Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vicovation OPIA 2 [Ambarella A12 + OV4689?]
jest polaczona, wlacz aplikacje OPIA wifi i gotowe...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(12-02-2018, 17:39:13)pizdys napisał(a): jest polaczona, wlacz aplikacje OPIA wifi i gotowe...
Właśnie że się nie chce połączyć WiFi w kamerce włączone.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

[Obrazek: 6517e08d54603e74b87dcea9ecaec586.jpg]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
to jest komunikat ktory mowi ze kamera OPIA1 nie udostepnia internetu (to zrozumiale), i "telefon" pyta sie czy chcesz mimo to zostac polaczonym.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(12-02-2018, 18:22:21)pizdys napisał(a): to jest komunikat ktory mowi ze kamera OPIA1 nie udostepnia internetu (to zrozumiale), i "telefon" pyta sie czy chcesz mimo to zostac polaczonym.
Nawet trochę znam angielski... zresetowałem telefon i jeszcze raz kamerkę do ustawień fabrycznych i pomogło. Wcześniej nie miałem takich problemów(poza jednym razem gdzie również korzystałem z Twojej pomocy) .... Dzięki za zainteresowanie i pomoc.



Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Niestety Opia 1 na najnowszym FW po utracie zasilania jednak traci ustawienia czasu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Jest możliwość nagrywania parkingowego w Opia2 w trybie "low britate"? Jest taka opcja w FW ???
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
(05-03-2018, 11:05:27)Rosomak napisał(a): Jest możliwość nagrywania parkingowego w Opia2 w trybie "low britate"? Jest taka opcja w FW ???
Miała być...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Bardziej mial byc buforowany czasowo (3sek) wykrywacz ruchu, ktory w poprzednim modelu kamey byl (marcus4), niestety nie ma tego juz w Opia2...

Co do trybu "Low-bitrate" to taki tryb zawsze producent moze dodac, poswiecajac na "modyfikacje Fw" nie wiecej niz 10min.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(05-03-2018, 11:14:24)pizdys napisał(a): Bardziej mial byc buforowany czasowo (3sek) wykrywacz ruchu, ktory w poprzednim modelu kamey byl (marcus4), niestety nie ma tego juz w Opia2...

Co do trybu "Low-bitrate" to taki tryb zawsze producent moze dodac, poswiecajac na "modyfikacje Fw" nie wiecej niz 10min.
A miało być tak pięknie...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Nic sie nie poruszylo do przodu z jakims nowszym ruskim softem, bo troche wypadlem z obiegu?
 
Odpowiedz
(13-06-2018, 11:03:24)naver napisał(a): Nic sie nie poruszylo do przodu z jakims nowszym ruskim softem, bo troche wypadlem z obiegu?
Ja narazie nic nowego nie znalazłem ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości