Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
#34
oświećcie mnie proszę jak są mierzone pojemności. znalazłem coś takiego:

https://www.banggood.com/69800mAh-Car-Ju...rehouse=CN

i jest tam informacja:

Battery Polymer Lthium Battery
Capacity 69800mAh
Autual Capacity 18000mAh

jak to możliwe, że można tak żonglowac liczbami i wszystko jest OK? jak się mierzy, że wychodzi 69800 a jak się mierzy, że wychodzi 18000?
 
Odpowiedz
#35
Jakby ktoś potrzebował/był ciekaw to prąd ładowania IROAD POWER PACK (6800mA) w trybie normalnym wynosi 6,1-6,2A.
 
Odpowiedz
#36
dzieki, @jarek79, czy mozesz podac jeszcze czasy ladowania (tak na oko), aby tabelka tutaj byla kompletna, prosze?
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid256817
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#37
A czy ktos wie gdzie najlepiej go kupic bo raczej w PL go nie dostane Sad(
 
Odpowiedz
#38
Przeciez na Amazon.pl sa Iroad'y, Cellinki... rozne sklepy to sprzedaja.
Amazon to taki sklep ktory jakikolwiek problem zawsze rozwiazuje na kozysc kupujacego, nawet jak zla przesylke wam dostarcza to wygracie bez problemu...

Wiem ze po doswiadczeniach z Allegro czlowiek sie boi zakupow on-line, ale to juz historia ebay,amazon, platnosci paypal to systemy ktore zawsze bronia kupujacego, sprzedawca nawet negatywa nie moze (w odwecie dac)... co bym nie kupil na ebay, amazon to spie spokojnie, a zakupiony przedmiot moge oddac nawet za pol roku (bez powodu) i kase oddadza... kiedys kupilem RC500S a przyszedl czajnik, napisalem do nich i po 3dniach mialem kase i czajnik. Smile ... ale mnie to juz nawet nie cieszy...

Panowie, czasy zlodziejskiego systemu broniacego złodzieja jak np Allegro juz sie skonczyly, cywilizacja wkracza do Polski i kupujacy ma swoje prawa (duzo wieksze niz sprzedajacy).

Jak widzicie sklep gdzie mozna placic PayPalem to jestescie chronieni jak nikt inny...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#39
Felix1302 w Polsce iroad.pl. Sprawdź cenowo, bo na amazon de, czy uk może wyjść Cię taniej.

Czas ładowania w trybie normalnym jest właśnie koło godziny, tak jak podaje tabela. System działa tak, że do 90-91% ładuje prądem jaki podałem wyżej 6,1-6,2A. Czasem spadnie do 5,9A, ale to na moment i nie wiem czym to jest spowodowane. 90-91% power pack uzyskuje po około 45-48 minutach. Potem, powyżej tych 90-91% prąd ładowania spada do 3-5A - oczywiście im bliżej 100% tym mniejszy, powyżej 97% 2A to mask. Tak jak podałem wyżej około 1h i mamy 100%.
Uprzedzając pytanie, na temat czasu rozładowania jest mi ciężko coś powiedzieć, bo mam kamerę dwukanałową, plus zasilam modem/router Wi-Fi z tego power packa. Przy tym zestawie prąd wyjściowy waha się, ale najczęściej zaobserwowane wartości to coś między 50-56mA i przy pełnym naładowaniu czas rozładowania to 12h - dane z aplikacji.
Ja jestem mega zadowolony z tego power packa. W końcu mogę w pełni wykorzystać funkcję kamery bez narażania akumulatora, z którym w moim aucie z systemem i-stop delikatnie mówiąc są problemy z utrzymaniem go na odpowiednim poziomie naładowania.
Na temat allegro nie będę się wypowiadał, bo możliwość wysłania zapytania do kupującego o skreślenie negatywu to moim zdaniem jakaś kpina. Nie mniej nie powiem bo ciągle korzystam z niego.
 
Odpowiedz
#40
1200 PLN za powerbank 6800mAh... serio? o_O
 
Odpowiedz
#41
Tylko, że to nie jest zwykły powerbank. Technologia kosztuje.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
#42
Technologia kosztuje, w dodatku robia to tylko "koreanczycy",
VAT +Clo jest duze na sprowadzanie tego, dlatego koncowa cenia jest duza,
Polecam zapoznac sie z tym watkiem, jak ktos lubi "majsterkowac" ma wyobraznie i "minimalna wiedze" to moze sobie taki power bank za 1/2 ceny sam zrobic:

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid262436
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#43
@pizdys a Ty miales doswiadczenie z tymi powerbankami ? Ktory wybrac ? Cellink B ? A moze Neo ? Czy isc w Iroad ? Blackvue ?
 
Odpowiedz
#44
Witam
Zakupilem Cellinka B i mam do uzytkownikow pytanie :konczac jazde kiedy juz w zapalniczce nie ma pradu kamerka nadal nagrywa.Co robic wylaczyc Cellinka suwakiem czy wylaczyc recznie kamerke?
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości