Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
Dzięki @pizdys za to info. Reasumując, NEO6+EXT7 będzie w sumie ładować się 2x dłużej niż samo NEO6, bo prąd ładowania pozostaje nadal 9A. Zgadza się?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
(29-04-2019, 01:23:02)skansen napisał(a):
(29-04-2019, 01:09:01)pizdys napisał(a): Prad ladowania Cellinka Ext polaczonego z bateria glowna jest dzielony na 2 baterie, czyli 2x dluzej baterie sa ladowane (nic nie trzeba tu weryfikowac).

Cellink (glowna bateria) nigdy nie bedzie obciazala ladowania wiecej niz pozwala specyfikacja, polaczony z Extended, bedzie rowno ladowac siebie i baterie dodatkowa tak ze pomimo pradu ladowania 9A podzieli sie on na 4.5A pomiedzy 2 baterie.

Tak też myślałem. Czyli specyfikacja podająca krótszy niż dwukrotnie dłuższy czas ładowania jest błędna... To miał właśnie zweryfikować @evad
Miałem podobne obiekcje co Ty, myślę, że @pizdys rozwiał nasze wątpliwości.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
(29-04-2019, 08:29:39)evad napisał(a): Dzięki @pizdys za to info. Reasumując, NEO6+EXT7 będzie w sumie ładować się 2x dłużej niż samo NEO6, bo prąd ładowania pozostaje nadal 9A. Zgadza się?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Dokladnie tak
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(28-04-2019, 01:12:38)luk4as napisał(a): @Widmo.SG kupione ? Dobrze, że za marzenia nie karają. Liczę , że najpóźniej w poniedziałek zreflektujesz się i napiszesz chłopakom coby nie siać  fermentu, że sprzedający nie zrealizuje Twojego zamówienia, chyba, że pod koniec maja za 500 zł więcej.

Niestety polityka kraju w którym produkowane są ogniwa oraz echo brexitu pozostawi ślad po sobie, kto nie kupił Neo9 do tej pory to niech żałuje .... a póki co kto ma miejsce w aucie to polecam Pro 15A

@luk4as miałeś rację Smile,choć w połowieSmile

Thank you for purchasing the Cellink Battery NEO9 however is currently  out of stock.


Cytat:If you wish you can:
1) wait util of the middle of May for the NEO9 
2) if you pay extra of £30 I’ll send to you Cellink PRO 15A which has bigger capacity than Cellink NEO9 (115Wh vs 192Wh)
3) instant full refund


nie wiem czy się nie skusić na tego PRO Smile
Zawsze można Ext dokupić jak mało będzie

Mam potwierdzenie od sprzedawcy że w połowie maja będzie dostawa i wysyłają (nic o dopłacie nie pisali)
 
Odpowiedz
(30-04-2019, 19:34:23)Widmo.SG napisał(a):
(28-04-2019, 01:12:38)luk4as napisał(a): @Widmo.SG kupione ? Dobrze, że za marzenia nie karają. Liczę , że najpóźniej w poniedziałek zreflektujesz się i napiszesz chłopakom coby nie siać  fermentu, że sprzedający nie zrealizuje Twojego zamówienia, chyba, że pod koniec maja za 500 zł więcej.

Niestety polityka kraju w którym produkowane są ogniwa oraz echo brexitu pozostawi ślad po sobie, kto nie kupił Neo9 do tej pory to niech żałuje .... a póki co kto ma miejsce w aucie to polecam Pro 15A

@luk4as miałeś rację Smile,choć w połowieSmile

Thank you for purchasing the Cellink Battery NEO9 however is currently  out of stock.


Cytat:If you wish you can:
1) wait util of the middle of May for the NEO9 
2) if you pay extra of £30 I’ll send to you Cellink PRO 15A which has bigger capacity than Cellink NEO9 (115Wh vs 192Wh)
3) instant full refund


nie wiem czy się nie skusić na tego PRO Smile
Zawsze można Ext dokupić jak mało będzie

Mam potwierdzenie od sprzedawcy że w połowie maja będzie dostawa i wysyłają (nic o dopłacie nie pisali)

Ja bym wziął tego PRO Smile
 
Odpowiedz
Tylko gdzie go upchac w Avensisce ?.

Oferta atrakcyjna
 
Odpowiedz
(30-04-2019, 20:14:43)Widmo.SG napisał(a): Tylko gdzie go upchac w Avensisce ?.

Oferta atrakcyjna

W bagażniku? W kombi jest masa miejsca i schowki w podłodze.
Pod fotelem pasażera-chyba powinien się zmieścić...
 
Odpowiedz
(29-04-2019, 01:09:01)pizdys napisał(a): Prad ladowania Cellinka Ext polaczonego z bateria glowna jest dzielony na 2 baterie, czyli 2x dluzej baterie sa ladowane (nic nie trzeba tu weryfikowac).

Cellink (glowna bateria) nigdy nie bedzie obciazala ladowania wiecej niz pozwala specyfikacja, polaczony z Extended, bedzie rowno ladowac siebie i baterie dodatkowa tak ze pomimo pradu ladowania 9A podzieli sie on na 4.5A pomiedzy 2 baterie.

PRO 15A + NEO9
(NEO9 jest polaczony jako by byl sam extended):

[Obrazek: 201904bwb.jpg]

PRO 15A + NEO9
(z tym ze teraz NEO9 jest glowna a PRO 15A jako by sam byl Extended)

[Obrazek: 201904pdp.jpg]

[Obrazek: 201904sps.jpg]

A pytanie jeszcze z innej beczki Smile

Ma znaczenie (czy NEO9 i PRO razem połączone w jakiejkolwiek kombinacji), na połączenie Bluetooth z apka w telefonie?

Skoro NEO9 posiada Bluetooth a PRO nie? Z tego co pisaliście w apce można podać sumę pojemności baterii.

@pizdys czy połączone dwie baterie, bez znaczenia czy pro, neo9 itd rozładowują się równomiernie ? I jedna i druga jak będzie wyczerpana to w tym samym stopniu % czy jednak mniejsza padnie szybciej większa później (pojemnościowo)?

(30-04-2019, 22:50:17)skansen napisał(a):
(30-04-2019, 20:14:43)Widmo.SG napisał(a): Tylko gdzie go upchac w Avensisce ?.

Oferta atrakcyjna

W bagażniku? W kombi jest masa miejsca i schowki w podłodze.
Pod fotelem pasażera-chyba powinien się zmieścić...

W bagażniku tylko boczne przegrody (otwarte), dół zajmuje LPG Smile, więc za każdym razem po otwarciu na widoku (chyba że jakaś mała osłonka Smile

Pod fotelem jest miejsce ale czy na tyle - wymiary PRO już znam (wcześniej nawet nie interesowałem się tym modelem), więc jutro będę mierzył Smile

na razie nie ma co się głowić - potwierdzą że wysłali to się zacznie ból głowy Smile

EDIT: 2019-05-01

Cellink PRO wysłany - czekam na dostawę Smile
 
Odpowiedz
Panowie, czy Cellink Pro musi mieć dużo przestrzeni (chodzi o temperaturę / wentylację) czy może być zamknięty w bagażniku w schowku ?



Bateria już w domu. W przyszłym tygodniu może uda się ją podłączyć Smile



Edit:

Pod fotelem też wejdzie


Poszło mobilnie[Obrazek: a64a4f4e7c2a377aef33d7a76ff4d7e6.jpg][Obrazek: 3a993782fe274a1b86d709bf388967e3.jpg][Obrazek: 41324b9d4fe8cd4e7a1780d80b84d3c3.jpg][Obrazek: dd6ea7225ceea96b40db5401b5d51e70.jpg]
 
Odpowiedz
(07-05-2019, 01:30:44)Widmo.SG napisał(a): Panowie, czy Cellink Pro musi mieć dużo przestrzeni (chodzi o temperaturę / wentylację) czy może być zamknięty w bagażniku w schowku ?

Ja mam, co prawda sporo mniejszy power bank (B-124 / Cellink Neo6) zamontowany w bagażniku i nie ma problemów z przegrzewaniem. Tego typu power banki są zalecane w gorących klimatach, więc nie powinno być problemów.

[Obrazek: attachment.php?aid=329]
[Obrazek: attachment.php?aid=330]
[Obrazek: attachment.php?aid=332]
(07-05-2019, 01:30:44)Widmo.SG napisał(a): Pod fotelem by wszedł - ale aby włożyć trzeba fotel demontować Sad
To jest wg mnie lepsze miejsce. Demontaż fotela nie jest wcale aż tak bardzo pracochłonny - dużo więcej pracy będzie z demontażem podsufitki. Upewnij się jednak najpierw, że na pewno w każdej pozycji fotela power bank się mieści - elektrycznie sterowane fotele mogą uszkodzić power bank...


Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Demontażu jednak nie trzeba robić. Mialem pudełeczko atrape i na nim mierzylem, ale jakis zamulony bylem bo od tyłu wchodzi elegancko i jic nie trzeba demontować.

Fotele ręczne wiec luzik, a i przesuwaja sie bez kolizji z cellinkiem.

Bateryjka odpalona w domu działa

[Obrazek: 8c8039bfeeed424441d8096fc41ce200.jpg][Obrazek: 3351c195d2f905607723171230a34c59.jpg]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 5 gości