Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
(06-02-2019, 11:09:42)skansen napisał(a): Pomysł z aplikacją od DOD wydaje się bardzo ciekawy. Jak rozumiem można nią tylko ściągać filmy?
Nie. Możesz zrobić wszystko to, co apką Viofo. Zainstalujesz, to zobaczysz Wink

(06-02-2019, 21:05:57)mic.skrzypczak napisał(a): Mam pytanie, zapewne już było, przejrzałem pierwsze dwieście postów i nie zauważyłem.
A więc, jeżeli zakupię 129 Duo i podłącze tylko przednią kamerę to będzie poprawnie nagrywać przód bez dodatkowych alertów etc?
Będzie działać bez zarzutów.
[Obrazek: yyem9beu]
 
Odpowiedz
Czy przerabialiście odklejanie uchwytu od szyby? Podgrzewanie, odcinanie czy jeszcze jakaś sztuczka?
 
Odpowiedz
(10-02-2019, 11:52:30)technix5 napisał(a): Czy przerabialiście odklejanie uchwytu od szyby? Podgrzewanie, odcinanie czy jeszcze jakaś sztuczka?
Cienki nożyk i delikatne podcinanie / podważanie.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
nitka dentystyczna, albo sznurek i piłowanie nic wiecej
https://www.youtube.com/watch?v=Z1bOM8IJOfI
 
Odpowiedz
Robiłem u siebie żyłką wędkarską.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
(18-01-2019, 21:38:00)marekelb napisał(a): "Dzięki za wspaniałą recenzję, będziemy mieć aktualizację oprogramowania układowego, aby w przyszłości obsługiwać buforowany tryb parkowania."

oraz

"Próbujemy wydać wersję beta przed chińskim nowym rokiem"

Jeżeli ktoś ma ochotę przetestować BPM (buforowany tryb parkingowy) w wersji beta to proszę:

https://drive.google.com/file/d/13g1CaFZ...m_a7u/view

Zmieniamy nazwę na fwa129.bin.

Oraz KONIECZNIE!
1. Po instalacji zresetować do wartości fabrycznych
2. Format karty pamięci. OBOWIĄZKOWO!
3. Włączamy tryb parkowania, pierwsza opcja, tryb automatyczny.

Działa tylko ma przedniej kamerze, tylna działa normalnie.
Kabel HK3 nie jest wymagany, zwykłe stałe zasilanie wystarczy.
Nagranie będzie oznaczone na końcu literą P i można je znaleźć w folderze RO (są tylko do odczytu).
Pojawiają się także w aplikacji Viofo.
Długość nagrania to 35 sekund, około 10 sekund przed wykryciem ruchu i około 25 sekund po.

Miłych testów, moja A129 jest teraz poza zasięgiem Sad
 
Odpowiedz
(14-02-2019, 00:34:20)orte napisał(a):
(18-01-2019, 21:38:00)marekelb napisał(a): "Dzięki za wspaniałą recenzję, będziemy mieć aktualizację oprogramowania układowego, aby w przyszłości obsługiwać buforowany tryb parkowania."

oraz

"Próbujemy wydać wersję beta przed chińskim nowym rokiem"

Jeżeli ktoś ma ochotę przetestować BPM (buforowany tryb parkingowy) w wersji beta to proszę:

https://drive.google.com/file/d/13g1CaFZ...m_a7u/view

Czy wraz z nowym trybem parkingowym znika problem 5 sekundowego wycięcia jeśli nie używamy Viofo Hardwire kit? Zamontowałem sobie BlackVuePower magic i teraz żałuje, że nie wziąłem Viofo Hardware Kit....
 
Odpowiedz
Ale jakiego 5s wycięcia?
Przecież w tym trybie nie nagrywa cały czas, tylko "w razie zdarzenia"
 
Odpowiedz
(14-02-2019, 01:03:59)orte napisał(a): Ale jakiego 5s wycięcia?
Przecież w tym trybie nie nagrywa cały czas, tylko "w razie zdarzenia"

Na forum poruszany był następujący problem: 
Jeśli używamy trybu parkingowego a nie mamy Viofo Hardware Kit to wówczas, przy przejściu z trybu parkingowego na "drogowy" kamera "wycina 5 sekund w momencie zmiany trybu. Tracimy tym samym pierwsze 5 sekund jazdy. Czy tutaj zmiana trybu następuje bez tej straty?
 
Odpowiedz
Powtórzę, bo widocznie nie zrozumiałeś.
W tym trybie nie nagrywa ciągle, więc nie ma 5s przerw, tylko tak duże przerwy jak często wykrywa ruch. Nagrywa TYLKO po wykryciu ruchu i tylko 35 sekund.

Tap, tap, tap, Tapatalk Wink
 
Odpowiedz
@skansen a jesli juz piszesz o LB to nie pierwsze 5 s z jazfy tylko juz 5 s podczas jazdy lub 5 s po uderzeniu w zaleznosci jak zadziala algorytm
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości