Strona korzysta z plików cookie by zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Korzystanie z serwisu AutoWrzuta.pl, bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą zapisywane one w Twoim urządzeniu..

Prosimy o wyłączenie programów blokujących reklamy. Na forum AutoWrzuta.pl nie posiadamy żadnych płatnych reklam, ale programy tego typu lubią blokować bannery partnerskie!

Jaką kamerkę mam kupić ?

Dane techniczne, opinie, informacje, problemy z rejestratorami.

Moderatorzy: trajano, Janu, zybi2008, pizdys

Re: Biedronka wideorejestrator - używa ktoś??

Postprzez naidoo2009 » 19 wrz 2013, o 18:30

myEye Traffic w cenie 79 złotych. Czyli cena jest wyznacznikiem jakości nagrania

Kamery : Przód Mio-358 / Tył RR-HD1

naidoo2009
100%
100%

Reputacja: 0
Piwko postawił: : 142 razy
Piwko otrzymał: : 259 razy
Rejestrator: Mio 358

Reklama

AutoGiełda Małopolska

Postprzez ArekWaWa94 » 19 wrz 2013, o 18:37

Ja przez dwa dni miałem "przyjemność" użytkować ten sprzęt.
Nie polecam, szkoda pieniędzy!

ArekWaWa94
0%
0%

Piwko postawił: : 64 razy
Piwko otrzymał: : 46 razy
Rejestrator: Mio MiVue 338
Samochód: Seat Toledo II 1.6 SR

Postprzez ciuchcia » 20 wrz 2013, o 00:10

Jak chcecie coś taniego to ja nadal mam do sprzedania nową kamerę http://allegro.pl/rejestrator-samochodo ... 48577.html
Sam takiej używam - filmy dostępne na moim kanale (wszystkie w jakosci HD sa z tej kamery). Oddam za 100 zł z przesyłką (bez zysku), żeby tylko kase odzyskać. Jakością nie porywa i potrafi się zawiesić, ale myślę, że bije na głowę ten biedronkowy twór :)

Dodam, że w nowej biedronce w brzeźnie nie jest dostępna opisywana wcześniej kamera.

a ja zaczynam chyba rozwazac cos takiego na tylna szybe.
http://www.ebay.com/itm/Superb-HD-Car-D ... 2eca1d4d04

ciuchcia
100%
100%

Piwko postawił: : 59 razy
Piwko otrzymał: : 148 razy
Rejestrator: K6000 FullHD
Samochód: Hyundai Getz

Postprzez silvox » 20 wrz 2013, o 07:42

ciuchcia napisał(a):zaczynam chyba rozwazac cos takiego na tylna szybe.

Często z tyłu ciekawsze rzeczy są.. :DD
Do tej małej kamerki można jeszcze dokupić lepkę "smile !! you are on the candid camera"

silvox

Postprzez ciuchcia » 20 wrz 2013, o 10:29

ja celowo chce mala bo nie chce jej demontowac, a wolalbym zeby byla niewidoczna w zwiazku z tym.

ciuchcia
100%
100%

Piwko postawił: : 59 razy
Piwko otrzymał: : 148 razy
Rejestrator: K6000 FullHD
Samochód: Hyundai Getz

Postprzez okoniowaty » 20 wrz 2013, o 19:12

ciuchcia napisał(a):ja celowo chce mala bo nie chce jej demontowac, a wolalbym zeby byla niewidoczna w zwiazku z tym.

Wiesz ja może ryzykuję, ale kamerki nie ściągam - chyba że filmiki zrzucam, anteny cb nie ściągam praktycznie wcale, no chyba że na myjnię, cb radia nie chowam leży tu gdzie dźwignia hamulca ręcznego :) Podejrzewam że z kam z tyłu będzie tak samo.
Prestigio RR 505, vakoss vc715
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
Aktualny stan pkt.
6 - Prędkość (08.03.15)

okoniowaty
100%
100%

Piwko postawił: : 338 razy
Piwko otrzymał: : 129 razy
Rejestrator: Prestigio RR505 Vakoss vc715
Samochód: Fiesta mk 5 TDDi

Postprzez naidoo2009 » 20 wrz 2013, o 19:48

ciuchcia napisał(a):ja celowo chce mala bo nie chce jej demontowac, a wolalbym zeby byla niewidoczna w zwiazku z tym.

Jak masz możliwość, to wsadź w zagłówek, kamerka praktycznie niewidoczna z zewnątrz :DD

Obrazek
Kamery : Przód Mio-358 / Tył RR-HD1

naidoo2009
100%
100%

Piwko postawił: : 142 razy
Piwko otrzymał: : 259 razy
Rejestrator: Mio 358

Jaka kamerka do ok. 400 zł?

Postprzez atomic » 1 paź 2013, o 13:41

Witajcie Forumowicze!
jaką kamerkę wybrać w cenie do ok. 400 zł nowa najlepiej z polską gwarancją?
Myślałem o Prestigio Roadrunner 540 i Mio Mivue 358, mam jednak wątpliwości czy warto biorąc pod uwagę:
- niezawodność
- obsługa serwisowa
- jakość nagrania
- łatwość demontażu (mróz/upał).
Miałem jedną chińską kamerkę ale popsuła się po 10 dniach stąd nacisk na serwis i gwarancję.
Czy w ogóle istnieje solidny produkt w tej cenie czy lepiej dać sobie spokój?
pozdrawiam serdecznie

atomic
0%
0%

Piwko postawił: : 1 razy
Piwko otrzymał: : 0 razy

Re: Jaka kamerka do ok. 400 zł?

Postprzez KierowcaZawodowyx » 1 paź 2013, o 13:48

http://allegro.pl/kamera-samochodowa-fu ... 32546.html kolega ma ta i bardzo ladnie nagrywa :)

KierowcaZawodowyx

Postprzez zybi2008 » 1 paź 2013, o 20:06

Mivue 358
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
Obrazek
Stan pkt 1
Obrazek

.BLOG MOJA MODELARNIA ZAPRASZAM!!!

zybi2008
Moderator
Moderator

Piwko postawił: : 374 razy
Piwko otrzymał: : 115 razy
Rejestrator: Mio MiVu 388 i Vehicle DVR HD
Samochód: Peugeot 206 - Mercedes Sprinter

Postprzez pizdys » 1 paź 2013, o 20:58

ja Ci polecam kamere TioTech GT300W (LS300W) za 350zl
kamera posiada technologie WDR i kat widzenia 140stopni, dzieki czemu nagrywany obraz w nocy bije na glowe wszystko co do tej pory wymyslono, dzialaja karty pamieci 64gb samsunga co daje rowniez przewage...

mozesz to kupic na ebayu lub z foxoffer:

http://www.foxoffer.com/nonbrand-ls300w ... ksgnECfgy8

http://www.ebay.com/itm/111172728038?ru ... 26_rdc%3D1

wyglada tak:
Obrazek
Obrazek

nagrywa tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

poszukaj, poczytaj, a bedziesz zadowolony,
pierwsze wersje mialy jakies problemy z nagrywaniem dzieku ale ten problem juz nie istnieje...

recenzje i testy masz tutaj:

http://dashcamtalk.com/ls300w/

Obrazek
ta kamera to to samo co slynna DOD LS300W za 700zl obydwie wyprodukowane w tej samej fabryce, tylko z innym logiem producenta (ten sam CPU Novatek- TioTech A8 i ten sam producent LS300W i GT300W)

tam jest napisane ze jezeli jakosc okaze sie dobra to kamera jest najlepszym wyborem, a od ponad 3miesiecy malo kto raportuje problemy z ta kamera- wiec to obecnie najlepsza kamera w dodatku za przyzwoita cene.

ta kamera jest znana na calym swiecie, a w polsce... jak to w polsce...dopiero kilka lat temu fiaty i polonezy z drog zniknely...
nie zdziwie sie jak ktorys z wyzej "polecajacych" to sprzedawca...
nie zmienia to fatu, ze poszukac i poczytac mozesz, sam podejmij decyzje, kupujac cos przez Ebay i placac PayPal'em masz wieksza ochrone niz kupujac bezposrednio w Polsce u niejednego autoryzowanego pseudo sprzedawcy,bo zawsze do kilku miesiecy po zakupie mozesz oddac bez podania przyczyny i dostaniesz cala kase spowrotem (takie sa zasady na PayPalu).
nie mysl ze Allegro to jedyny bezpieczny sposob na dokonanie zakupu, Ebay jest bezpieczniejszy i znany na calym swiecie, Allegro tylko w Polsce i Rosji dlatego daleko im (allegro) do standardow panujacych na swiecie, pseudo ochrona kupujacych i inne udawane bzdury...

wejdz na byle jakie zagraniczne forum o kamerach samochodowych a gwarantuje ci, ze znajdziesz GT300W, duzo ludzi je ma i chwali.
ja mam LS300W i jestem zadowolony,
poczytaj tu:
viewtopic.php?f=28&t=2115

Obrazek
Obrazek

pizdys
Administrator
Administrator

Piwko postawił: : 358 razy
Piwko otrzymał: : 635 razy
Rejestrator: DOD LS460W + 128GB