Sprzedawca oddał kasę a uszkodzona kamera okazała się sprawna (wina karty). Tym sposobem g1w juz do mnie leci a w gratisie mam "kamerkę hd" Wink
Także zależy od sprzedawcy/sklepu w którym kupujesz. Często jest lepiej niż przy zakupie u nas w kraju

I nie wiem co i gdzie zamawiales na Ali że przychodziły Ci inne towary niż zakupione ale uważam zakupy na Ali co najmniej tak samo bezpieczne  jak na Allegro.  A ile taniej Wink


Edit
Btw, tyle kasy za tytułowego Philipsa a konfiguracją za 35$

Do tej pory nie zamawiałem jeszcze nic z elektronikiSmile a ryzyko zawsze jest, może mniejsze że się trafi na nieuczciwego sprzedawcę, tylko prędzej towar się nie zgadza z opisem. Może jeszcze się przełamię kiedyś, ale póki co chyba zamówię coś u nas. I coś mnie kusi w stronę Xblitza P100, raz że polska firma, dwa design.
 
Odpowiedz
(22-05-2017, 22:18:32)adaszD napisał(a):
(20-05-2017, 20:41:14)Petru23 napisał(a): @up
Normalnie. Kontaktujesz się że sprzedawca w sprawie usterki i nie powinno być problemu. Mnie niedawno b40 odmówił posluszenstwa. Napisałem, przestałem zdjęcie nadania paczki (18zl do Chin) i następnego dnia sprzedawca wysłał mi nowa kamerę.
To samo z kamerą z gearbest - myślałem że popsuta, wysłałem info że zdjęciami to nawet nie musiałem odsyłać kamery. Sprzedawca oddał kasę a uszkodzona kamera okazała się sprawna (wina karty). Tym sposobem g1w juz do mnie leci a w gratisie mam "kamerkę hd" Wink
Także zależy od sprzedawcy/sklepu w którym kupujesz. Często jest lepiej niż przy zakupie u nas w kraju

I nie wiem co i gdzie zamawiales na Ali że przychodziły Ci inne towary niż zakupione ale uważam zakupy na Ali co najmniej tak samo bezpieczne  jak na Allegro.  A ile taniej Wink


Edit
Btw, tyle kasy za tytułowego Philipsa a konfiguracją za 35$

Do tej pory nie zamawiałem jeszcze nic z elektronikiSmile a ryzyko zawsze jest, może mniejsze że się trafi na nieuczciwego sprzedawcę, tylko prędzej towar się nie zgadza z opisem. Może jeszcze się przełamię kiedyś, ale póki co chyba zamówię coś u nas. I coś mnie kusi w stronę Xblitza P100, raz że polska firma, dwa design.

W sklepie od kolegi @evad masz Anyteka A3 i Xblitz P100 (wybór należy oczywiście do Ciebie), sprzedawca pewny i sprawdzony, w razie problemów ze sprzętem, jak pisali inni forumowicze jest OK.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
Cena jak za g1ws, który ma imx323. Wobec Anyteka z imx322 ciut lepiej
 
Odpowiedz
Koniec końców zamówiłem Xblitza P100 z imx322. Jak przyjdzie to się podzielęSmile Ale jeszcze skorzystam z Twojej podpowiedzi. Dzięki za linki na priv. Pozdr
 
Odpowiedz
Do zalet g1ws nad anytekiem a3 (xblitz p100) warto zaliczyc jeszcze kondensatory...oraz F1.6 ktore viofo nie wiem skad zamawia ale sa to dobre objektywy, i choc bylo info o braku baterii RTC w G1WS to z tego co wiem nie ma tej baterii tez w A3, dodatkowo A3 ma stare rezonatory i przy G1WS na dzien dzisiejszy odpada niemal pod kazdym wzgledem... nizej fotorelacja z otwierania A3/P100:

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid109190

Anytek A3 w swojej cenie byl b.dobry a swego czasu nawet zyskal spora popularnosc, ale z czasem przyszly nowe kamery typu: Xiaomi Yi, Viofo A119/s, oraz tania jak barszcz G1WS ktorej prawie nic nie brakuje do bycia hitem na miare poprzednika G1W/h/c

tutaj pelne testy Anyteka A3/Xblitz P100 (warto pamietac, ze to kamera niemal z przed 2lat od wyprodukowania, wyszly juz naprawde mocne, tansze, oraz duzo lepsze odpowiedniki):

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?tid=6712
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
G1WS już jest hitem ;-)

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości