Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
(19-06-2019, 20:41:00)bodino napisał(a): Ja mam już zapłacone, więc jak będą mieli (fizycznie) na magazynie, to dostanę informację e-mail o terminie wysyłania. Co do strony internetowej to ciągle można kupić coś czego fizycznie nie mają...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Chciałem spróbować kupić jeszcze raz cellinka,ale dalej niedostępny , dostałem zwrot kasy. Myślałem o zestawie A129Duo,ale skoro nie będę miał cellinka i nigdzie nie  mogę dostać ,a z Polski nie wysyłają poza kraj, to czy istnieje jakakolwiek alternatywa dla mnie? Chciałem używać trybu parkingowego najdłuższy czas około 12 ,12,5godziny. Samochód byłby nowy,dlatego akumulator musi być w jakiś sposób zabezpieczony przed rozładowaniem, wiem,że są powerbanki, ale one są mniej bezpieczne od Life4po, zwłaszcza przy wysokich temperaturach w środku. Dlatego jestem,że tak powiem w kropce.. Może tutaj ktoś wpadnie na jakiś dobry i bezpieczny pomysł.. Smile

Pozdrawiam Bodom
 
Odpowiedz
(01-07-2019, 23:13:09)Bodom napisał(a): Chciałem spróbować kupić jeszcze raz cellinka,ale dalej niedostępny , dostałem zwrot kasy. Myślałem o zestawie A129Duo,ale skoro nie będę miał cellinka i nigdzie nie  mogę dostać ,a z Polski nie wysyłają poza kraj, 

Dokąd chcesz go zamówić?
 
Odpowiedz
Hej, znalazłem sklep z Blackvue B -124 dlatego chyba tę kupię, wiem,że egen robi te i cellinki, mam tylko nadzieje,że też będzie chodziła ok, bo czytałem różne komentarze na amazonach i sporo ludzi miało problemy z Blackvue. W każdym razie lepsze to niż nic. Pozdrawiam
 
Odpowiedz
(02-07-2019, 10:37:02)Bodom napisał(a): Hej, znalazłem sklep z Blackvue B -124 dlatego chyba tę kupię, wiem,że egen robi te i cellinki, mam tylko nadzieje,że też będzie chodziła ok, bo czytałem różne komentarze na amazonach i sporo ludzi miało problemy z Blackvue. W każdym razie lepsze to niż nic. Pozdrawiam

Ja mam B-124 i złego słowa powiedzieć nie mogę. Nawet podczas znacznych upałów zarówno B-124 jak i kamera pracują prawidłowo. Jedyne zastrzeżenia można mieć do aplikacji na telefon, ale "ujdzie w tłumie"....
 
Odpowiedz
nie chcesz wchodzić w B-124 to kup Neo 15A albo Neo 6 przecież opcji jest sporo ....
 
Odpowiedz
(02-07-2019, 11:53:32)luk4as napisał(a): nie chcesz wchodzić w B-124 to kup Neo 15A albo Neo 6 przecież opcji jest sporo ....

@Bodom nie mieszka w Polsce tylko gdzieś (nie zdradził gdzie mimo pytań) gdzie jest ograniczona dostępność tych power banków... A z Polski "tam do niego" nie wysyłają...
 
Odpowiedz
Łatwiej by było gdyby zdradził

Druga sprawa, kupić w PL i zamówić kuriera co wyśle do Ciebie (odbierze towar od sprzedawcy i nada), jak tak bardzo zależy Ci na sprzęcie.
 
Odpowiedz
(02-07-2019, 12:04:45)Widmo.SG napisał(a): Druga sprawa, kupić w PL i zamówić kuriera co wyśle do Ciebie (odbierze towar od sprzedawcy i nada), jak tak bardzo zależy Ci na sprzęcie.

Tak moze byc. ale jest duze ryzyko ze towar nie dojdzie bo w wielu krajach skanuja przesylki na wypadek "niebezpiecznych" baterii i innych zagrozen... przesylka baterii z PL do UK moze byc objeta restrykcjami...
zostanie zniszczona i nie odzyska kasy ani wysylajacy ani odbiorca (bo regulamin czesto mowi ze w przypadku baterii nie ma zadnych "odszkodowan").
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Oooo a to Ci niespodzianka

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
(02-07-2019, 16:09:47)pizdys napisał(a):
(02-07-2019, 12:04:45)Widmo.SG napisał(a): Druga sprawa, kupić w PL i zamówić kuriera co wyśle do Ciebie (odbierze towar od sprzedawcy i nada), jak tak bardzo zależy Ci na sprzęcie.

Tak moze byc. ale jest duze ryzyko ze towar nie dojdzie bo w wielu krajach skanuja przesylki na wypadek "niebezpiecznych" baterii i innych zagrozen... przesylka baterii z PL do UK moze byc objeta restrykcjami...
zostanie zniszczona i nie odzyska kazy ani wysylajacy ani odbiorca (bo regulamin czesto mowi ze w przypadku baterii nie ma zadnych "odszkodowan").

Dokładnie, dość się już naczytałem o restrykcjach Smile, kraj anglojęzyczny również, zamówienie złożone na b-124, mam nadzieję wszystko będzie ok, kamerki też zamówione Smile, elektryk samochodowy z prawdziwego zdarzenia też w mieście jest, także no, za kilkanaście dni powinien wszystko mieć 'złożone do kupy' mam nadzieję. Pozdrawiam wszystkich
 
Odpowiedz
(02-07-2019, 16:09:47)pizdys napisał(a):
(02-07-2019, 12:04:45)Widmo.SG napisał(a): Druga sprawa, kupić w PL i zamówić kuriera co wyśle do Ciebie (odbierze towar od sprzedawcy i nada), jak tak bardzo zależy Ci na sprzęcie.

Tak moze byc. ale jest duze ryzyko ze towar nie dojdzie bo w wielu krajach skanuja przesylki na wypadek "niebezpiecznych" baterii i innych zagrozen... przesylka baterii z PL do UK moze byc objeta restrykcjami...
zostanie zniszczona i nie odzyska kasy ani wysylajacy ani odbiorca (bo regulamin czesto mowi ze w przypadku baterii nie ma zadnych "odszkodowan").
Włśnie "baterii" a nie kondensatorów które są w w/w kamerce, i tego nie mogę zrozumieć...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości