Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
Witam serdecznie

Tak czytałem na ten temat dużo i szczere dobry pomysł tylko że jest 1 problem bo ja mam 7 km czasami 10 km do pracy i zajmuje mi z 15 min drogi i tym czasie wiem że napewno się nie naładuje mi się power bank podczepiony pod system bezbieczników lub zrobić dodatkowe gniazdo zapalniczki samochodowej+podłączyć pod to wszystko kamerę samochodowa i power bank lub podłączyć pod bezbieczniki power bank na uruchomionym zapłonie w samochodzie podczas jazdy lub na postoju z włączonym silniku może się ładować mi power bank tylko że w 15 min nie wystarczy mi chyba żeby podczas postoju czyli na parkingu pracowała kamera samochodowa 8 godzin z trybie parkingowym low bitrate czyli nagrywanie filmów z gorszej jakości obrazu z kamery samochodowej na parkingu.
Trzeba było jeździć po mieście z 50 min lub gdzieś pojechać w podróż i chyba dopiero potem wrócić i dopiero wtedy mogła pracować 8 godzin kamera samochodowa Viofo A39 3 CH na parkingu pod nieobecność naszą w samochodzie monitorować wszystko wokół samochodu.
Myślałem też żeby najpierw podłączyć adapter zasilania i ustawić 11.80 V odciąć napięcie z akumulatora i do skrzynki bezpieczników później zawieźć to wszystko do warsztatu gdzie montują kamery samochodowe i opowiedzieć im wszystko co bym chciał zrobić jak ma to wszystko wyglądać a później podłączyć power bank do samochodu do bezbieczników żeby podczas jazdy lub na zapalonym samochodzie power bank ładował się .
2 pytanie czy jest możliwość jakoś naładować power bank bez uruchomienia silnika lub w domu podłączyć jakoś to wszystko pod gniazdo w domu podłączyć żeby power bank naładował się w domu niż w samochodzie podczas jazdy?
3-A czy to dużo 530Amh w 12 V akomulatorze czyli to dużo czy mało będzie pobierać prąd z kamery samochodowej Viofo A39 3 CH?
Czy może odrazu rozładować akumulator mi w samochodzie?

Pozdrawiam serdecznie ?

Odpowiedz
(29-11-2021, )raqu43 napisał(a): Panie i Panowie, z dumą przedstawiam Wam moje maleństwo.... Smile

https://drive.google.com/file/d/1ODoofZ7...sp=sharing

dobre, bo polskie  Smile

i całe szczescie , że pozbywam się tego syfu cellnk neo9... nigdy wiecej
Szkoda że w PL nie można jeszcze go kupić Sad.
Kupowałeś jeden czy wersje EXT ?? (był w zestawie kabel do połączenia ze sobą dwóch baterii ?)

Odpowiedz
(15-07-2022, )Widmo.SG napisał(a):
(29-11-2021, )raqu43 napisał(a): Panie i Panowie, z dumą przedstawiam Wam moje maleństwo.... Smile

https://drive.google.com/file/d/1ODoofZ7...sp=sharing

dobre, bo polskie  Smile

i całe szczescie , że pozbywam się tego syfu cellnk neo9... nigdy wiecej
Szkoda że w PL nie można jeszcze go kupić Sad.
Kupowałeś jeden czy wersje EXT ?? (był w zestawie kabel do połączenia ze sobą dwóch baterii ?)

Witam czemu Pan tak źle mówi o power bank cellink Neo ?
A gdzie kupiłeś tego power bank ?

Odpowiedz
Nie mówię że są złe. Pisałem że wytrzymał krócej niż zakładano (5 zamiast ~`15 lat). U mnie się sprawdził. Dwie kolizje parkingowe zarejestrował, przez co miałem sprawców.

Teraz myślę nad zmianą na wspomniany Power Core.

Odpowiedz
Witam serdecznie

Ja mam chęć kupić właśnie celkink neo 5 lub Neo 8+ bo mam do pracy 7 km 15 min drogi samochodem a nie chce żeby pp upływie 8 godzin pracuje kamera a ja nie chce żeby adapter zasilania mi odłączał zasilanie od kamery samochodowej pobierający z akumulator prąd tylko ze wiszz power bank podczas jazdy ładuje się a na wyłączonym silniku kamera będzie mi nagrywać 7 lub 8 godzin pobierając tylko z power bank cellink Neo energię?
Dopiero w weekend jeżdżąc do dziewczyny mam 30 km 30 min w 1 stronę. Czasami jechać dłużej w trasę na miasto to znowu 30 km i 60 min drogi autem więc w tym czasie może się naładować mi power bank do pełna do 100% I potem używać go 24h lub mniej ?
Co doradziłbyś jaki power bank kupić bo wiem że w Polsce można kupić tylko Cellink Neo 5 a na innych strona internetowych można kupić za granicą Cellink Neo 8+?
Czy lepiej kupić power core 6200LFP tak jak ty ?
Co byś doradzić mi?
2 pytanie jaka masz kamerę samochodową viofo a139 3CH mam a ty ?
3 pytanie ile zapłaciłeś za kamerę i mieszkasz w Polsce czy za zagranicą?

Odpowiedz
Kupiłem Neo 8+, ale tylko dlatego, że dzień przed zakupem udało mi się dobrze zarobić na automaty online. Ogólnie rzecz biorąc, było to bardzo kosztowne i nie jestem pewien, czy mógłbym kupić coś takiego w innym czasie. Ale myślę, że poprzednia wersja też nie jest zła i najprawdopodobniej kupiłbym ją i chyba nie żałowałbym zbytnio.

Odpowiedz

Skocz do: