Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Yi 1080P Car WiFi DVR [NTK96660 + AR0230]
dlugo oczekiwany tryb HDR w YI niestety nadal nie jest aktywny, ale pojawia sie "swiatelko w tunelu" bo kamera z podobnym CPU w A119 wlasnie dostaje nowy Firmware wspierajacy HDR, oto pierwsze screeny:

[Obrazek: ViofoHDRj_qrassne.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Cześć,

Przy jakim ustawieniu kamery nagrywa ona w najlepszej jakości? Czy numery rejestracyjne będą lepiej rejestrowane przy 1080P czy 2.5K (chyba interpolowane)?

Czy kamera przy Full HD ma prawdziwe 60fps czy to coś na zasadzie dublowania klatek jak w tanich kamerkach? Bo przy ustawieniu 60 lub 30 fps, nagrania zajmują dokładnie tyle samo.
 
Odpowiedz
Hej, Czy ma ktoś informację jakieś średnicy jest ta taśmy 3M VHB naklejana podstawkę - gdzie to można kupić czy to jest MADE IN CHINA? Mam wersję EU tej kamery postanowiłem ją umieścić w innym miejscu.
 
Odpowiedz
(30-12-2017, 23:22:32)FabDan napisał(a): Hej, Czy ma ktoś informację jakieś średnicy jest ta taśmy 3M VHB naklejana podstawkę - gdzie to można kupić czy to jest MADE IN CHINA? Mam wersję EU tej kamery postanowiłem ją umieścić w innym miejscu.
Można sobie samemu dociąć na wymiar... [WINKING FACE]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Z tego co widzę pare postów wyżej ta karta powinna banglac bez problemu
https://saturn.pl/foto-i-kamery/karta-pa...sung%20evo . Dlatego pytam bo w sklepi mi mówią jeszcze ze musi być jeszcze jakaś prędkość zapisu czy coś tylko nie widzę takiego parametru. Widzę tylko klasa prędkości jakieś u1 ... pomocy


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
(29-01-2018, 15:59:01)eloszki napisał(a): Z tego co widzę pare postów wyżej ta karta powinna banglac bez problemu
https://saturn.pl/foto-i-kamery/karta-pa...sung%20evo . Dlatego pytam bo w sklepi mi mówią jeszcze ze musi być jeszcze jakaś prędkość zapisu czy coś tylko nie widzę takiego parametru. Widzę tylko klasa prędkości jakieś u1 ... pomocy


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Tak będzie dobra,masz niżej prędkość do 95MB/s w odczycie i 20MB/s w zapisie.Jedyne wymagania w wideorejestratorach to klasa która nie może być mniejsza niż 10.
 
Odpowiedz
(30-01-2018, 17:46:35)Krystian91 napisał(a):
(29-01-2018, 15:59:01)eloszki napisał(a): Z tego co widzę pare postów wyżej ta karta powinna banglac bez problemu
https://saturn.pl/foto-i-kamery/karta-pa...sung%20evo . Dlatego pytam bo w sklepi mi mówią jeszcze ze musi być jeszcze jakaś prędkość zapisu czy coś tylko nie widzę takiego parametru. Widzę tylko klasa prędkości jakieś u1 ... pomocy


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Tak będzie dobra,masz niżej prędkość do 95MB/s w odczycie i 20MB/s w zapisie.Jedyne wymagania w wideorejestratorach to klasa która nie może być mniejsza niż 10.

Wielka szkoda że ta prędkość to tylko na papierze ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Dziękuje


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Zaryzykowałem i kupiłem tą kartę w Chinach za 80PLN.
Odczyt 89MB/s, zapis 65 MB/s, w Xiaomi działa bardzo dobrze.
 
Odpowiedz
Panowie dwa pytania:
1. Jak działa funkcja "driving report"
2. Najlepsza rozdzielczość do nagrywania to... (miło by było gdyby ktoś uzasadnił)
 
Odpowiedz
ad. 1 nie wiem
ad. 2 moim zdaniem
najlepsze ustawienie dla kamery tak w dzień jak i nocy to 1920x1080p30.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości