Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
#12
Dziś i do mnie dotarł Cellink B i muszę przyznać, że jest to kawał ciężkiej i solidnej lochy.
Pizdys, gdzie go ulokowales u siebie??
Ja planuje gdzieś za schowkiem, ale muszę go mądrze przytwierdzic, bo nie jest to byle lekka puszeczka.
 
Odpowiedz
#13
Swoj dalem tutaj (mam z extended):

[Obrazek: 2016092018.jpg]

chcialem dac pod siedzenia jak tutaj:

[Obrazek: 41.jpg]

ale niestety pod fotele sie nie zmiescil w moim samochodze (BMW E60), prawdopodobnie dlatego ze mam siedzienia bardzo nietypowe: elektryczne + podgrzewane + wentylowane + aktywne boki (lapia na zakretach) + czujniki nacisku, pod tymi siedzeniami jest napakowane tyle mechanizmow ze nie bylo juz miejsca na Cellink B, 

[Obrazek: 2016101511.jpg]

ale jestem niemal pewny, ze pod normalne elektryczne fotele w kazdym innym aucie powinien wejsc - sprawdz i daj znac!
Daj tez znac tej jak Ci sie sprawdza ten Cellink B...Ja osobiscie jestem pod ogromnym wrazeniem wydajnosci tej baterii, a juz mialem sporo roznych power bankow wczesniej, dlatego jestem bardzo ciekaw Twojego zdania.

Swoj uzywam od maja 2016 i ladowany niemal codziennie (latem teraz zima) nie stracil w ogole swojej pojemnosci i twierdze, ze zbudowali go kosmici Big Grin !!!
sam fakt, ze ladowany przez 20min starcza aby kamera nagrywala ponad 10-12Godzin, a po 1 godzinie ladowania kamera nagrywa 45 godzin-to robi wrazenie, ale jestem ciekaw Twoich doswiadczen.

Ta technologia (LiFePO4) w testach jest w stanie przejsc 3000x cykli ladowania (Cycle life) i stracic zaledwie 20% swojej pojemnosci (to ladne kilka lat ostrej pracy),
nie wiem po ilu latach nabije 3000+ (16lat? bo przeciez w pelni naladowany starcza na 2dni LOL)?
Ohhhh gyby moj aku w samochodzie byl tak wydajny....(niestety "lead-Acid" akumulator kwasowo olowiowy ma 600x i kazdy wie co ile lat trzeba go wymieniac) Smile

dla porownania zwykly USB power bank Li-Ion ma 500-1000x (strata pojemnosci 100%).

[Obrazek: energykdk.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#14
W moim aucie na upartego zmieści się pod siedzeniem, ale jest dość ciasno ( też wentylacja i inne bajery), dlatego najbardziej widziało by mi się go schować gdzies z przodu przed kierowcą ( tak żeby był nie widoczny, ale był dostęp do niego od strony pedałów).
Czekam jeszcze na kamerkę, i myślę że w pierwszej połowie marca złożę wszystko do kupy ( dam znać jak się Cellink sprawuje, ale podejrzewam, że nie będzie gorzej niż u Ciebie  Wink)

Ps. Trzeba go na początku jakoś specjalnie ładować/rozładować jak np. nowy telefon??
 
Odpowiedz
#15
@Tommek skąd zamawiałeś?

 
Odpowiedz
#16
(08-02-2017, 00:07:45)Tommek napisał(a): Ps. Trzeba go na początku jakoś specjalnie ładować/rozładować jak np. nowy telefon??
nie trzeba.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#17
(08-02-2017, 00:16:33)slayer napisał(a): @Tommek skąd zamawiałeś?

https://www.amazon.de/Cellink-Battery-Sm...=cellink+b

Na Amazonie w UK, w ciągu 3 dni od wysyłki paczka była u mnie ( w Niemczech)
 
Odpowiedz
#18
No to nici z zamówienia, bo do Polski nie wysyłają, a szkoda kombinować z mailboxem.

 
Odpowiedz
#19
Jeżeli byłbyś zainteresowany możemy temat zamówienia dograć...

Tzn. Mógłbyś zamówić na mnie w DE, a za 2 tygodnie ( będę w Polsce) wtedy mogę Ci to za jakieś 20-25 kurierem wysłać.
 
Odpowiedz
#20
Jako, że na dniach mam zamiar założyć wreszcie cellinka, w związku z tym krótkie pytanie techniczne....

Powerbox podpięty pod stację bezpieczników, prąd dostaje oczywiście po zapłonie - chcąc go na jakiś czas wyłączyć ( pozycja off), czy jest możliwość, że będzie działał w formie "przepuszczalnika" czyli będzie puszczał prąd do kamerki tylko ten po zapłonie, czy w pozycji off nie ma takiej możliwości i kamera zostaje w tym momencie całkowicie odcięta??

Mam nadzieję, że da się to zrozumieć co napisałem....
 
Odpowiedz
#21
jak przelaczysz celllinka na OFF to kamera sie wylaczy a cellink nie poda ani syglanu z wejscia (ACC) ani sygnalu z siebie (BATT).
lepiej recznie wylaczyc kamere, niz cellinka
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#22
Dzięki, tak też myślałem, ale wolałem się upewnić  Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości