• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmowa przyjęcia mandatu = mandat . . . potrzebuję pomocy
mcmac napisał(a):może pomóc nagranie z kamery, w czasie pomiaru powinien być w wiązce radaru tylko Twój samochód,

Ha ha ha

A ISKRA ma wiązkę gdzie popadnie , to o jakiej wiązce mowa , iskra mierzy co jej się podoba i nie ważne czy są liniw wysokiego napięcia czy nie , iskra potrafi zmierzyć włączoną klimatyzacje w stojącym pojezdzie Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
okoniowaty napisał(a):Jest filmik z rejestratora.

FILMIK nie pokazuj Big GrinD policji sądu Big GrinD , bez filmiku wygrasz prędkość ,

Nie dawaj prawa jazdy jazdy do ręki policjantowi , w przepisach jest tylko że masz okazać a nie dać art 38 KRD , dać musisz dowód osobisty , prawo jazdy tylko okazać :okman:
Stan pkt - 0

Odpowiedz
Z tego co widać na filmie, to nie wiadomo komu Policjant mierzył prędkość. Aut na drodze było dużo. Więc łatwo o pomyłkę.
Druga sprawa to ja bym się zapytał w jaki sposób udowodni mi że to moja prędkość, a nie zmierzona 2 godziny temu?.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
zybi2008 napisał(a):Za stan techniczny , o ile żarówki miałeś jako zapas to mogłeś usunąć usterkę na miejscu , co do wycieku pokazał ci palcem z kont leci ?
raczej nie , o ile byłeś pewien że nie ma wycieku to trzeba było poprosić o przyjazd kontrolnego , ( ale musisz być wszystkiego pewien na 100% ) nieuzasadniony przyjazd kontrolnego 500 zł , oczywiście wszystko nagrywasz i śmigasz dalej oczywiście na słowo kontrolny policja powinna odpuścić i po sprawie

Nie pokazał skąd leci, miałem jedną żarówkę drugiej nie miałem, straszył zabraniem prawa jazdy za nie zgodne dane ze stanem faktycznym i tu miał rację - więc jak nie za stan techniczny to za nie prawidłowości w dokumentach bym dostał. Po prostu musiał jakiś mandat wypisać.

Odpowiedz
Ale co do prędkości to nie odpuszczaj poczytaj sobie artykuły o iskrach filmiki z you tube dowiedz się jak masz mówić w sądzie , a jak kiedyś cię złapią na przekroczenie prędkości o 51 kmh czyli będziesz miał 101 kmh zawsze ale to zawsze mów że zapomniałeś prawa jazdy , a policję ch.j strzeli :yahoo: a ty nadal będziesz miał prawko :okman:
Stan pkt - 0

Odpowiedz
zybi2008 napisał(a):Ale co do prędkości to nie odpuszczaj poczytaj sobie artykuły o iskrach filmiki z you tube dowiedz się jak masz mówić w sądzie , a jak kiedyś cię złapią na przekroczenie prędkości o 51 kmh czyli będziesz miał 101 kmh zawsze ale to zawsze mów że zapomniałeś prawa jazdy , a policję ch.j strzeli :yahoo: a ty nadal będziesz miał prawko :okman:

Najgorsze, że "cham" teraz chciał zabrać i dać pokwitowanie Tongue A najlepsze było zdziwienie policjanta, na komandzie, że usunąłem tak szybko Big Grin wycieki, po czym przepraszał za kolegę Big Grin i stwierdził, że nie mierzy się wszystkich jedną miarą i oddał mi dowód - mógł też robić pod górkę Big Grin bo auto nie jest zarejestrowane na mnie. Ale ładnie grzecznie wytłumaczyłem, że mi zabrali dowód i ja odbieram a właściciel nawet w ??starostwie?? nie odbierze osobiście bo nie jest w stanie.

Będzie co ma być, zbieram materiały w środę idę na policję liczę na umorzenie, tylko się zastanawiam czy nie zebrać dokumentacji, że nie było żadnego wycieku płynów eksploatacyjnych.

Warto też zaważyć jak się schowali w krzakach Big Grin jeden żywopłot na ul. i się wcisnęli za niego.

Cytat:Edycja

A na ten jego tekst, o tym że zmieniam pasy wyprzedzam chciałem odpowiedzieć trochę chamsko - a co nie mogę.
Tylko wiem, że z nimi nie można po chamsku i trzeba język za zębami trzymać i udawać miłego Smile bo winnym wypadku hop na lawetę i jazda Wink oraz prawko za pokwitowanie Smile - pewnie tam było wykroczenie - ale jakie?? Skąd mam wiedzieć czy to moje wykroczenie mi pokazał Big Grin.

Odpowiedz
Dziwne jest dla mnie jak cię zmierzył jak zasłaniały cię czy tez jego auta jadące z przodu ..?
To całe trzepanie i wyciek to była zwykła złośliwość i każdy to zauważy. Za nieuzasadnione zabranie dowodu za rzekomy wyciek, żądałbym zwrotu poniesionych kosztów przeglądu.
Nie rozumiem tylko jak można jeżdzić z popalonymi żarówkami, nieprawidłowościami w papierach itp
Ja staram się na bieżąco wymieniać jak coś się spali. Pilnować porządku w papierach. Wówczas nie ma powodu do przyczepienia się o pierdoły. Choć za postojowe czy rejestrację nie powinien być zabierany dowód.
G1WH

Odpowiedz
pawelpp napisał(a):Nie rozumiem tylko jak można jeżdzić z popalonymi żarówkami, nieprawidłowościami w papierach itp
Ja staram się na bieżąco wymieniać jak coś się spali. Pilnować porządku w papierach. Wówczas nie ma powodu do przyczepienia się o pierdoły. Choć za postojowe czy rejestrację nie powinien być zabierany dowód.

A ja nie rozumiem jak można mierzyć ISKRĄ prędkość.

Owszem masz rację, jako winny się wytłumaczę, że nie sprawdzam za każdym razem żarówek oświetlenia tablicy rejestracyjnej, tym bardziej że ostatnio jak żona przyjeżdża po mnie do pracy jest jasno, i po prostu nie widać czy świeci, żarówka postojowa jest nie zauważalna przy palących się światłach mijania - dla tego też mandat przyjąłem bo auto było nie sprawne technicznie nawet jak bym nie przyjął za wyciek, i pewnie te braki w oświetleniu były na tyle niebezpieczne w biały dzień by zakazać dalszej jazdy (bo ja podtrzymuję wycieku nie było mam to na papierze - w 3 godz. nie jest możliwym by usunąć wycieki) - a "bałagan w papierach" no cóż tylko i wyłącznie moja wina, bo nigdy nie mam czasu pracuje 8 - 16 tak jak i urząd - co nie znaczy że nie mogłem tego załatwić podczas urlopu.

Odpowiedz
Dlatego napisałem, że zabieranie DR za postojówkę to zwykłe chamstwo. Ale jak już 2 żarówki, dokumenty to miał się do czego przy....
Każdy kto obejrzy filmik stwierdzi, ze Twój los był przesądzony w chwili gdy zapytałeś czy to jest Iskra. Wszystko dalej to zemsta pana Policjanta, heh
Jesli wyciek był wyssany z palca po to tylko, żeby się odegrać i zabrać dowód, złożyłbym skargę na gościa.
Czasem są tacy na komendach, ze nawet ich koledzy się do nich nie przyznają.
G1WH

Odpowiedz
pawelpp napisał(a):Jesli wyciek był wyssany z palca po to tylko, żeby się odegrać i zabrać dowód, złożyłbym skargę na gościa.

I chyba właśnie podsunąłeś mi pomysł by tak zrobić, w środę będę w wydziale ruchu drogowego na rzekomym przesłuchaniu, więc i dowiem się jak i gdzie i złożę takową skargę, tym bardziej, że mam potwierdzenie na papierze.

Odpowiedz
bez dyskusji nadal odmawiaj i do sądu , ale bez filmiku , bo jako wyprzedzający sąd może uznać że miałeś taką prędkość :/
można by było przyciąć filmik , tak że ty i ten inny samochód jesteście razem w jednej lini ale sąd chce mieć całe 3 min lub 5 min czyli cały plik

TŁUMACZ sędziemu że na dwóch pasach poruszały się też inne pojazdy obok ciebie a iskra nie posiada video czy też foto nagrywania i na jakiej podstawie masz wiedzieć że to twoja prędkość na radarze , równie dobrze mogła być to prędkość pojazdu z boku lub z przodu , poproś o materiał foto lub wideo bez tego policjanci leżą :okman:
Stan pkt - 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości