• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Yi 1080P Car WiFi DVR [NTK96660 + AR0230]
(26-03-2018, 12:26:33)crockett napisał(a): Czy ktoś z użytkowników Yi miał problemy z utratą ostrości w filmikach wraz z wiekiem kamery ?

Nie wiem czy jestem przewrażliwiony, ale dziś po dłuższym czasie zrzuciłem pliki na dysk i mam wrażenie, że kamera (szczególnie w czasie jazdy) traci ostrość w stosunku do tego co było na początku.
Jest to o tyle dziwne, że samochód zarówno w domu/pracy stoi w garażu podziemnym więc nie jest narażona na nagrzewanie się.

Poniżej surowy plik z kamery zwczoraj 1920x1080 30 fps (rzućcie okiem proszę - jakby co kamera ma jeszcze 3 miesiące gwarancji)

https://wetransfer.com/downloads/2cdce3e...323/a057f9
Mam od około roku i jak narazie nie mogę narzekać. Nie zauważyłem utraty ostrości.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
(26-03-2018, 12:26:33)crockett napisał(a): Czy ktoś z użytkowników Yi miał problemy z utratą ostrości w filmikach wraz z wiekiem kamery ?

Nie wiem czy jestem przewrażliwiony, ale dziś po dłuższym czasie zrzuciłem pliki na dysk i mam wrażenie, że kamera (szczególnie w czasie jazdy) traci ostrość w stosunku do tego co było na początku.
Jest to o tyle dziwne, że samochód zarówno w domu/pracy stoi w garażu podziemnym więc nie jest narażona na nagrzewanie się.

Poniżej surowy plik z kamery zwczoraj 1920x1080 30 fps (rzućcie okiem proszę - jakby co kamera ma jeszcze 3 miesiące gwarancji)

https://wetransfer.com/downloads/2cdce3e...323/a057f9
Ja mam od premiery i ostrości nie traci,ale jedyne co zauważyłem po takim czasie, że kamera bardzo trzeszczy w rękach i nie jest już tak dobrze spasowana

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości